بهترین نرم افزار مالی و حسابداری نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم
یکی از مهم ترین مسائل برای مدیران شرکت ها و صاحبان تجارت، نحوه صحیح کنترل و مدیریت امور مالی می باشد. در موارد متعددی عدم وجود یک نظارت مناسب و دقیق بر روی درآمد ها و هزینه ها سبب ورشکستگی شرکت ها شده است، لذا انتخاب یک نرم افزار حسابداری مطلوب امری ضروری برای موفقیت و ادامه کار آن ها می باشد. نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، بهترین نرم افزار مالی کشور، سیستمی یکپارچه و قدرتمند است که ضمن سهولت در کارکرد، در صورتیکه شرکت پکیج کامل آن را دارا باشد، زمینه صدور خودکارانه سند های مالی را نیز فراهم خواهد کرد.
2

خروجی و گزارشات حرفه ای

1

گزارش دقیق و بدون خطا

4

حسابداری انبار دقیق و کامل

3

آموزش و مشاوره رایگان

نرم افزار حسابداری شرکتی
نرم افزار حسابداری شرکتی
ویژگی های بهترین نرم افزار
مالی و حسابداری چیست؟
نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم یک نرم افزار جامع است که تمامی زیرشاخه های حسابداری را پوشش می دهد. تمامی اطلاعاتی که در این زیرشاخه ها وجود دارند با یکدیگر در ارتباط می باشند و حسابدار می تواند از آن ها استفاده کند.
خروجی و گزارشات حرفه ای
نرم افزار مالی Sepidar، یک خروجی و گزارش بسیار حرفه ای را در اختیار استفاده کنندگان از این اطلاعات قرار می دهد. بدون شک این گزارشات برای مدیران بسیار مهم است و در رابطه با سنجش میزان سوددهی و یا زیان دهی شرکت و اطلاع از طلبکاران و بدهکاران مورد استفاده قرار می گیرد.
گزارش دقیق و بدون خطا
این گزارشات علاوه بر مدیران برای سهامداران شرکت و افرادی که قصد سرمایه گذاری در شرکت را دارند بسیار حائز اهمیت است لذا باید کاملا دقیق و بدون خطا در اختیار آن ها قرار گیرد.
حسابداری انبار دقیق و کامل
یکی از مواردی که نیاز به محاسبه های دقیق و ریز در آن احساس می شود، حسابداری انبار است. نرم افزار مالی Sepidar، از بهترین و دقیق ترین شیوه برای انجام محاسبات و گزارشات استفاده می کند و اطلاعاتی کامل و صحیح را در در اختیار قرار می دهد.
آموزش و مشاوره رایگان
دارا بودن یک تیم پشتیبانی قوی برای اینکه افراد بتوانند نحوه صحیح کار با سیستم را بیاموزند از نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. تیم پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم از افرادی با دانش حسابداری و مهارت بالا استفاده می کند تا بتواند بهترین خدمات و مشاوره را در اختیار استفاده کنندگان قرار دهد.
نرم افزار مالی با سابقه و فعال
خرید نرم افزار مالی از یک شرکت باسابقه و فعال در این زمینه بسیار حائز اهمیت است. بسیاری از شرکت ها پس از مدت کوتاهی فعالیت به دلایل مختلفی به کار خود ادامه نخواهند داد و این از اصلی ترین معضلاتی است که شرکت های خریدار نرم افزار مالی با آن روبرو می شوند.
تیم پشتیبانی قوی
طی کار با یک نرم افزار حسابداری ممکن است مشکلاتی به وجود آید و یا نیاز به بروزرسانی داشته باشد که تمامی این ها باید از طریق تیم پشتیبانی و البته در صورت فعالیت شرکت ارائه دهنده این خدمات صورت پذیرد. شرکت ارائه دهنده نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم یک مجموعه باسابقه و دارای سیاست های کاری بسیار منظم است که هرگونه مشکل به وجود آمده برای کاربران را به بهترین نحو ممکن برطرف خواهد نمود.
بسته های نرم افزار حسابداری سپیدار
بسته های تولیدی، بازرگانی، پیمانکاری و خدماتی
نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار سیستم
نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران سیستم از این قابلیت بهره مند است که علاوه بر نگهداری و کنترل نمودن همه حساب ها، یک گزارش دقیق و منسجم از اطلاعات مالی در اختیار استفاده کنندگان بگذارد.
نرم افزار حسابداری سپیدار
ویژگی ها و مزایای نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم
ویژگی ها و مزایا
روی ما حساب کنید، به شما کمک می کنیم که کالا و خدمات عالی خود را بیشتر و بهتر بفروشید. متخصصین پرگاس انفورماتیک آماده مدیریت کمپین‌های گوگل شما هستند.
اولین و مهم ترین مزیت نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، سادگی و سهولت کاربری آن است.
همانطور که اطلاع دارید از اصلی ترین وظایف بخش های مالی هر شرکت، محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان می باشد که سیستم حقوق و دستمزد نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، با طراحی منحصربفردی که دارد به سادگی این کار را انجام خواهد داد.
برای انجام محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم فقط کافیست پس از ثبت قرارداد برای کارمندان اطلاعات ماهیانه هر یک از آن ‌ها را وارد کنید و در قسمت محاسبات حقوق و دستمزد کارمندان را محاسبه، سند آن را به راحتی صادر و فیش‌های حقوقی مربوط به آن ‌ها را چاپ نمایید.
خروجی‌های قانونی مربوط به حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم هم به سادگی قابل دسترس هستند و به راحتی می‌توانید لیست و دیسکت بیمه یا لیست و فایل مالیات را در قسمت مربوطه صادر کرده و برای مراجع قانونی ارسال نمایید.
در نرم افزار سپیدار می‌توانید برای کارمندان خودتان قرارداد ثبت کنید، عوامل حقوقی مربوط به آن‌ها را ارتباط داده و محاسبات مربوط به پرداخت حقوق و مزایا و پرداخت‌های قانونی را محاسبه نمایید. همچنین در صورت لزوم از تسویه حساب اتوماتیک استفاده کنید. ضمن اینکه تمام اسناد حسابداری مربوط به این فرآیند ها به صورت اتوماتیک در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم صادر می شوند.
سیستم فروش نرم افزار مالی سپیدار به شما این امکان را می‌دهد که فاکتور های فروش خودتان را با سرعت بالا صادر کنید و مدل دریافت و تسویه فاکتور ها را با تنوع بالا تعیین و در سیستم ثبت نمایید.
با ثبت فاکتور و تسویه آن تعداد زیادی فرآیند به صورت اتوماتیک در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم انجام می ‌شود. مثل صدور و خروج انبار اتوماتیک و صدور سند های اتوماتیک حسابداری برای این رویداد ها. این سیستم این امکان را هم به شما می ‌دهد تا به صورت لحظه ‌ای از گردش مالی مشتریان خودتان مطلع شوید.
برای انجام یک فرآیند فروش و وصول، ابتدا باید فاکتور فروش را ثبت کنید. محیط ساده نرم افزار در قسمت فاکتور فروش به شما امکان می ‌دهد تا این عملیات را با سرعت بالایی انجام دهید و نتایج آن را به صورت اتوماتیک در سایر سیستم‌ ها مشاهده کنید. برای صدور فاکتور فروش باید اطلاعات اولیه شامل نام مشتری و کالا را انتخاب کنید.
همانند همه فرم‌ های موجود در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم اگر مشتری قبلا در سیستم تعریف نشده بود می‌ توانید در همین پنجره مشتری جدید را تعریف کنید و نیازی به باز کردن فرم دیگری ندارید. همچنین با انتخاب مشتری اطلاعات ضروری نظیر کد اقتصادی، شناسه ملی، کد پستی، آدرس و تلفن مشتری به صورت اتوماتیک در فرم فاکتور ثبت خواهد شد.
با تعیین نوع فروش، قیمت تعیین شده برای کالا ها در اعلامیه قیمت در فاکتور قرار می‌ گیرد. که البته امکان دسترسی برای ویرایش آن وجود دارد.
پس از ثبت فاکتور فروش در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم علاوه بر ثبت اتوماتیک سند، عملیات خروج انبار و صدور اسناد مربوط به آن هم به صورت اتوماتیک در سیستم انجام می ‌شود.
با انتخاب کالای مورد نظر بلافاصله کاربر از وضعیت موجودی این کالاها در انبار مطلع می ‌شود و بر اساس آن می ‌تواند نسبت به انتخاب و فروش این کالا ها تصمیم بگیرد.
با نرم افزار مالی حسابداری سپیدار سیستم قیمت تمام شده را حساب کنید
مراحل سفارش نرم افزار مالی حسابداری
سپیدار سیستم
1

مشاوره با کارشناسان مالی و حسابداری

از کارشناسان پرگاس انفورماتیک مشاوره رایگان بگیرید و کسب و کارتان را توضیح دهید تا ماژول های مناسب پیشنهاد شود.

2

دریافت پیش فاکتور

یک پیش فاکتور کامل و جامع شامل تمام ماژول های مورد نظر شما تنظیم و صادر می‌گردد.

3

تحویل و نصب

پس پرداخت وجه فاکتور،، نرم افزار و قفل برای شما ارسال می‌گردد و کارشتاسان پرگاس انفورماتیک برای نصب و آموزش فرستاده می‌شوند.

خروجی‌های قانونی مربوط به حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم هم به سادگی قابل دسترس هستند و به راحتی می‌توانید لیست و دیسکت بیمه یا لیست و فایل مالیات را در قسمت مربوطه صادر کرده و برای مراجع قانونی ارسال نمایید.

سیستم یکی از مهم ترین مسائل برای مدیران شرکت ها و صاحبان تجارت، نحوه صحیح کنترل و مدیریت امور مالی می باشد. در موارد متعددی عدم وجود یک نظارت مناسب و دقیق بر روی درآمد ها و هزینه ها سبب ورشکستگی شرکت ها شده است، لذا انتخاب یک نرم افزار حسابداری مطلوب امری ضروری برای موفقیت و ادامه کار آن ها می باشد.

همانطور که اطلاع دارید از اصلی ترین وظایف بخش های مالی هر شرکت، محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان می باشد که سیستم حقوق و دستمزد نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، با طراحی منحصربفردی که دارد به سادگی این کار را انجام خواهد داد.

برای انجام محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم فقط کافیست پس از ثبت قرارداد برای کارمندان اطلاعات ماهیانه هر یک از آن ‌ها را وارد کنید و در قسمت محاسبات حقوق و دستمزد کارمندان را محاسبه، سند آن را به راحتی صادر و فیش‌های حقوقی مربوط به آن ‌ها را چاپ نمایید.

10 دیدگاه در “نرم افزار حسابداری سپیدار

 1. فرید آقایی گفت:

  سیستم حسابداری من نرم افزار هلو هست و میخوام از سپیدار سیستم استفاده کنم. چطور میتونم اطلاعاتم رو جابجا کنم ؟

  1. سلام
   برای اطلاع از خدمات و امکانات سیستم سپیدار با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید تا همکاران من راهنماییون کنن

 2. سهیلا ریاضی گفت:

  سلام و احترام
  آیا گزارشاتی که سیستم حسابداری سپیدار سیستم میده رو میشه به صورت دلخواه تغییر داد یا یک سری الگوهای ثابت داره ؟

  1. سلام
   بله این قابلیت رو داره
   برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید.

 3. پرهام کنی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  بنده درخواست دمو از شرکت رو دادم خواستم قبلش بدونم اطلاعات حسابداری قبلی رو میتونم با نرم افزار مالی و حسابداری سپیدار سیستم سینک کنم ؟

  1. سلام
   بله در صورتی که دیتا بیس تون رو بشه سینک کرد و باید بدونم از چه نرم افزاری استفاده میکنید.لطفا با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید.

 4. کامران نعمتی گفت:

  سلام
  روز خوش
  ماژول های نرم افزار سپیدار به صورت پیکج و یکجا فروخته میشن یا میتونیم فقط یه ماژرول خرید داشته باشیم؟

  1. سلام
   نرم افزار سپیدار سیستم این قابلیت رو داره تا امکاناتش رو به صورت ماژول های چداگانه به شما ارائه بده و در صورت اضافه شد ماژول های جدید قابلیت انطباق با ماژول های قبلی رو داره
   برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۲۱-۲۸۴۲۸۴۵۶ داخلی ۱۰۰ تماس بگیرید
   مجموعه ی پرگاس انفورماتیک
   با تشکر

 5. نوید خواجوی گفت:

  سلام
  نوید خواجوی هستم
  من پیمانکار ساختمانی هستم و میخوام از نرم افزار سپیدار سیستم برای امور مالی و حسابداریم استفاده کنم . سرفصل های پیمانکاری رو هم ساپورت میکنه؟

  1. سلام دوست عزیز
   نرم افزار سپیدار سیستم قابلیت تعریف امور مالیاتی و سرفصل های هر رشته ای رو داره و به صورت آنلاین با تغییرات آنها آپدیت میشه .پس شما میتونید بدون داشتن دغدغه از بابت جرمه ی مالیاتی از اون استفاده کنید .برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۲۱-۲۸۴۲۸۴۵۶ داخلی ۱۰۰ تماس بگیرید
   مجموعه ی پرگاس انفورماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *