بهترین نرم افزار مالی و حسابداری کشور

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم

یکی از مهم ترین مسائل برای مدیران شرکت ها و صاحبان تجارت، نحوه صحیح کنترل و مدیریت امور مالی می باشد. در موارد متعددی عدم وجود یک نظارت مناسب و دقیق بر روی درآمد ها و هزینه ها سبب ورشکستگی شرکت ها شده است، لذا انتخاب یک نرم افزار حسابداری مطلوب امری ضروری برای موفقیت و ادامه کار آن ها می باشد. نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، بهترین نرم افزار مالی کشور، سیستمی یکپارچه و قدرتمند است که ضمن سهولت در کارکرد، در صورتیکه شرکت پکیج کامل آن را دارا باشد، زمینه صدور خودکارانه سند های مالی را نیز فراهم خواهد کرد.

قیمت ها درخواست جلسه دمو ۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱)

درخواست جلسه دمو ۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱)
چرا نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم را انتخاب کنیم؟

نرم افزار سپیدار یکی از بهترین نرم افزار های مالی موجود در زمینه حسابداری است. با توجه به اینکه نرم افزار های حسابداری مختلفی در سطح بازار وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای نقاط قوت و ضعف خاص خود می باشند، وجود ویژگی های ذیل سبب شده است تا نرم افزار مالی سپیدار به عنوان بهترین نرم افزار مالی انتخاب شود.

ویژگی های بهترین نرم افزار مالی و حسابداری چیست؟

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم یک نرم افزار جامع است که تمامی زیرشاخه های حسابداری را پوشش می دهد. تمامی اطلاعاتی که در این زیرشاخه ها وجود دارند با یکدیگر در ارتباط می باشند و حسابدار می تواند از آن ها استفاده کند.

نرم افزار مالی Sepidar، یک خروجی و گزارش بسیار حرفه ای را در اختیار استفاده کنندگان از این اطلاعات قرار می دهد. بدون شک این گزارشات برای مدیران بسیار مهم است و در رابطه با سنجش میزان سوددهی و یا زیان دهی شرکت و اطلاع از طلبکاران و بدهکاران مورد استفاده قرار می گیرد.

این گزارشات علاوه بر مدیران برای سهامداران شرکت و افرادی که قصد سرمایه گذاری در شرکت را دارند بسیار حائز اهمیت است لذا باید کاملا دقیق و بدون خطا در اختیار آن ها قرار گیرد.

یکی از مواردی که نیاز به محاسبه های دقیق و ریز در آن احساس می شود، حسابداری انبار است. نرم افزار مالی Sepidar، از بهترین و دقیق ترین شیوه برای انجام محاسبات و گزارشات استفاده می کند و اطلاعاتی کامل و صحیح را در در اختیار قرار می دهد.

دارا بودن یک تیم پشتیبانی قوی برای اینکه افراد بتوانند نحوه صحیح کار با سیستم را بیاموزند از نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. تیم پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم از افرادی با دانش حسابداری و مهارت بالا استفاده می کند تا بتواند بهترین خدمات و مشاوره را در اختیار استفاده کنندگان قرار دهد.

خرید نرم افزار مالی از یک شرکت باسابقه و فعال در این زمینه بسیار حائز اهمیت است. بسیاری از شرکت ها پس از مدت کوتاهی فعالیت به دلایل مختلفی به کار خود ادامه نخواهند داد و این از اصلی ترین معضلاتی است که شرکت های خریدار نرم افزار مالی با آن روبرو می شوند.

طی کار با یک نرم افزار حسابداری ممکن است مشکلاتی به وجود آید و یا نیاز به بروزرسانی داشته باشد که تمامی این ها باید از طریق تیم پشتیبانی و البته در صورت فعالیت شرکت ارائه دهنده این خدمات صورت پذیرد. شرکت ارائه دهنده نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم یک مجموعه باسابقه و دارای سیاست های کاری بسیار منظم است که هرگونه مشکل به وجود آمده برای کاربران را به بهترین نحو ممکن برطرف خواهد نمود.

درخواست جلسه دمو ۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱) بسته های تولیدی، بازرگانی، پیمانکاری و خدماتی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران سیستم

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران سیستم، که اغلب متناسب با نیاز شرکت های کوچک و متوسط می باشد، دارای ۴ بسته متفاوت تولیدی، بازرگانی، پیمانکاری و خدماتی است. این نرم افزار با توجه به اینکه از کاربری ساده ای برخوردار است، بخش های خرید، فروش، مالی و حسابداری را تحت پوشش قرار می دهد.

ثبت کردن به موقع اطلاعات مالی هر شرکت از جمله مهم ترین اثرات را در گرفتن تصمیمات مهم دارد. نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران سیستم از این قابلیت بهره مند است که علاوه بر نگهداری و کنترل نمودن همه حساب ها، یک گزارش دقیق و منسجم از اطلاعات مالی در اختیار استفاده کنندگان بگذارد.

نرم افزار مالی Sepidar چه سیستم‌هایی دارد؟

از مهم ترین درخواست هایی که مدیران و حسابداران در هر شرکتی دارند طراحی کدینگ مناسب، حاضر نمودن به هنگام دفاتر قانونی و اظهارنامه می باشد که با استفاده از نرم افزار مالی Sepidar به سهولت می توان به این امور دست یافت.

نرم افزار مالی Sepidar با بهره مندی از ۴ نوع کدینگ پیش فرض شرکت های تولیدی، بازرگانی، خدماتی و پیمانکاری، ثبت دفاتر قانونی را به شیوه ای آسان برای استفاده کنندگان فراهم خواهد کرد. همچنین نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم در پایان سال مالی به صورت خودکار عملیات پرحجم پایان سال مالی را انجام خواهد داد. مانده حساب ها کاملا تفکیک شده موجود می باشند و عملیات تبدیل ارز نیز به راحتی انجام خواهد شد.

درخواست جلسه دمو ۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱) لیست قیمت نرم افزار سپیدار سیستم

۲۵ درصد تخفیف نرم افزار مالی و حسابداری سپیدار به مناسبت هفته حسابداری از تاریخ ۱۵ الی ۲۸ آذرماه آغاز شد.

۱۰ درصد تخفیف خرید بسته به ازای خرید بیش از یک ماژول در خرید اول اعمال خواهد شد.

جهت رزرو جلسه دمو و مشاهده نرم افزار مالی و حسابداری سپیدار لطفا با شماره تلفن ۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱) تماس بگیرید.

سیستم حسابداری سیستم دارایی ثابت سیستم دریافت پرداخت سیستم تامین کنندگان و انبار تولیدی سیستم حقوق و دستمزد سیستم مشتریان و فروش سیستم تامین کنندگان و انبار بازرگانی سیستم فروش خدماتی حسابداری پیمانکاری سیستم تولید سیستم تردد (شامل سخت‌افزار و نرم‌افزار) ۱۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۲۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۲۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال ۲۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال ۲۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال ۲۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۲۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال ۳۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۲۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال ۴۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال زیر سیستم ارزی فروش پیشرفته زیر سیستم توزین زیر سیستم دو زبانه مدیریت پیام زیر سیستم ردیابی زیر سیستم دو واحدی تبدیل انبار بازرگانی به تولیدی – – – ۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال – – –

 • ۱۰ درصد تخفیف خرید بسته به ازای خرید بیش از یک ماژول در خرید اول اعمال خواهد شد.
 • به ازای خرید هر قفل امکان تعریف ۲ شرکت در نرم افزار وجود خواهد داشت.
 • امکان استفاده از کدینگ پیش فرض تولیدی ، بازرگانی ، خدماتی و پیمانکاری نرم افزار سپیدار وجود خواهد داشت.
 • با درخواست مشتری قابلیت اجرای نرم افزار به صورت تحت وب و آنلاین با پرداخت هزینه اندک وجود دارد.
 • با تهیه قفل مشاهده این امکان برای مدیران یا حسابرسان شرکت بوجود می آید که بتوانند گزارشات مورد نظرشان را در هر بازه زمانی تهیه و بر روی سیستم های شخصی مشاهده کنند.

حسابداری
۱۳،۰۰۰،۰۰۰ دریافت پرداخت
۱۷،۰۰۰،۰۰۰ مشتریان و فروش
۲۳،۵۰۰،۰۰۰ حسابداری پیمانکاری
۳۵،۰۰۰،۰۰۰ جمع کل ۸۸,۵۰۰,۰۰۰ ریال تخفیف ۸,۸۵۰,۰۰۰ ریال خالص ۷۹,۶۵۰,۰۰۰ ریال به مبلغ فوق ارزش افزوده اضافه می‌شود حسابداری
۱۳،۰۰۰،۰۰۰ دریافت پرداخت
۱۷،۰۰۰،۰۰۰ مشتریان و فروش
۲۳،۵۰۰،۰۰۰ –
– جمع کل ۵۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال تخفیف ۵,۳۵۰,۰۰۰ ریال خالص ۴۸,۱۵۰,۰۰۰ ریال به مبلغ فوق ارزش افزوده اضافه می‌شود حسابداری
۱۳،۰۰۰،۰۰۰ دریافت پرداخت
۱۷،۰۰۰،۰۰۰ مشتریان و فروش
۲۳،۵۰۰،۰۰۰ انبار بازرگانی
۲۱،۰۰۰،۰۰۰ جمع کل ۷۴,۵۰۰,۰۰۰ ریال تخفیف ۷,۴۵۰,۰۰۰ ریال خالص ۶۷,۰۵۰,۰۰۰ ریال به مبلغ فوق ارزش افزوده اضافه می‌شود حسابداری
۱۳،۰۰۰،۰۰۰ دریافت پرداخت
۱۷،۰۰۰،۰۰۰ مشتریان و فروش
۲۳،۵۰۰،۰۰۰ انبار تولیدی
۲۳،۵۰۰،۰۰۰ جمع کل ۷۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال تخفیف ۷,۷۰۰,۰۰۰ ریال خالص ۶۹,۳۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ فوق ارزش افزوده اضافه می‌شود

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان جهت خرید سیستم‌ها و زیر سیستم‌های سپیدار،

خواهشمندیم با شماره ۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱) با ما در ارتباط باشید.

آشنایی با بسته های نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

درخواست جلسه دمو ویژگی ها و مزایای نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم

 1. اولین و مهم ترین مزیت نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، سادگی و سهولت کاربری آن است.
 2. همانطور که اطلاع دارید از اصلی ترین وظایف بخش های مالی هر شرکت، محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان می باشد که سیستم حقوق و دستمزد نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، با طراحی منحصربفردی که دارد به سادگی این کار را انجام خواهد داد.
 3. برای انجام محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم فقط کافیست پس از ثبت قرارداد برای کارمندان اطلاعات ماهیانه هر یک از آن ‌ها را وارد کنید و در قسمت محاسبات حقوق و دستمزد کارمندان را محاسبه، سند آن را به راحتی صادر و فیش‌های حقوقی مربوط به آن ‌ها را چاپ نمایید.
 4. خروجی‌های قانونی مربوط به حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم هم به سادگی قابل دسترس هستند و به راحتی می‌توانید لیست و دیسکت بیمه یا لیست و فایل مالیات را در قسمت مربوطه صادر کرده و برای مراجع قانونی ارسال نمایید.
 5. در نرم افزار سپیدار می‌توانید برای کارمندان خودتان قرارداد ثبت کنید، عوامل حقوقی مربوط به آن‌ها را ارتباط داده و محاسبات مربوط به پرداخت حقوق و مزایا و پرداخت‌های قانونی را محاسبه نمایید. همچنین در صورت لزوم از تسویه حساب اتوماتیک استفاده کنید. ضمن اینکه تمام اسناد حسابداری مربوط به این فرآیند ها به صورت اتوماتیک در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم صادر می شوند.
 6. سیستم فروش نرم افزار مالی سپیدار به شما این امکان را می‌دهد که فاکتور های فروش خودتان را با سرعت بالا صادر کنید و مدل دریافت و تسویه فاکتور ها را با تنوع بالا تعیین و در سیستم ثبت نمایید.
 7. با ثبت فاکتور و تسویه آن تعداد زیادی فرآیند به صورت اتوماتیک در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم انجام می ‌شود. مثل صدور و خروج انبار اتوماتیک و صدور سند های اتوماتیک حسابداری برای این رویداد ها. این سیستم این امکان را هم به شما می ‌دهد تا به صورت لحظه ‌ای از گردش مالی مشتریان خودتان مطلع شوید.
 8. برای انجام یک فرآیند فروش و وصول، ابتدا باید فاکتور فروش را ثبت کنید. محیط ساده نرم افزار در قسمت فاکتور فروش به شما امکان می ‌دهد تا این عملیات را با سرعت بالایی انجام دهید و نتایج آن را به صورت اتوماتیک در سایر سیستم‌ ها مشاهده کنید. برای صدور فاکتور فروش باید اطلاعات اولیه شامل نام مشتری و کالا را انتخاب کنید.
 9. همانند همه فرم‌ های موجود در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم اگر مشتری قبلا در سیستم تعریف نشده بود می‌ توانید در همین پنجره مشتری جدید را تعریف کنید و نیازی به باز کردن فرم دیگری ندارید. همچنین با انتخاب مشتری اطلاعات ضروری نظیر کد اقتصادی، شناسه ملی، کد پستی، آدرس و تلفن مشتری به صورت اتوماتیک در فرم فاکتور ثبت خواهد شد.
 10. با تعیین نوع فروش، قیمت تعیین شده برای کالا ها در اعلامیه قیمت در فاکتور قرار می‌ گیرد. که البته امکان دسترسی برای ویرایش آن وجود دارد.
 11. با انتخاب کالای مورد نظر بلافاصله کاربر از وضعیت موجودی این کالا ها در انبار مطلع می ‌شود و بر اساس آن می ‌تواند نسبت به انتخاب و فروش این کالا ها تصمیم بگیرد.
 12. پس از ثبت فاکتور فروش در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم علاوه بر ثبت اتوماتیک سند، عملیات خروج انبار و صدور اسناد مربوط به آن هم به صورت اتوماتیک در سیستم انجام می ‌شود.
 13. یکپارچگی سیستم فروش و دریافت و پرداخت نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم به شما اجازه می‌ دهد تا بلافاصله و در همین فرم عملیات وصول را ثبت کنید و سند وصول مربوط به هر فروش را هم صادر کنید.
 14. برای گزارشگیری از عملیات انجام شده می‌ توانید از گزارش ‌های متنوع سیستم فروش نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم استفاده کنید. بعنوان مثال گزارش مرور فروش به شما کمک می‌ کند تا از سطوح مشتری، کالا و انبار عملیات فروش خودتان را رصد کنید و اطلاعات مهمی نظیر سود و زیان فروش هر کالا را بررسی کنید.
 15. یکی از مهم ‌ترین موضوعاتی که در یک کسب و کار مورد توجه سرمایه‌گذاران و مدیران قرار می‌ گیرد، مدیریت اموال و دارایی ‌هایشان است. این موضوع باعث شده تا نیاز به ساز و کار کنترلی هوشمند و قوی برای مدیریت دارایی ‌ها بیش از پیش احساس ‌شود.
 16. با استفاده از سیستم دارایی ثابت نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم می ‌توانیم، دارایی‌ ها را براساس طبقات و گروه‌ ها طبقه ‌بندی کرده و برای هر گروه دارایی، با استفاده از آخرین جدول قوانین اصطحلاک، روش ‌‌های محاسبه اصطحلاک دارایی ‌ها را مشخص کنید. همچنین می‌ توانید دارایی ‌های خودتان را به صورت خودکار و طبق الگو های مشخص پلاک‌گذاری کنید.
 17. شما با استفاده از سیستم دارایی ثابت نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم می ‌توانید تحصیل دارایی و گردش‌ های احتمالی آن را طی یک دوره مثل تحصیل، تغییر نرخ و روش، نقل و انتقال، فروش و غیره به صورت گروهی انجام دهید و سند حسابداری هر کدام از آن‌ ها را به صورت خودکار صادر کنید.
 18. سیستم دریافت و پرداخت در نرم افزار حسابداری سپیدار به شما کمک می ‌کند تا عملیات دریافت و پرداخت وجوه نقد و چک ‌های خودتان را مدیریت کنید.
 19. هنگام دریافت چک یا وجه نقد با توجه به نوع دریافتی مشخص شده، می ‌توانید طرف حساب مورد نظر را انتخاب کرده و نوع دریافت و ارز مربوط به آن را مشخص کنید.
 20. برای ورود اطلاعات چک‌ های دریافتی در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم کافیست اطلاعاتی مثل: شماره چک یا بانک مربوط به آن را مشخص کنید. علاوه بر آن می‌ توانید از امکاناتی مثل: ثبت چک ‌های متوالی یا راس‌گیری در زمان ثبت چک استفاده کنید.
 21. نرم افزار سپیدار برای یافتن یک چک از بین چک‌ های دریافتی و پرداختی ثبت شده در سیستم ابزاری بنام جستجوی چک را در اختیار شما قرار می ‌دهد که با استفاده از آن می‌ توانید چک مورد نظرتان را بر مبنای عوامل مختلفی نظیر تاریخ، شماره، شماره پشت نمره یا عوامل دیگر جستجو کنید و درخت واره‌ای از عملیات انجام شده بر روی آن را مشاهده کنید و حتی در صورت نیاز می‌ توانید آن‌ ها را در همین فرم ویرایش کنید.
 22. نرم افزار حسابداری سپیدار کلیه عملیات ‌های مربوط به چک‌ های دریافتی و پرداختی مثل وصول واخواست یا استرداد، امکان پذیر است و رفع مغایرت بانکی هم به صورت خودکار انجام می ‌شود.
 23. در قسمت عملیات بانکی نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم می ‌توانید از مانده و گردش مالی به تفکیک هر بانک یا صندوق و اطلاعات مربوط به چک‌ های در جریان وصول یا پرداخت آن ‌ها گزارش بگیرید. همچنین می‌توانید به اطلاعات مربوط به مبادلات نقدی با فروشندگان و تامین‌کنندگان هم دسترسی داشته باشید.
 24. نرم افزار سپیدار به شما این امکان را می ‌دهد تا بتوانید به سادگی به اطلاعات کلیدی برای کنترل روزانه عملیات مالی دسترسی داشته باشید.
 25. اطلاعاتی مثل: چک ‌هایی که امروز باید وصول بشوند، چک‌ هایی که موعد پرداخت آن ‌ها فرا رسیده و امروز باید پرداخت بشوند و اطلاعات دیگری نظیر اقساط دریافتنی و پرداختنی سررسید شده به سادگی در گزارش فعالیت ‌های روز در اختیار شماست.
 26. سیستم تامین‌کنندگان و انبار نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم به شما امکان می ‌دهد که تا بعد از ثبت موجودی کالا فاکتور خرید صادر کرده و به روش میانگین قیمت گذاری کنید. تمام اسناد مربوط با این رویداد ها می‌تواند به صورت اتوماتیک صادر شود.
 27. شما می‌توانید به صورت لحظه ‌ای از موجودی انبار خودتان در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم مطلع شوید و با استفاده از امکان انبارگردانی مغایرت ‌های انبار خودتان را شناسایی کنید.
 28. نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم این امکان را برای شما فراهم می‌ کند تا سند های مالی عملیات های مربوط به انبار را به صورت اتوماتیک صادر کنید.کارکرد اصلی سیستم تامین کنندگان و انبار سپیدار، مدیریت جریان ورود و خروج موجودی کالا در انبار است. این فرایند با رسید کالا در انبار آغاز می ‌شود.
 29. برای ثبت رسید کافیست که ابتدا نوع رسید و نام تامین کننده و بعد کالای رسید شده و مقادیر ریالی و تعدادی آن را مشخص کنید. البته امکان ثبت بدون قیمت کالا هم وجود دارد تا پس از تکمیل اسناد مرتبط، نسبت به ریالی کردن رسید های خرید هم اقدام کنید.
 30. با انتخاب کالا، وضعیت موجودی آن در انبار انتخاب شده نمایش داده می ‌شود. این به کاربر کمک می‌ کند تا بر اساس اطلاعات موجودی ‌ها نسبت به ثبت رسید انبار تصمیم ‌گیری کند.
 31. در هنگام ثبت رسید انبار در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، کاربر می‌ تواند هزینه حمل این رسید را وارد کند و سیستم بر اساس تعداد کالا های رسید شده این هزینه را تسهیم می‌ کند. یکپارچگی سیستم انبار و دریافت و پرداخت سپیدار به شما اجازه می‌ دهد تا بلافاصله و در همین فرم عملیات پرداخت رو هم ثبت کنید و سند پرداخت مربوط به هر خرید را هم صادر کنید.
 32. تمامی اسناد مربوط به این عملیات به صورت اتوماتیک در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم صادر می‌ شود. همچنین برای گزارشگیری از عملیات انجام شده در سیستم می‌ توانید از گزارشات متنوعی استفاده کنید. بطور مثال کاردکس کالا به شما این امکان را می‌ دهد تا به تفکیک هر انبار گردش کالای خودتان را مشاهده کنید.

نرم افزار مالی و حسابداری سپیدار
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان جهت خرید سیستم‌ها و زیر سیستم‌های سپیدار، خواهشمندیم با ما در ارتباط باشید.

۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱)

10 thoughts on “نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم

 1. سهیلا ریاضی says:

  سلام و احترام
  آیا گزارشاتی که سیستم حسابداری سپیدار سیستم میده رو میشه به صورت دلخواه تغییر داد یا یک سری الگوهای ثابت داره ؟

 2. پرهام کنی says:

  سلام و خسته نباشید
  بنده درخواست دمو از شرکت رو دادم خواستم قبلش بدونم اطلاعات حسابداری قبلی رو میتونم با نرم افزار مالی و حسابداری سپیدار سیستم سینک کنم ؟

 3. کامران نعمتی says:

  سلام
  روز خوش
  ماژول های نرم افزار سپیدار به صورت پیکج و یکجا فروخته میشن یا میتونیم فقط یه ماژرول خرید داشته باشیم؟

  • زهرا محمدی says:

   سلام
   نرم افزار سپیدار سیستم این قابلیت رو داره تا امکاناتش رو به صورت ماژول های چداگانه به شما ارائه بده و در صورت اضافه شد ماژول های جدید قابلیت انطباق با ماژول های قبلی رو داره
   برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۲۱-۲۸۴۲۸۴۵۶ داخلی ۱۰۰ تماس بگیرید
   مجموعه ی پرگاس انفورماتیک
   با تشکر

 4. نوید خواجوی says:

  سلام
  نوید خواجوی هستم
  من پیمانکار ساختمانی هستم و میخوام از نرم افزار سپیدار سیستم برای امور مالی و حسابداریم استفاده کنم . سرفصل های پیمانکاری رو هم ساپورت میکنه؟

  • زهرا محمدی says:

   سلام دوست عزیز
   نرم افزار سپیدار سیستم قابلیت تعریف امور مالیاتی و سرفصل های هر رشته ای رو داره و به صورت آنلاین با تغییرات آنها آپدیت میشه .پس شما میتونید بدون داشتن دغدغه از بابت جرمه ی مالیاتی از اون استفاده کنید .برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۲۱-۲۸۴۲۸۴۵۶ داخلی ۱۰۰ تماس بگیرید
   مجموعه ی پرگاس انفورماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *