بهترین نرم افزار مالی و حسابداری نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

یکی از مهم ترین مسائل برای مدیران شرکت ها و صاحبان تجارت، نحوه صحیح کنترل و مدیریت امور مالی می باشد. در موارد متعددی عدم وجود یک نظارت مناسب و دقیق بر روی درآمد ها و هزینه ها سبب ورشکستگی شرکت ها شده است، لذا انتخاب یک نرم افزار حسابداری مطلوب امری ضروری برای موفقیت و ادامه کار آن ها می باشد. نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، بهترین نرم افزار مالی کشور، سیستمی یکپارچه و قدرتمند است که ضمن سهولت در کارکرد، در صورتیکه شرکت پکیج کامل آن را دارا باشد، زمینه صدور خودکارانه سند های مالی را نیز فراهم خواهد کرد.
2

نرم افزار حسابداری تولیدی

1

نرم افزار حسابداری بازرگانی

4

نرم افزار حسابداری خدماتی

3

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری شرکتی
نرم افزار حسابداری شرکتی

چرا نرم افزار مالی و حسابداری سپیدار سیستمرا انتخاب کنیم؟

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم یک نرم افزار جامع است که تمامی زیرشاخه های حسابداری را پوشش می دهد. تمامی اطلاعاتی که در این زیرشاخه ها وجود دارند با یکدیگر در ارتباط می باشند و حسابدار می تواند از آن ها استفاده کند.

جامع بودن نرم افزار سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم یک نرم افزار جامع است که تمامی زیرشاخه های حسابداری را پوشش می دهد. تمامی اطلاعاتی که در این زیرشاخه ها وجود دارند با یکدیگر در ارتباط می باشند و حسابدار می تواند از آن ها استفاده کند.

گزارشگری دقیق نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

نرم افزار مالی سپیدار، یک خروجی و گزارش بسیار حرفه ای را در اختیار استفاده کنندگان از این اطلاعات قرار می دهد. بدون شک این گزارشات برای مدیران بسیار مهم است و در رابطه با سنجش میزان سوددهی و یا زیان دهی شرکت و اطلاع از طلبکاران و بدهکاران مورد استفاده قرار می گیرد.

این گزارشات علاوه بر مدیران برای سهامداران شرکت و افرادی که قصد سرمایه گذاری در شرکت را دارند بسیار حائز اهمیت است لذا باید کاملا دقیق و بدون خطا در اختیار آن ها قرار گیرد.

محاسبات دقیق حسابداری سپیدار

یکی از مواردی که نیاز به محاسبه های دقیق و ریز در آن احساس می شود، حسابداری انبار است. نرم افزار مالی سپیدار، از بهترین و دقیق ترین شیوه برای انجام محاسبات و گزارشات استفاده می کند و اطلاعاتی کامل و صحیح را در در اختیار قرار می دهد.

پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

دارا بودن یک تیم پشتیبانی قوی برای اینکه افراد بتوانند نحوه صحیح کار با سیستم را بیاموزند از نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. تیم پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم از افرادی با دانش حسابداری و مهارت بالا استفاده می کند تا بتواند بهترین خدمات و مشاوره را در اختیار استفاده کنندگان قرار دهد.

سوابق شرکت ارائه دهنده نرم افزار مالی

خرید نرم افزار مالی از یک شرکت باسابقه و فعال در این زمینه بسیار حائز اهمیت است. بسیاری از شرکت ها پس از مدت کوتاهی فعالیت به دلایل مختلفی به کار خود ادامه نخواهند داد و این از اصلی ترین معضلاتی است که شرکت های خریدار نرم افزار مالی با آن روبرو می شوند.

طی کار با یک نرم افزار حسابداری ممکن است مشکلاتی به وجود آید و یا نیاز به بروزرسانی داشته باشد که تمامی این ها باید از طریق تیم پشتیبانی و البته در صورت فعالیت شرکت ارائه دهنده این خدمات صورت پذیرد. شرکت ارائه دهنده نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم یک مجموعه باسابقه و دارای سیاست های کاری بسیار منظم است که هرگونه مشکل به وجود آمده برای کاربران را به بهترین نحو ممکن برطرف خواهد نمود.

بسته های نرم افزار حسابداری شرکتیسپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار سیستم، که اغلب متناسب با نیاز شرکت های کوچک و متوسط می باشد، دارای ۴ بسته متفاوت تولیدی، بازرگانی، پیمانکاری و خدماتی است. این نرم افزار با توجه به اینکه از کاربری ساده ای برخوردار است، بخش های خرید، فروش، مالی و حسابداری را تحت پوشش قرار می دهد.

ثبت کردن به موقع اطلاعات مالی هر شرکت از جمله مهم ترین اثرات را در گرفتن تصمیمات مهم دارد. نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار سیستم از این قابلیت بهره مند است که علاوه بر نگهداری و کنترل نمودن همه حساب ها، یک گزارش دقیق و منسجم از اطلاعات مالی در اختیار استفاده کنندگان بگذارد.

نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار سیستم

بسته بازرگانی نرم افزار مالی و حسابداری سپیدار، با آسان نمودن روال کنترل موجودی انبار و همینطور نحوه محاسبه سود و زیان کالا ها، به شما کمک می کند تا بر موجودی انبار کنترل دقیق تری داشته باشید چرا که مقدار و زمان سفارش هر کالا را مشخص خواهد کرد.

اطلاع یافتن از کالا هایی که پرفروش می باشند و محاسبه نمودن سود آن ها، امکان شناسایی نمودن کالا های پرسود فراهم می گردد که این امر مستقیما بر افزایش میزان سود شرکت تأثیرگذار خواهد بود. بسته بازرگانی نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم دارای ۵ سیستم: حسابداری، دارایی ثابت، دریافت و پرداخت، انبار، فروش می باشد که متناسب با نیاز شرکت های بازرگانی است.

ویژگی های نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار

 • ثبت سفارشات و حداکثر میزان موجودی کالا
 • اجتناب از مواجه با کمبود موجودی کالا و یا بلااستفاده ماندن آن ها در انبار
 • شناسایی کردن کالا های پرسود و ارائه گزارش سود و زیان به صورت مجزا برای هر کالا
 • حاضر نمودن صورتحساب های مشتریان به صورت فوری
 • مدیریت کامل و جامع تمامی دریافتی ها و پرداختی ها از طریق ثبت تمامی عملیات مربوط به چک ها
 • تعیین انواع مختلف پورسانت با تعریف کردن واسط  محاسبه اتوماتیک وار پورسانت بر مبنای تسویه یا عدم تسویه فاکتور های مرتبط با آن
 • نمایش دقیق و لحظه ای موجودی کالا ها در انبار

نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار سیستم

بسته تولیدی نرم افزار مالی سپیدار که به صورت اختصاصی برای صنایع مونتاژ و بسته بندی در نظر گرفته شده است این امکان را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد تا بتوانند بهای تمام شده مواد اولیه را بسیار راحت محاسبه نمایند.

هنگامی که اطلاعات کامل بهای تمام شده در اختیار قرار داشته باشد، منابع به درستی مصرف می شوند و این امر سبب می شود با برآورد دقیق هزینه های انجام شده بتوان قیمت مناسبی را برای محصولات انتخاب کرد. در نتیجه امکان رقابت با محصولات مشابه موجود در بازار را افزایش می دهد.

بسته تولیدی نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم از ۷ سیستم: حسابداری، دریافت و پرداخت، انبار، فروش، دارایی ثابت، حقوق و دستمزد برخوردار می باشد که بیشترین کارایی را برای شرکت های تولیدی دارد.

ویژگی های نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار

 • کاهش هدررفت مواد اولیه با اطلاع از میزان انحراف مصرف مواد و ضایعات تولید
 • افزایش سطح کنترلات داخلی با کنترل نمودن خروج مواد اولیه و ورود محصولات به انبار
 • اطلاع از موجودی دقیق انبار مواد اولیه
 • با برگزیدن بهینه ترین روش استفاده مواد اولیه، پیش بینی تولید بسیار راحت خواهد شد.
 • بهای تمام شده محصولات به صورت مجزا و به سهولت قابل اندازه گیری است.
 • حداقل و حداکثر میزان موجودی هر کالا از طریق شناسایی به هنگام کالا های سفارش داده شده و مدیریت اصولی موجودی انبار

نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار سیستم

در بسته پیمانکاری نرم افزار مالی سپیدار، امکان ثبت و طبقه بندی کردن و گزارش از صورت های مختلف و همچنین تسویه حساب های پروژه ها وجود دارد. به علاوه اینکه نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم به عنوان یک ابزار توانمند جهت مدیریت مالی چندین پروژه پیمانکاری به صورت همزمان و محاسبه بهای تمام شده آن ها، کاربرد دارد.

ویژگی های نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار

 • کنترل راحت و فوری تسویه حساب ها
 • ثبت صورت جلسات، دستور کار ها، الحاقیات و ضمانت نامه ها برای هر قرارداد
 • کنترل کردن جزئیات پروژه ها با تهیه گزارشات مربوطه در سطح پروژه و قرارداد
 • تعریف هزینه ها و ارتباط دادن آن ها با حساب معین مربوطه در اسناد حسابداری
 • مدیریت دقیق تمامی دریافت ها و پرداخت ها از طریق ثبت کامل چک ها

نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار سیستم

در بسته خدماتی نرم افزار مالی سپیدار، از طریق ثبت اطلاعات مالی و کنترل دقیق ورود و خروج نقدینگی ها، گزارش هایی کامل راجع به تمامی عملیات چک های دریافتی و پرداختی برای استفاده کنندگان فراهم خواهد شد. این نرم افزار مالی و حسابداری بهترین و منسجم ترین اطلاعات را فراهم می کند و با دارا بودن ۴ سیستم که شامل: سیستم حسابداری، دارایی ثابت، فروش خدماتی، دریافت و پرداخت است کارایی قابل توجهی برای شرکت های خدماتی دارد.

ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار

 • مدیریت کامل فروش خدمات مختلف ارائه شده
 • برقراری یک ارتباط شفاف و روشن با مشتریان از طریق تهیه فوری صورت حساب آن ها
 • تعیین انواع مختلف پورسانت با تعریف کردن واسط  محاسبه اتوماتیک وار پورسانت بر مبنای تسویه یا عدم تسویه فاکتور های مرتبط با آن
 • مدیریت دقیق تمامی دریافت ها و پرداخت ها از طریق ثبت کامل چک ها
 • تهیه اتوماتیک وار صورت مغایرات بانکی که موجب صرفه جویی در وقت و اجتناب از خطا و اشتباه کاربر می شود.

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار

نرم افزار مالی سپیدار چه سیستم‌هایی دارد؟

از مهم ترین درخواست هایی که مدیران و حسابداران در هر شرکتی دارند طراحی کدینگ مناسب، حاضر نمودن به هنگام دفاتر قانونی و اظهارنامه می باشد که با استفاده از نرم افزار مالی سپیدار به سهولت می توان به این امور دست یافت.

نرم افزار مالی سپیدار با بهره مندی از ۴ نوع کدینگ پیش فرض شرکت های تولیدی، بازرگانی، خدماتی و پیمانکاری، ثبت دفاتر قانونی را به شیوه ای آسان برای استفاده کنندگان فراهم خواهد کرد. همچنین نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم در پایان سال مالی به صورت خودکار عملیات پرحجم پایان سال مالی را انجام خواهد داد. مانده حساب ها کاملا تفکیک شده موجود می باشند و عملیات تبدیل ارز نیز به راحتی انجام خواهد شد.

ویژگی ها و مزایای نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

اولین و مهم ترین مزیت نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، سادگی و سهولت کاربری آن است.
همانطور که اطلاع دارید از اصلی ترین وظایف بخش های مالی هر شرکت، محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان می باشد که سیستم حقوق و دستمزد نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، با طراحی منحصربفردی که دارد به سادگی این کار را انجام خواهد داد.
برای انجام محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم فقط کافیست پس از ثبت قرارداد برای کارمندان اطلاعات ماهیانه هر یک از آن ‌ها را وارد کنید و در قسمت محاسبات حقوق و دستمزد کارمندان را محاسبه، سند آن را به راحتی صادر و فیش‌های حقوقی مربوط به آن ‌ها را چاپ نمایید.
خروجی‌های قانونی مربوط به حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم هم به سادگی قابل دسترس هستند و به راحتی می‌توانید لیست و دیسکت بیمه یا لیست و فایل مالیات را در قسمت مربوطه صادر کرده و برای مراجع قانونی ارسال نمایید.
در نرم افزار سپیدار می‌توانید برای کارمندان خودتان قرارداد ثبت کنید، عوامل حقوقی مربوط به آن‌ها را ارتباط داده و محاسبات مربوط به پرداخت حقوق و مزایا و پرداخت‌های قانونی را محاسبه نمایید. همچنین در صورت لزوم از تسویه حساب اتوماتیک استفاده کنید. ضمن اینکه تمام اسناد حسابداری مربوط به این فرآیند ها به صورت اتوماتیک در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم صادر می شوند.
سیستم فروش نرم افزار مالی سپیدار به شما این امکان را می‌دهد که فاکتور های فروش خودتان را با سرعت بالا صادر کنید و مدل دریافت و تسویه فاکتور ها را با تنوع بالا تعیین و در سیستم ثبت نمایید.
با ثبت فاکتور و تسویه آن تعداد زیادی فرآیند به صورت اتوماتیک در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم انجام می ‌شود. مثل صدور و خروج انبار اتوماتیک و صدور سند های اتوماتیک حسابداری برای این رویداد ها. این سیستم این امکان را هم به شما می ‌دهد تا به صورت لحظه ‌ای از گردش مالی مشتریان خودتان مطلع شوید.
برای انجام یک فرآیند فروش و وصول، ابتدا باید فاکتور فروش را ثبت کنید. محیط ساده نرم افزار در قسمت فاکتور فروش به شما امکان می ‌دهد تا این عملیات را با سرعت بالایی انجام دهید و نتایج آن را به صورت اتوماتیک در سایر سیستم‌ ها مشاهده کنید. برای صدور فاکتور فروش باید اطلاعات اولیه شامل نام مشتری و کالا را انتخاب کنید.
همانند همه فرم‌ های موجود در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم اگر مشتری قبلا در سیستم تعریف نشده بود می‌ توانید در همین پنجره مشتری جدید را تعریف کنید و نیازی به باز کردن فرم دیگری ندارید. همچنین با انتخاب مشتری اطلاعات ضروری نظیر کد اقتصادی، شناسه ملی، کد پستی، آدرس و تلفن مشتری به صورت اتوماتیک در فرم فاکتور ثبت خواهد شد.
با تعیین نوع فروش، قیمت تعیین شده برای کالا ها در اعلامیه قیمت در فاکتور قرار می‌ گیرد. که البته امکان دسترسی برای ویرایش آن وجود دارد.
پس از ثبت فاکتور فروش در نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم علاوه بر ثبت اتوماتیک سند، عملیات خروج انبار و صدور اسناد مربوط به آن هم به صورت اتوماتیک در سیستم انجام می ‌شود.
با انتخاب کالای مورد نظر بلافاصله کاربر از وضعیت موجودی این کالاها در انبار مطلع می ‌شود و بر اساس آن می ‌تواند نسبت به انتخاب و فروش این کالا ها تصمیم بگیرد.
در هنگام ثبت رسید انبار در نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم، کاربر می‌ تواند هزینه حمل این رسید را وارد کند و سیستم بر اساس تعداد کالا های رسید شده این هزینه را تسهیم می‌ کند. یکپارچگی سیستم انبار و دریافت و پرداخت سپیدار به شما اجازه می‌ دهد تا بلافاصله و در همین فرم عملیات پرداخت رو هم ثبت کنید و سند پرداخت مربوط به هر خرید را هم صادر کنید.
تمامی اسناد مربوط به این عملیات به صورت اتوماتیک در نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم صادر می‌ شود. همچنین برای گزارشگیری از عملیات انجام شده در سیستم می‌ توانید از گزارشات متنوعی استفاده کنید. بطور مثال کاردکس کالا به شما این امکان را می‌ دهد تا به تفکیک هر انبار گردش کالای خودتان را مشاهده کنید.

مراحل سفارش و قیمت نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

قیمت نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم
نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار سیستم، بهترین نرم افزار مالی کشور می باشد که حاصل سال ها تلاش شبانه روزی مهندسین شرکت سپیدار سیستم است. قیمت نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار با توجه به اینکه تمامی نیاز های حسابداران را شامل می شود و کلیه زیرشاخه های حسابداری را پوشش می دهد، بسیار مناسب در نظر گرفته شده است.

قیمت نرم افزار حسابداری سپیدار متناسب با کاربرد ها و امکاناتی که برای کاربران فراهم می کند، بسیار ارزنده می باشد. در حقیقت قیمت نرم افزار حسابداری سپیدار که در گزارشگیری بسیار کامل و جامع بوده و همه نیاز های حسابداری و حسابرسی را برطرف می کند، به گونه ایست که شرکت های کوچک و متوسط توانایی خرید آن را داشته باشند.

1

مشاوره با کارشناسان مالی و حسابداری

از کارشناسان پرگاس انفورماتیک مشاوره رایگان بگیرید و کسب و کارتان را توضیح دهید تا ماژول های مناسب پیشنهاد شود.

2

دریافت پیش فاکتور

یک پیش فاکتور کامل و جامع شامل تمام ماژول های مورد نظر شما تنظیم و صادر می‌گردد.

3

تحویل و نصب

پس پرداخت وجه فاکتور،، نرم افزار و قفل برای شما ارسال می‌گردد و کارشتاسان پرگاس انفورماتیک برای نصب و آموزش فرستاده می‌شوند.

10 دیدگاه در “نرم افزار حسابداری سپیدار

 1. فرید آقایی گفت:

  سیستم حسابداری من نرم افزار هلو هست و میخوام از سپیدار سیستم استفاده کنم. چطور میتونم اطلاعاتم رو جابجا کنم ؟

  1. سلام
   برای اطلاع از خدمات و امکانات سیستم سپیدار با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید تا همکاران من راهنماییون کنن

 2. سهیلا ریاضی گفت:

  سلام و احترام
  آیا گزارشاتی که سیستم حسابداری سپیدار سیستم میده رو میشه به صورت دلخواه تغییر داد یا یک سری الگوهای ثابت داره ؟

  1. سلام
   بله این قابلیت رو داره
   برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید.

 3. پرهام کنی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  بنده درخواست دمو از شرکت رو دادم خواستم قبلش بدونم اطلاعات حسابداری قبلی رو میتونم با نرم افزار مالی و حسابداری سپیدار سیستم سینک کنم ؟

  1. سلام
   بله در صورتی که دیتا بیس تون رو بشه سینک کرد و باید بدونم از چه نرم افزاری استفاده میکنید.لطفا با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید.

 4. کامران نعمتی گفت:

  سلام
  روز خوش
  ماژول های نرم افزار سپیدار به صورت پیکج و یکجا فروخته میشن یا میتونیم فقط یه ماژرول خرید داشته باشیم؟

  1. سلام
   نرم افزار سپیدار سیستم این قابلیت رو داره تا امکاناتش رو به صورت ماژول های چداگانه به شما ارائه بده و در صورت اضافه شد ماژول های جدید قابلیت انطباق با ماژول های قبلی رو داره
   برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۲۱-۲۸۴۲۸۴۵۶ داخلی ۱۰۰ تماس بگیرید
   مجموعه ی پرگاس انفورماتیک
   با تشکر

 5. نوید خواجوی گفت:

  سلام
  نوید خواجوی هستم
  من پیمانکار ساختمانی هستم و میخوام از نرم افزار سپیدار سیستم برای امور مالی و حسابداریم استفاده کنم . سرفصل های پیمانکاری رو هم ساپورت میکنه؟

  1. سلام دوست عزیز
   نرم افزار سپیدار سیستم قابلیت تعریف امور مالیاتی و سرفصل های هر رشته ای رو داره و به صورت آنلاین با تغییرات آنها آپدیت میشه .پس شما میتونید بدون داشتن دغدغه از بابت جرمه ی مالیاتی از اون استفاده کنید .برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۲۱-۲۸۴۲۸۴۵۶ داخلی ۱۰۰ تماس بگیرید
   مجموعه ی پرگاس انفورماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *