طراحی وب سایت

نرم افزار فروشگاهی افزایش چند برابری فروش

نرم افزار فروشگاهی

گسترش و نفوذ تکنولوژی در سبک زندگی جوامع بشری، یکی از راه های کنترل نیاز های جمعیت دنیا می باشد. نرم افزار فروشگاه را به عنوان یکی از همین تکنولوژی های نوین می توان معرفی کرد که در کسب و کار فروشگاهی باعث بهبود فرایندها شده است. افزایش جمعیت جهان و نیاز به گسترش کسب و کارها برای رفع نیازها و اشتغال زایی باعث بزرگ تر شدن دنیای تجارت و فعالیت های اقتصاد شده و بازار کسب و کار را از حالت سنتی و کوچک به تشکل ها، شرکت ها و فروشگاه های بزرگ تبدیل کرده که این رشد نیازمند به کارگیری سیستمی برای مدیریت کلیه بخش ها و فرایندهای بنگاه های اقتصادی می باشد.

در واقع دیگر شیوه های سنتی مدیریت داده ها، حسابداری، مدیریت سفارشات و خرید و فروش ها و پرداخت ها پاسخگو و کافی نمی باشند. در عصر امروز که به دنیای دیجیتال نیز معروف است نرم افزار فروشگاهی به صورت گسترده ای در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. دلایل این پذیرش و محبوبیت را می توان پیشرفت سخت افزارها، نرم افزارها، مدل های کسب و کار و فن آوری اطلاعات داده ها بیان نمود که نیاز به چنین نرم افزاری را برای صاحبان فروشگاه ها ضروری کرده است.
نرم افزار فروشگاهی

نرم افزار فروشگاهی چیست؟

نرم افزار فروشگاهی را می توان برنامه ای نرم افزاری یا مجموعه ای یکپارچه از برنامه های کاربردی معرفی کرد که در کسب و کار صاحبان فروشگاه ها جهت مدیریت سفارش ها، مدیریت فروش و خریدها و … به کار می رود. با استفاده از نرم افزار فروشگاهی گزارش هایی بر پایه ی اطلاعات فروش در دسترس مدیران فروشگاه ها قرار می گیرد که به منظور بهبود کسب و کار، سفارشات و فروش محصولات، بر آن اساس تصمیمات کاربردی و موثر اتخاذ می گردد.

افزایش میزان خرید و فروش ها، تعداد زیاد فاکتورها، تغییر در قیمت ها و هزینه ها و به طور کلی حجم زیاد فعالیت ها همگی بیانگر نیاز به سیستمی دقیق جهت گزارش گیری از فرایندها و ثبت و نگهداری آن ها می باشد. با این حجم از فعالیت ها، مدیر فروشگاه دیگر نمی تواند به تنهایی و به شیوه سنتی امور مربوط به حساب ها و گزارشات هفتگی یا ماهانه را با همان امکانات قدیم که نهایتا یک ماشین حساب می باشد، به خوبی پیش ببرد. تکیه به ابزار و روش های سنتی حتی ممکن است باعث بروز اشتباهات و خطاهای محاسباتی بزرگ و سنگینی شود.

نرم افزار فروشگاهی

ویژگی های نرم افزار فروشگاهی

نرم افزار فروشگاهی در مدیریت زمان و افزایش سرعت فعالیت ها و حتی به نوعی آسان تر نمودن امور کمک شایانی می کند. استفاده از نرم افزارهای فروشگاهی برای حسابداری، به شما در بهبود فرایندهای بخش حسابداری به دلیل صرفه جویی در زمان، راحتی در تهیه گزارشات، دقت بالاتر، خطای کم تر و محاسبه دقیق مالیات و امکان به روز رسانی خودکار کمک شایانی خواهد کرد. در کسب و کار فروشگاهی هر روزه مشتریانی با سفارشات کم یا زیاد به شما مراجعه می کنند که حجم این سفارشات ممکن است بسیار زیاد باشد، در این وضعیت مدیریت حجم بالای فاکتور و سفارشات و عدد و رقم ها می تواند موجب بروز خطا شود.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی کمک می کند اطلاعات دقیقی از تعداد کالاهای خریداری شده، تعداد سفارشات، موجودی انبار، ورود و خروج کالاها و در کل گزارشات هفتگی، ماهانه یا سالیانه در اختیار شما قرار گیرد. یکی از محاسن نرم افزار فروشگاهی امکان اتصال دستگاه بارکد خوان به آن می باشد که به جستجوی کالای برای ثبت در فاکتور سرعت بخشیده و از طرفی شمارش اجناس یکسان و مشابه را راحت تر می کند. بسته به بزرگی یا کوچکی کسب و کار و اینکه فروشگاه مورد نظر با چه تعداد مشتری و چه میزان سفارش مواجه می باشد، می توان از نرم افزار فروشگاهی متناسب با آن که به خوبی پاسخگوی نیازها باشد استفاده نمود.

توجه داشته باشید در صورت برنامه ریزی برای گسترش فروشگاه، نرم افزار فروشگاهی که امکان هماهنگی با تغییرات و گسترش فعالیتتان را دارا می باشد، تهیه نمایید.

نرم افزار فروشگاهی

صندوق فروش، نرم افزار فروشگاهی پر طرفدار

نرم افزار صندوق مکانیزه فروشگاهی یا صندوق فروش نوعی نرم افزار فروشگاهی است که در بهبود وضعیت فرایندهای مربوط به فروشگاه نقش کاملا موثری داشته که دلیل این تاثیر مثبت را می توان انتقال سریع در یک ثبت نقدی به سیستم اعتباری دانست که باعث تسریع فرایند فروش می شود. به راحتی و بر اساس گزارش های سیستم پوز فروش، میزان و نحوه فروش بررسی می شود که بر همان اساس می توان خرید را تنظیم کرد. به کمک نرم افزار فروشگاهی می توان با بررسی گزارش فروش برای هر تاریخ مشخص، خرید فصلی را مشخص نمود.

امکان قیمت گذاری گروهی برای کالاهایی که شامل تخفیف شده اند نیز از مزیت های دیگر نرم افزار های فروشگاهی به شمار می آید. یکی از نکات مهم در زمان انتخاب و خریداری نرم افزار فروشگاهی مناسب توجه به دارا بودن پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن می باشد زیرا مطمئنا در آینده سوالاتی برای شما مطرح خواهدشد و یا ممکن است مشکلاتی پیش آید که نیاز به رفع آن در سریع ترین زمان ممکن می باشد نرم افزار فروشگاهی خود را از شرکتی تهیه نمایید که در هنگام نصب و راه اندازی نرم افزار آموزش های لازم به صورت کامل داده شود و در زمان نیاز به بروزرسانی نیز پشتیبانی لازم صورت پذیرد.

9 دیدگاه در “نرم افزار فروشگاهی افزایش چند برابری فروش

 1. پیشوا رحمانی گفت:

  من سر درگمشدم،بعضی از سایت ها هیچ کار خاصی از لحاظ سئو انجام نمیدن، اما فروششون بی نظیره، یعنی سئو و محتوای سایتشون داره توسط خود کاربرانشون رقم می خوره، فقط چون محتوا شون بی نظیره.

 2. کیوان کیانی گفت:

  هر چقدر برای پیشبرد و رشد و بهبود کسب و کارم مطالعه بکنم، کمه، خدارو شکر، مقالات سایت شما هم خیلی به اطلاعاتم افزود و جا داره بابت تک تک مقالاتتون، ازتون تشکر کنم.

 3. عباس مشهدی گفت:

  سلام، واقعا متشکرم از اینکه این برنامه رو با من آشنا کردید. خیلی استفاده کردم، این دفعه گفتم برای تشکر از شما کامنت بزارم.

  1. پرگاس انفورماتیک گفت:

   سلام دوست عزیز، ممنونیم از شما

 4. سپیده کرم زاده گفت:

  خیلی دوست دارم فروش سایتم چند برابر بشه، یعنی اگر این اتفاق بیوفته کلا زندگیک از این رو به این رو میشه.

 5. ایمان همسایه گفت:

  سلام. من این نرم افزار رو از شما و سایت پرگاس می تونم تهیه کنم درسته؟

  1. پرگاس انفورماتیک گفت:

   سلام دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید

 6. قاسم رسولیان گفت:

  این نرم افزار، ویدیوی آموزشی هم داره؟
  من احساس می کنم که کم کم به این برنامه نیاز دارم.

  1. پرگاس انفورماتیک گفت:

   سلام دوست عزیز، خیر متاسفانه

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.