طراحی وب سایت

تعرفه طراحی سایت پزشکی در سال ۱۳۹۹

تعرفه طراحی سایت پزشکی

زمانی که در جستجوی تعرفه طراحی سایت پزشکی هستید مطمئنا به دنبال مجموعه ای بوده که علاوه بر طراحی سایت پزشکی حرفه ای بهترین قیمت را به شما پیشنهاد دهد تا در نهایت بهترین وب سایت را در اختیار خود داشته باشید. به طور کلی روش های مختلفی برای به دست آوردن یک سایت وجود دارد که در هزینه طراحی سایت پزشکی تاثیر مستقیم می گذارد و باید این نکته را یادآور شد که قیمت طراحی سایت پزشکی به اختصاصی بودن وب سایت یا استفاده از CMS آماده نیز بستگی دارد. اگر از خدمات طراحی سایت پرگاس انفورماتیک استفاده کنید هزینه طراحی سایت پزشکی برای شما بسیار مقرون به صرفه و ارزان تمام می شود. به همین دلیل پیشنهاد می گردد اگر به آینده می اندیشید همین امروز سایت خود را با تیم مجرب پرگاس بیمه کنید.

چرا که با انجام این کار می توانید به صورت تضمینی وب سایت همیشه در دسترس با کیفیت عالی در اختیار داشته و همچنین امکان افزایش قابلیت در وب سایت شما فعال شود. به طوری که اگر هر لحظه نیازمند اضافه نمودن قابلیت جدید بودید در کوتاه ترین زمان ممکن این امر مهم برای شما اتفاق بیفتد. شایان ذکر است که یکی از دلایل اصلی ارزان بودن قیمت طراحی سایت پزشکی عدم افزایش قابلیت جدید می باشد که برخی از افراد به این موضوع توجه خاصی ندارند. به همین دلیل اگر خواستار طراحی سایت پزشکی حرفه ای هستید، طراحی وب سایت را به صورت اختصاصی انجام داده و از همان مجموعه پشتیبانی رایگان دریافت نمایید، تا اگر هر زمان نیازمند اضافه نمودن قابلیت جدید بودید به سادگی برای شما اعمال گردد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید.

هزینه طراحی سایت پزشکی چگونه براورد می شود؟

افرادی که به دنبال طراحی سایت پزشکی هستند و علاقه مند بوده در کوتاه ترین زمان به راه اندازی سایت پزشکی دست پیدا کنند در وهله ی اول باید حوزه فعالیت خود را مشخص کرده و طبق یک برنامه پیش روند تا از موضوع اصلی سایت خارج نشوند. به عبارت ساده تر اگر از همان ابتدا حوزه های اصلی سایت مشخص شده و حتی در خصوص آینده هم برنامه داشته باشید بسیار راحت می توان بسته به قابلیت های خواسته شده بهترین قیمت طراحی سایت پزشکی را خدمت شما ارائه داد.

بسیاری از افراد از همان ابتدا تمام خواسته های خود را مشخص نکرده و در بین اجرای کار درخواست نهایی خود را مطرح می کنند که این موضوع بسیار برای برنامه نویس و طراح سایت مشکل ساز خواهد شد و اگر از این بابت مشکلی هم وجود نداشته باشد از نظر هزینه و تعرفه طراحی سایت پزشکی با قیمت اعلام شده بسیار متفاوت خواهد بود. به همین دلیل بهتر است در همان ابتدا در خصوص تمام قابلیت های خواسته شده اطمینان حاصل نمایید.

با توجه به موارد گفته شده بالا متوجه شدیم که هر چقدر قابلیت درخواستی یک وب سایت بیشتر باشد بر روی قیمت و قیمت طراحی سایت پزشکی تاثیر مستقیم می گذارد. به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی بر روی سایت پزشکی گذاشت. اگر نسبت به قیمت و هزینه سوالی داشته باشید می توانید با مشاورین و متخصصین مربوطه ارتباط برقرار نمایید.

 

قیمت طراحی سایت پزشکی

حداقل هزینه برای طراحی سایت پزشکی چقدر است؟

اگر به دنبال امکانات بهترین سایت های پزشکی هستید باید به دور حداقل قیمت خط کشیده و صرفا تعرفه طراحی سایت پزشکی برای بهترین سایت را مورد بررسی قرار دهید. اما اگر این موضوع بسیار برای شما مهم باشد باید بگوییم که برای خرید سایت پزشکی آماده کمترین هزینه برای انجام  چهار میلیون و هشتصد تومان می باشد که اگر درخواست وب سایت پزشکی داشته باشید می توانید با مشاورین مربوطه ارتباط برقرار کنید.

چرا تعرفه طراحی سایت پزشکی بین شرکت ها متفاوت می باشد؟

هزینه طراحی سایت پزشکی حرفه ای و تفاوت قیمت آن شامل فاکتورهای زیادی می شود. برای مثال اگر از CMS های آماده استفاده کنید قادر به اضافه نمودن ویژگی های اضافه نخواهید بود و همین موضوع یکی از دلایل اصلی قیمت ارزان برخی از شرکت ها می باشد.

طراحی سایت پزشکی حرفه ای

نوسان قیمت به دلیل حذف و اضافه برخی از ویژگی ها بوده که شرکت ها بسته به استراتژی جذب مشتری این ویژگی ها را کم یا اضافه می کنند. به همین دلیل در برخی موارد شاهد ارزانی و تفاوت هزینه طراحی سایت پزشکی هستید. فرضا اگر نیاز به رزرو آنلاین نوبت دهی داشته باشید در بعضی از شرکت ها این موضوع از قابلیت های اولیه حذف شده تا در ادامه با درخواست هزینه ی اضافه برای شما اعمال گردد، بنابراین تاکید ما بر روی این است که تمام درخواست خود را از وب سایت مشخص کرده سپس از وب مستر و شرکت های مختلف قیمت طراحی سایت پزشکی را با توجه به ویژگی های خواسته شده بگیرید که شرکت پرگاس انفورماتیک تمام خدمات را علاوه بر ارائه تمام و کمال بهترین قیمت را برای انجام طراحی سایت خدمت شما معرفی کرده تا بتوانید به یکی از بهترین ها در حیطه کاری خود تبدیل شوید و با ادامه روند همکاری به جایگاه اول گوگل دست پیدا کنید.

13 دیدگاه در “تعرفه طراحی سایت پزشکی در سال ۱۳۹۹

 1. سمیرا باباخانی گفت:

  سلام و خدا قوت. من سالن زیبایی دارم و کارهای تزریق ژل بوتاکس و اکستنشن و … انجام میدم. سایتم در دسته سایت های پزشکی جا می گیره و اینکه برای مشاوره گرفتن باید چیکار کنم؟

  1. پرگاس انفورماتیک گفت:

   سلام دوست عزیز، سایت شما در دسته سایتهای سلامتی و زیبایی قرار میگیرد برای مشاوره رایگان لطفا با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶-۰۲۱ تماس بگیرید

 2. دکتر چکامه گفت:

  سلام و خدا قوت به تیم فوق العاده صبور و خوش برخورد پرگاس انفورماتیک.
  من از سایتم خیلی راضی ام و انصافا همون چیزی بود که انتظار داشتم. دیدم بی انصافی میشه که نظر نذارم.

 3. علی نهاوندی گفت:

  سلام.
  حوزه پزشکی که در آن فعالیت می کنم، دندانسازی هست. دندانپزشکی نه، دندانسازی. خیلی ها این دو رو با هم اشتباه میگیرن. حال می خواستم ببینم چطوری میشه ما هم یه سایتی داشته باشیم.
  ممنون.

  1. پرگاس انفورماتیک گفت:

   سلام دوست عزیز با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید

 4. درمانگاه مریم مقدس گفت:

  سلام. سه سایت پزشکی برای درمانگاه شبانه روزی می خواستم. لطفا راهنمایی کنید که کل پروژه به چه صورت خواهد بود و چقدر طول خواهد کشید؟

  1. پرگاس انفورماتیک گفت:

   سلام دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید

 5. دکتر آذرخش گفت:

  سلام. ممکنه اگه امکانش باشه، لیستی از سایت های پزشکی که طراحی کرده اید رو بزارید که نگاه کنیم ببینیم کارتون چطوریه.

  1. پرگاس انفورماتیک گفت:

   سلام دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تماس بگیرید

 6. پگاه بنی صدر گفت:

  سلام، ایا یه سایت پزشکی با قالب وردپرس، از اعتبار اون پزشکه چیزی کم می کنه؟ یا مشتری هاش اصلا نمی دونن که فرقش توی چیه؟

  1. پرگاس انفورماتیک گفت:

   سلام دوست عزیز، تاثیر منفی نداره که هیچ بلکه تاثیر مثبت هم به لحاظ ایمنی و قابلیت توسعه دارد

 7. دکتر علیرضا باقری گفت:

  سلام. خسته نباشید. من یک سایت پزشکی دارم، چطور می تونم یک قسمت فروشگاه برای ارائه لوازم بهداشتی و یک سری دارو هم بهش اضافه کنم؟

 8. عبدالعلی گفت:

  سلام، از مشاوره و توضیحات عالی تون متشکرم. واقعا خیلی صبور و با حوصله و متانت با مشتری هاتون بدون هیچ چشمداشتی مشاوره میدید.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.