نرم افزار باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان و اثرات آن در کسب و کار شما

باشگاه مشتریان و اثرات آن

بسیاری از کسب‌وکارهای ایرانی به این موضوع واقف شده‌اند که امروزه نگهداشت مشتری فعلی هزینه به مراتب کمتری نسبت به جذب مشتری جدید دارد. عرضه پاداش و جوایز در قالب باشگاه مشتریان به بهترین مشتریان (مشتریان، همکاران، نمایندگان، شرکای تجاری و پرسنل) به یکی از مزیت‌های رقابتی برندها تبدیل شده و همین امر برخی از کسب‌وکارهای ایرانی را ترغیب به راه اندازی باشگاه مشتریان کرده است.

هدف از راه اندازی باشگاه مشتریان

هر کسب‌وکاری قبل از اقدام به طراحی باشگاه مشتریان باید اهداف سازمان را نسبت به راه اندازی باشگاه مشتریان مشخص کند. برندها با راه اندازی باشگاه مشتریان تمایل دارند به اهدافی کلی مانند بازاریابی، فروش، برندینگ، تحقیقات بازار، طراحی محصول دست پیدا کنند. اگر بخواهیم این اهداف را به صورت جزئی‌تر بیان کنیم، می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد.

 • راه اندازی باشگاه مشتریان جهت مشخص شدن جزئیات خرید مشتریان (مشتریان، همکاران، نمایندگان، شرکای تجاری و پرسنل)، سلایق، شناسایی نیازهای معمول جهت پیشنهادات آتی.
 • افزایش دفعات خرید مشتریان (مشتریان، همکاران، نمایندگان، شرکای تجاری و پرسنل) از طریق ایجاد مشوق‌ها در بستر باشگاه مشتریان
 • افزایش تعامل مشتریان (مشتریان، همکاران، نمایندگان، شرکای تجاری و پرسنل) با برند
 • القای حس رضایتمندی، لذت و کیفیت برتر خدمات به مشتریان از طریق باشگاه مشتریان
 • ترغیب مشتریان به استفاده از خدمات الکترونیکی باشگاه مشتریان
 • حفظ، وفادار سازی و افزایش رضایت در مشتریان (مشتریان، همکاران، نمایندگان، شرکای تجاری و پرسنل)
 • جذب مشتریان جدید از طریق تبلیغات فردی یا گروهی
 • کاهش هزینه‌های تبلیغات، بازاریابی و افزایش سود خالص کسب‌وکار
 • آمارهای مفید مدیریتی و بازاریابی از طریق وب‌سایت برای بهبود مستمر و توسعه
 • ارائه بالاترین کیفیت در خدمات به مشتریان
 • ایجاد افزایش‌های قابل اندازه‌گیری در فروش و سود
 • اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و آموزش
 • شناخت فرصت‌های جدید تجاری و کاهش فرصت‌های از دست رفته
 • ذخیره اطلاعات و ایجاد بانک اطلاعاتی طبقه بندی شده مشتریان، همکاران و…
 • کاهش دوباره کاری‌ها و هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات
 • به دست آوردن سهم بیشتری از بازارباشگاه مشتریان و اثرات آن
 • افزایش بهره‌وری و بهبود کیفیت خدمات به اعضای باشگاه مشتریان
 • افزایش فراوانی دفعات فروش به اعضاء و مشتریان
 • حفظ مشتریان و جلوگیری از روی گردان شدن آن‌ها به سمت رقبا
 • بهبود جلوه و برند سازمان
 • کاهش اتکا به ابزارهای بازاریابی مثل رسانه‌های جمعی
 • بهبود عملکرد از طریق تحلیل اطلاعات
 • ایجاد و خلق یک تجربه عالی و متمایز برای مشتریان و لذت بخش نمودن تجربه خرید
 • توسعه و خلق خدمات جدید از طریق شناسایی خواسته‌ها و نیازهای مشتریان
 • ایجاد ارتباطی دوسویه و تعاملی مستقیم با مشتریان
 • ارائه پاسخی شایسته در مقابل اعتماد مشتریان
 • تشویق اعضا برای استفاده از خدمات الکترونیکی باشگاه
 • ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با خریداران نهایی
 • لذت بخش نمودن تجربه مشتری
 • داشبورد جامع مدیریتی و بهبود عملکرد از طریق تحلیل اطلاعات
 • ایجاد رضایت و وفاداری در مشتریان، همکاران، نمایندگان و شرکای تجاری
 • ایجاد بانک اطلاعاتی طبقه‌بندی شده مشتریان، همکاران، نمایندگان و…
 • کاهش فاصله بین مراجعات یک مشتری و تبدیل مشتریان «گذری» به مشتریان «دائم»
 • تبلیغات ویروسی و دهان به دهان توسط مشتریان برای سازمان

پس از مشخص شدن اهداف مد نظر در خصوص راه اندازی باشگاه مشتریان، برندها باید اطلاعات کمی از مشتریان داشته باشند تا از این طریق بتوانند سناریو باشگاه مشتریان را به خوبی طراحی کنند؛

باشگاه مشتریان و اثرات آن

انواع کارکردهای باشگاه مشتریان

در چند سال گذشته بسیاری از برندها بدون اطلاع از کارکرد باشگاه مشتریان، آن را راه اندازی کرده‌اند؛ بیشتر این برندها از ابزار باشگاه مشتریان در راستای افزایش فروش استفاده می‌کنند؛ این در حالی است که باشگاه مشتریان می‌تواند کارکردهای دیگری نیز داشته باشد. در ادامه به برخی از کارکردهای مهم باشگاه مشتریان اشاره خواهیم کرد.

اثرات باشگاه بر روی برندینگ

مدیریت مشتری و ارتباط هر چه بیشتر با او نیازمند ابزارهای تکنولوژیک است. صرف تبلیغات گسترده ضامن قدرت یک برند نیست. لذا باشگاه مشتریان می‌تواند به عنوان ابزاری که حضور دائمی برند در کنار مشتری را فراهم می‌کند، کاملاً مطرح شود.

اثرات بر روی تحقیق و توسعه R&D

با توجه به اطلاعات بدست آمده از باشگاه مشتریان، می‌توان علاقه‌مندی‌ها و نیازها و سلایق جدید مشتریان را که در محصولات و خدمات فعلی دیده نشده است، به راحتی مانیتور کرده و از آن به عنوان درگاهی جهت شنیدن صدای مشتری استفاده کرد. از این رو باشگاه مشتریان می‌تواند ابزار مناسبی جهت خلق و توسعه خدمات و محصولات جدید و یا اضافه کردن آپشن های نو به محصولات فعلی باشد. محصولاتی که دقیقاً بر اساس نیازها و علاقه‌مندی‌های مشتریان طراحی شده‌اند.

اثرات باشگاه بر روی تحقیقات بازار

با ابزار باشگاه مشتریان می‌توان اطلاعات دقیقی از مشتریان گردآوری کرد. اطلاعات پروفایل مشتریان گنجینه‌ای از دانش سازمانی است که نوع مشتری را از زاویه نگاه تحقیقات بازار روشن می‌کند. همچنین با این ابزار می‌توان انواع نظرسنجی‌ها را قبل از تولید محصول، انجام تبلیغات و … در یک جامعه آماری دقیق انجام داد.

باشگاه مشتریان و اثرات آن

اثرات باشگاه بر روی رضایت سنجی مشتریان CSM

شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان، غیر از اینکه نیاز به سعه صدر و فرهنگ سازمانی مرتبط است، ابزار هم می‌خواهد! باشگاه مشتریان یکی از بهترین ابزارهای ارتباط مداوم با مشتریان است که از طریق آن می‌توان نظرات مشتریان را در مورد محصولات و خدمات جویا شد و بابت این مشارکت مشتریان امتیازاتی هم برای آن‌ها تعریف کرد.

اثرات باشگاه بر روی تبلیغات و بازاریابی

قدرت تبلیغات دهان به دهان و استفاده از شبکه‌های انسانی جهت معرفی یک برند، قوی‌ترین روش تبلیغاتی است که باشگاه مشتریان نیز در همین راستا طراحی کرده است. باشگاه وفاداری مشتریان هزینه‌های بالای تبلیغات و اطلاع رسانی را بسیار کاهش می‌دهد تا جایی که پس از مدتی که تعداد اعضای باشگاه به حد نصاب مورد نظر رسید هزینه‌های تبلیغات رو به صفر میل می‌کند و باشگاه بدون هزینه‌های اضافی تبلیغات به ارائه خدمات با حداقل هزینه به طیف عظیمی از مشتریان وفادار می‌پردازد.

اثرات باشگاه بر روی مدیریت روابط مشتریان CRM

یکی از آفات استفاده از CRM در سیستم های مختلف، استفاده از آن صرفاً جهت ارتباط یک سویه است. باشگاه مشتریان نه تنها نگاه ارتباط با مشتری را دارد، بلکه به دنبال شریک کردن مشتریان در شکل دادن یک ارتباط دو سویه است. این نوع CRM یک به یک که می‌تواند منجر به بازاریابی یک به یک شود، صرفاً یک فعالیت انبوه مانند اس ام اس یا ایمیل و مواردی از این دست نیست بلکه تک تک ارتباطات بر اساس نیازها و عادات مشتری طراحی و بهینه می‌شود.

ایجاد بانک اطلاعاتی و داده کاوی

یکی از نتایج مهم داشتن باشگاه مشتریان ایجاد پایگاه داده‌ای از مشتریان است. داشتن این اطلاعات به خودی خود می‌تواند برای سازمان مزیت رقابتی ایجاد کند. یکی از موارد استفاده از این پایگاه داده تحلیل این داده‌ها بر اساس مدل‌ها و روابط آماری است که گزارش‌های مدیریتی و اجرایی بسیار مفید و واقعی (نه شهودی) را در اختیار مدیران عالی و میانی سازمان قرار می‌دهد. از طرفی این داده‌ها می‌تواند نقاط ضعف برای رفع و نقاط قوت برای تقویت را مشخص کند.

روش‌های داده کاوی Data Mining یکی از ابزارهای نوین مدیریتی که ورودی و خوراک اصلی آن اطلاعاتی است که از باشگاه بدست می‌آید.

اثرات باشگاه بر روی مدیریت دانش مشتریان CKM

مدیریت دانش مشتریان یا Customer Knowledge Management، یکی از دارائی‌های نامشهود سازمان است که در صورت استفاده درست، می‌تواند به عنوان یکی از منابع اصلی بهبود فرایندها استفاده کرد. این نوع ایجاد دانش به ابزارهای خاصی نیاز دارد که باشگاه مشتریان یکی از بهترین اشکال آن است.

تنها با دسترسی داشتن به اینترنت بتوانید کسب و کار و یا مجموعه خود را تحت نظر بگیرید

قابلیت های جدید نرم افزار ابری باشگاه مشتریان به شما این امکان را میدهد تا در هر نقطه ای از دنیا و تنها با دسترسی داشتن به اینترنت بتوانید کسب و کار و یا مجموعه خود را تحت نظر بگیرید و از میزان عملکرد روزانه فروش، پرسنل، کالا و خدمات مشتریان خود اطلاع پیدا کنید

تحلیل رفتار مشتری چیست و چگونه به رونق کسب و کار شما کمک میکند؟

بیایید موضوع را با ذکر یک مثال توضیح دهیم، فرض کنید که شما دو مشتری دارید که هر دو تا بحال پنج بار به شما مراجعه کرده اند بیایید مدل خرید دو مشتری از شما را با هم مقایسه کنیم و ببینیم آیا یک نوع تبلیغات مشخص از جانب شما می تواند هر دو مشتری را برای خرید بیشتر تشویق کند؟

مشتری اول: بصورت میانگین هر ۱۰ روز یکبار به شما مراجعه می کند و در هر بار مراجعه از شما ۵۰ هزار تومان خرید می کند.

مشتری دوم : بصورت میانگین هر ۴۵ روز یکبار به شما مراجعه می کند و در هر بار مراجعه از شما ۵۰۰ هزار تومان خرید می کند.

حال اگر برای یک دوره خاص برای فروشگاه خود جشنواره ای راه اندازی کنید و مثلا برای یک بازه ۱۰ روزه محصولات خود را با ۴۰% تخفیف عرضه کنید (کاری که بسیاری از کسب و کار ها در حال حاضر انجام می دهند)، آیا این جشنواره برای هر دو مشتری مثال بالا به یک اندازه جذابیت خواهد داشت؟ آیا این جشنواره می تواند مشتری اول را تشویق به خرید بیشتر و مشتری دوم را تشویق به مراجعه زودتر در طول یک دوره یکساله کند؟

مسلما خیر ….

یک باشگاه مشتریان هوشمند و کارآمد باید بتواند هر مشتری را با توجه به رفتار خودش در یک بازه زمانی مشخص تحلیل و برای همان مشتری بهترین پیشنهاد تشویقی را ارائه دهد.

در باشگاه مشتریان و برای مثال بالا شما می توانید یک پیشنهاد را طوری تعریف کنید که مثلا اگر مشتری اول در خرید بعدی خود بجای ۵۰ هزار تومان ۲۰۰ هزار تومان از شما خرید کند، شما حاضرید به او ۲۰% اعتبار دهید و برای مشتری دوم پیشنهادی تعریف کنید که اگر این مشتری در مراجعه بعدی زودتر از ۲۰ روز به شما مراجعه کند شما حاضرید به او ۲۰% اعتبار دهید.

لازم است بدانید که در یک باشگاه مشتریان هوشمند و هدفمند این پیشنهادات توسط شما در سیستم تعریف می شود اما بصورت اتوماتیک برای هر مشتری که این شرایط شامل حال او شود ارسال می گردد. در زمان مراجعه مشتری نیز سیستم بصورت هوشمند مشتری با توجه به سابقه رفتاری او در سیستم را تشخیص می دهد و پیشنهاد مذکور را برای او منظور می کند.

قطعا مشاوره حرفه ای در جهت تعریف کردن هر یک از این پیشنهادات در باشگاه مشتریان شما می تواند تاثیر گذاری این سیستم را در کسب و کار شما صد چندان کند.

مدل RFM در تحلیل ارزش مشتریان

یک شرکت تولید‌کننده لوازم خانگی را در نظر بگیرید که با تعداد زیادی نمایندگی فروش قطعات یدکی محصولاتش در ارتباط است و هر کدام از نمایندگان، مقدار خرید متفاوتی در طول سال انجام می‌دهند. به نظر شما آیا این شرکت باید برای همه تامین‌کنندگانش یک سیاست قیمت‌گذاری ثابت به کار بگیرد یا این که بهتر است به کسانی که بیشتر می‌خرند، تخفیف بیشتری بدهد؟

یکی از تکنیک‌های ساده و کاربردی برای بخش‌بندی مشتریان، تحلیل ارزش مشتریان با مدل RFM است. این تکنیک به ما کمک می‌کند مشتریانی که برایمان سودآورتر هستند را شناسایی کنیم و آن‌ها را به طبقه‌های مختلف پلاتینی، طلایی،‌ نقره‌ای، برنزی و… تقسیم نماییم. با این کار می توانیم برای هر طبقه، سیاست قیمت‌گذاری و پرداخت خاصی در نظر بگیریم. RFM، حروف اول سه متغیر زیر هستند:

 • تازگی خرید (Recency): فاصله زمانی بین آخرین خرید صورت گرفته تا امروز
 • تعداد دفعات خرید (Frequency): تعداد دفعاتی که مشتری در دوره زمانی خاص اقدام به خرید کرده
 • ارزش پولی خرید (Monetary): مقدار پولی که مشتری در دوره زمانی خاص برای خرید اختصاص داده

حالا می‌توانید مشتریان را دسته بندی کنید. مثلا مشتریانی که امتیاز بالای ۱۱۰ دارند مشتریان پلاتینی، بین ۹۵ تا ۱۱۰ مشتریان طلایی و… می‌شوند. این تکنیک ساده باعث تقویت وفاداری مشتریان ارزشمند سازمان می‌شود و آن‌ها را به خرید بیشتر ترغیب می‌کند. در سایه این برخورد متفاوت با مشتریان ارزشمند، سودآوری شرکت هم افزاش می‌یابد

سامانه وفاداری مشتری چیست؟

یکی از اهداف اساسی سامانه وفاداری مشتری، فعال کردن مشتریان و ایجاد حس وفاداری در مشتریان کنونیست. ایجاد وفاداریی که بوسیله فراهم کردن ارزشهایی فراتر از ارزشهای ذاتی کالا یا خدمات توسط شرکت پی گرفته می شود و با افزایش رقابت، تأسیس باشگاه مشتریان از یک انتخاب به یک ضرورت تبدیل شده است. سناریو باشگاه مشتریان مغز پردازنده آن است، و هر چه دقیق تر و حساب شده تر باشد، موفقیت کلوپ مشتریان تضمین شده تر است.

یادتان باشد که تعیین کننده ارزش واقعی محصول، درک و برداشت مشتری است نه درک مدیران کسب و کار و ما اعتقاد داریم علم تاسیس و هدایت باشگاه مشتریان یک ”فن است زیرا مشتریان قدیمی چون چاه نفتی است که باید اطلاعات آن استخراج شده و فرآوری گردد.

باشگاه مشتریان و اثرات آن

چرا سامانه وفاداری؟!

واقعیت این است که شرکت های ایرانی، به سختی مشتری جذب می کنند؛ اما مشتریان خود را به راحتی از دست می دهند. از این رو، بمنظور حفظ و افزایش رضایت مندی و وفاداری مشتریان، امکان ارائه تخفیف و خدمات ویژه در غالب کارت وفاداری به فروشگاهها ، انجمنهای صنفی و سازمانها فراهم می باشد.

در سامانه وفاداری مشتری، رضایت مندی مشتریان تان افزایش می یابد؛ و مشتریان راضی به مشتریان وفادار تبدیل می شوند؛ و ضربه پذیری شما در مقابل رقبا و همچنین نوسانات بازار کمتر میشود؛ و فاصله بین مراجعات یک مشتری کاهش می یابد؛ و مشتریان گذری به مشتریان دائم تبدیل می شوند؛ و مشتریان تان به صورت خودجوش به تبلیغ واحد صنفی شما می پردازند؛ و در نهایت، سود خالص کسب و کارتان افزایش می یابد و…

یکی از اهداف نهایی و اصلی شرکت ها از تأسیس باشگاه مشتری عبارت است از بهبود سودآوری کلی عملیاتی به وسیله حفظ مشتری چنین تصور می شود که اثر حفظ کننده از راههای زیر حاصل می شود :

 • اثر تعامل با مشتری
 • اثر دانش درباره مشتری
 • اثر منافع مشتری

سامانه وفاداری مشتریان تا بحال در صنوف زیر پیاده سازی شده است:

 • باشگاه مشتریان ویژه شرکتهای تولید کننده مواد غذایی
 • باشگاه مشتریان ویژه شرکتهای تولید کننده پوشاک
 • باشگاه مشتریان ویژه فروشگاه های زنجیره ایی
 • باشگاه مشتریان ویژه شرکت ها و آژانسهای هواپیمایی
 • باشگاه مشتریان ویژه شرکتهای گردشگری و توریسم
 • باشگاه مشتریان ویژه هتل ها و مراکز اقامتی
 • باشگاه مشتریان ویژه شرکت های خودرو ساز
 • باشگاه مشتریان ویژه مراکز درمانی و بیمارستان ها
 • باشگاه مشتریان ویژه شرکت های بیمه و کارگزاری های بیمه
 • باشگاه مشتریان ویژه سازمان ها، بنیادها و تعاونی ها

کمپین تبلیغاتی و پیشنهادات ویژه برای مشتریان

شما به راحتی می توانید با ایجاد کمپین های تبلیغاتی و پیشنهادات ویژه ارتباط خود را با مشتریان حفظ نمایید و از طریق های مختلف پیشنهادات و طرح های خود را برای انها ارسال نمایید. همچین با استفاده از قابلیت ارسال پیامک در سامانه وفاداری می توانید:

 • پس از صدور کارت و به عضویت درآوردن مشتری، پیامک تبریک و خوش آمدگویی ارسال نمایید.
 • افزایش و یا کاهش اعتبار / امتیاز را همان لحظه پس از ثبت خرید ارسال نمایید.
 • در سالروز تولد یا چند روز قبل از سالروز تولد، به مشتری پیامک تبریک با پیشنهاد ویژه به صورت اتوماتیک ارسال نمایید.
 • در سالروز ازدواج مشتریان خود می توانید همان روز یا چند روز قبل همراه با پیشنهاد ویژه پیامک تبریک ارسال نمایید.
 • با استفاده از اپلیکیشن اندرویدی و iOS سامانه وفاداری خود، خبرهای جدید یا بر روی تلفن همراه مشتری Notification ارسال نمایید.
 • برای هر گروه از مشتریان می توانید تبلیغات و پیشنهادات خود را به تفکیک
 • ارسال نمایید. مشارکت بیشتر مشتری و شرکت در نظرسنجی به محض ورود مشتری به سامانه و اپلیکیشن موبایل و…

گزارشات، تحلیل جامع رفتار مشتریان و ارائه مشاوره راهبردی

ما می توانیم با تجربه چندین ساله خود در زمینه راه اندازی سامانه وفاداری و بر اساس کسب تجارب از عملکرد پذیرنده هایمان، تحیلی صحیح و درست و قابل درک و بررسی از رفتار مشتری ارئه دهیم که بر اساس ان تصمیمات مهم و کاربردی در جهت تشویق مشتری به خرید و دریافت امتیازات بیشتر منجر شود.

باشگاه مشتریان و اثرات آن

امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان

 • امکان ثبت نام اینترنتی توسط مشتریان در باشگاه و تخصیص نام کاربری و رمز عبور برای آنها
 • امکان ایجاد و گروه بندی مشتریان توسط مدیر سیستم
 • ۳- امکان تعریف قوانین امتیاز ، تخفیف و کش یک به مشتریان بر اساس خرید کالا و خدمات
 • امکان تعیین میزان وفاداری مشتری بر اساس میزان خرید، تعداد خرید، تعداد دفعات خرید و…
 • امکان امتیاز دهی به مشتریان بر اساس پارامترهای قابل تعریف توسط کاربر (شاخص های کیفی)
 • امکان رتبه بندی مشتریان (طلایی، نقره ای، برنزی،…) برمبنای امتیازات داده شده به صورت اتوماتیک
 • استفاده از promotion تخفیف های گوناگون
 • امکان ارسال پیامک و ایمیل به مشتریان به مناسبت های گوناگون و تعریف ارسال آنها بصورت اتوماتیک
 • مشاهده امتیازات تعلق گرفته به مشتریان و تخفیف های در نظر گرفته شده برای هر مشتری در کارتابل مشتری
  باشگاه مشتریان و اثرات آن
 • امکان ارائه گزارش از مشتریانی که مدت زمان مشخصی از خدمات استفاده نکرده اند
 • امکان اطلاع رسانی به مشتریانی که فعالیتشان بر مبنای رتبه بندی و امتیازات کم شده است
 • ارتباط بین باشگاه مشتریان در سایت و برنامه و امکان رد و بدل کردن اطلاعات بین این دو
 • قابلیت تعریف خدمات و کالا و صدور فاکتور
 • قابلیت معرفی همکار در سیستم و ارائه درصد همکاری در فروش
 • ارسال پیامک تشکر از خرید ، موجودی ، تبریک تولد، ازدواج و غیره به صورت اتوماتیک
 • سیستم فروش اقساطی
 • سیستم فروش اعتبار از پیش خریداری شده
 • امکان تکمیل پروفایل برای مشتریان و ارائه گزارش خرید و امتیاز هر مشتری
 • امکان نظر سنجی و امتیاز دهی به نظریات مشتریان امکان درج اخبار و رویدادها برای مشتریان
 • امکان دعوت از دوستان و دریافت امتیاز توسط مشتریان
 • تعریف قرعه کشی و تخصیص جوایز
 • گزارش از میزان تحصیلات ، حوزه خرید ، سن و جنسیت مشتریان
 • ارائه گزارش وفاداری و ارزش مشتریان بر اساس نوع رفتار خرید
 • گزارش گیری آنلاین از فروش نقدی، کارکرد مشتریان و تراکنشها
 • قابلیت تعریف کارت هدیه
 • قابلیت تعریف و مدیریت بن های سازمانی و اتصال به بارکد خوان
 • قابلیت شارژ مناسبتی اعضای گروه ها
 • قابلیت درج کارت مفقودی و صدور کارت اعتباری جدید برای مشتری
 • قابلیت افزودن مدل یا سناریو وفاداری درخواستی به سیستم باشگاه مشتریان
 • صدور کارت اعتباری هوشمند با مبالغ دلخواه برای مشتریان
 • صدور کارت تخفیف برای مشتریان با درصد تخفیف دلخواه
 • امکان شارژ درصد تخفیف به صورت مبلغ بر روی کارت
 • ارسال پیامک به مشتری پس از انجام هر تراکنش
 • گزارش گیری از کارتهای صادر شده
 • غیر فعالسازی کارت
 • گزارش تراکنشهای یک کارت به تفکیک تاریخ
 • امکان استفاده از حالتهای مختلف تخفیف، اعتبار و امتیاز فقط با یک کارت
 • امکان استفاده سیستم در شعبات مختلف
 • قابلیت انتقال مبلغ خرید به کارت خوان بانکی و ثبت تراکنش پرداخت در باشگاه مشتریان
 • امکان ارائه سرویس آفلاین آنلاین بر روی کارت هوشمند در فروشگاهها
 • میزبانی نرم افزار روی دیتاسنتر با پهنای باند اینترنت بالا
 • آپدیت های عمومی رایگان
 • پشتیبانی بر خط
 • رابط کاربری یکسان ، آسان و ریسپانسیو بر روی لپتاپ و رایانه و موبایل خدمات ارزش افزوده B2B
 • امکان ثبت نسخه موبایلی نرم افزار بنام برند و لوکو مشتری در اپ استور و اندروید پلی
 • امکان ارسال پیام (پوش نوتیفیکیشن) بر روی موبایل مشتری برای اعلام آفرها، تخفیفات و محصولات
 • امکان برزورسانی آنی تغییرات نرم افزار بر روی موبایل مشتریان از راه دور
 • امکان اتصال به درگاههای مختلف بانکی و بیمه ای
 • امکان اتصال و یکپارچه سازی با نرم افزارهای مالی، صندوق، انبار و مدیریت ارتباط با مشتریان
 • و عدم نیاز به نرم افزار ویا سخت افزار خاص ) عدم نیاز به نیروی انسانی متخصص. عدم نیاز به پشتیبانی و نگهداری از سیستم و سهولت در مانیتورینگ و مشاهده اطلاعات و دارابودن یک پورتال جامع و کاربردی امکان تهیه گزارش های جامع و کاربردی رمزنگاری کلیه اطلاعات حساس خصوصی سازی بر اساس نیاز مرکز

قابلیت های باشگاه مشتریان

 • قابلیت ثبت نام و مدیریت اطلاعات اعضاء و پذیرنده ها بصورت آنلاین
 • قابلیت کار با کد ملی برای مشتری
 • قابلیت اتصال به دستگاه | کار تخوان RFID جهت استفاده مراکز تفریحی ورزشی، مراکز خرید طرف قرارداد و…
 • ارائه پنل مدیریتی جهت ادمین و مدیر سیستم
 • قابلیت کار با کارت هوشمند مایفر
 • ارائه گزارشات مالی از تراکنشات انجام شده مشتریان در کلیه فروشگاهها
 • پنل ورود کاربران ( برای مشتریان) جهت مشاهده تراکنشات انجام شده و اعتبارات تخصیصی
 • امکان گروه بندی مشتریان، با روش انحصاری تخصیص اعتبار
 • امکان کارت به کارت کردن (انتقال) اعتبار مجازی بین اعضاء
 • امکان تعریف سقف شارژ برای هر
 • مرکز طرف قرارداد (پذیرنده ها)
 • امکان کسر (مصرف) شارژ ریالی از مشتری در سامانه برای مراکز طرف قرارداد (پذیرنده ها)
 • امکان اتصال به شبکه بانکی جهت پرداخت و شارژ اعتبار (امتیاز) به کارت مشتریان
 • امکان ارسال پیامک به مشتریان یا مدیران و مراکز طرف قرارداد
 • قابلیت اتصال به سایر سیستمها مانند مالی، فروش و …
 • امکان تعیین میزان درصد تخفیف
 • اعطای اعتبار در صورت خرید از طریق سامانه
 • میزبانی ابری نرم افزار در دیتاسنتر شرکت بصورت ۲۴ ساعته
 • امکان ارائه محصولات جهت خرید اعضاء بصورت مستقیم یا با اتصال به فروشگاه الکترونیکی
 • بازاریابی دهان به دهان، ارزشمندترین نوع بازاریابی و غیرقابل خرید است که بوسیله مشتریان شما انتقال داده می شود. …

10 دیدگاه در “باشگاه مشتریان و اثرات آن در کسب و کار شما

 1. اسماعیل رحمت زاده گفت:

  سلام. باشگاه مشتریان از مهمترین و جذاب ترین بخش یک کسب و کار هست. متاسفانه هنوز در کشور ما به این بخش اهمیت داده نمیشه و غافل از اینکه یک مشتری راضی می تونه صدها مشتری دیگه براتون بیاره.

 2. پرگاس انفورماتیک گفت:

  سلام دوست عزیز، اگر تجربه استفاده از باشگاه مشتریان را دارید لطفا با ما به اشتراک بگذارید

 3. زینب قادری اقدم گفت:

  ما توی شرکتمون، دو ساله که فقط تمرکزمون روی مشتری مداری هست، شاید باور نکنید، اما اونقدر از تبلیغات دهان به دهان، مشتری جدید پیدا کردیم که نگو.

 4. مصطفی بنجامین روش گفت:

  سلام. اول اینکه سایت و مقالاتتون حرف ندارن. بعد اینکه اگه من بخوام به همه مشتریانم با توجه به نوع کسب و کارم یک حس خوب بدم، باید چیکار کنم؟

  1. پرگاس انفورماتیک گفت:

   سلام دوست عزیز، نیاز به مطالعه مشتریان فعلی و کسب و کارتان دارد میتوانید از کارشناس پرگاس انفورماتیک راهنمایی بگیرید

 5. زهرا سما خالدی گفت:

  من عاشق این مقالات مربوط به باشگاه مشتریانتون هستم. عالی هستید واقعا.

 6. عیسی مازیار گفت:

  اتفاقا در رابط با باشگاه مشتریان سوالاتی داشتم که با خوندن این مقاله برطرف شد. مرسی از شما.

 7. شاخ شمشاد گفت:

  یعنی کافیه آدم به حجم قابل توجهی از مشتریان راضی برسه، اون وقته که دیگه همه چی گل و بلبل میشه.

 8. لقمان سعدا گفت:

  خیلی آموزنده بود، تعریف از خود نباشه، اما من به شدت به مشتریان اهمیت میدم، حاظرم کلی ضرر کنم اما مشتری ناراضی نباشه.

 9. هدایت خضری گفت:

  من کسب و کارم آنلاینه، و اطلاعات دقیقی تا الان از مستریانم دریافت نکرده ام، باید اینکار در طراحی سایت موقع عضو شدن در سایت انجام بشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.