نرم افزار باشگاه مشتریان

ایجاد ارزش از نرم افزار باشگاه مشتریان

منفعت مشتری باشگاه مشتریان

نرم افزار باشگاه مشتریان طبق برنامه ریزی های هدفمند نسبت به ایجاد منفعت برای مشتری و بنگاه اقتصادی بصورت توامان می نماید. در نرم افزار باشگاه مشتریان اطلاعات شخصی مشتری همانند تاریخ تولد، علایق شخصی، مناسبتها، نیازمندیها و مواردی از این قبیل ثبت شده و سعی در برآورده ساختن نیازهای مشتری می نماید. از طرفی با ثبت اطلاعات خرید مشتری از قبیل میزان خرید، تعداد دفعات خرید، زمان خرید و تعداد اقلام خریداری شده نسبت به آنالیز و تحلیل رفتار مشتریان اقدام و نتاج جهت استفاده در برنامه ریزی های بنگاه اقتصادی بکار می رود.

نرم افزار باشگاه مشتریان با توجه به آیتم های فوق اقدام به تخصیص امتیاز و رتبه بندی مشتریان نموده و تخفیفات و امتیازات ویژه جهت مشتریان بر اساس رتبه بدست آمده را ارائه می نماید. نرم افزار باشگاه مشتریان جهت ترغیب مشتریان به عضویت در باشگاه و تکرار خرید و در نهایت وفاداری آنها نسبت به برند، محصول و سازمان امتیازات ویژه ای برای اعضا در نظر گرفته و آنها را از سایرین متمایز می سازد. پس از اینکه مشتریان بر اساس عوامل ذکر شده رتبه بندی و طبقه بندی شدند،

نرم افزار باشگاه مشتریان جهت مشتریان هر طبقه امتیازاتی در نظر می گیرد. به عنوان مثال مشتریان بر اساس سیستم امتیازبندی به رده طلایی، نقره ای و برنزی تفکیک شده و به مشتریان رده طلایی ۲۵% تخفیف تعلق می گیرد و یا در صورت شرکت در قرعه کشی مشتریان رده نقره ای ۵۰ شانس قرعه کشی به آنها تعلق می گیرد. همانطور که ملاحظه می نمائید نرم افزار باشگاه مشتریان با درگیر کردن مشتریان با انواع روشهای انگیزشی و پروموشن ها و تلاش برای برآورده ساختن نیازها و ارتباط دوسویه با مشتری، هدف اصلی خود که وفادارسازی مشتریان است را دنبال می کند.

امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان

نرم افزار باشگاه مشتریان دارای امکانات متعددی است که همه در جهت وفادارسازی و ترغیب مشتری به تکرار فرآیند خرید و سود دوطرفه برای بنگاه اقتصادی و مشتری است. از جمله امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • طبقه بندی مشتریان
  • امتیاز بندی مشتری بر اساس تکرار خرید، میزان خرید، تعداد اقلام خریداری شده، زمان خرید و …
  • تعریف سیستم امتیازبندی به مشتری بر اساس پارامترهای مشتری
  • رتبه بندی مشتریان بر اساس رده بندی تعیین شده و اختصاص تخفیفات و شرایط ویژه هر رده.
  • ارسال پیامک و ایمیل به مشتریان به مناسبتهای مختلف بصورت اتومات
  • تعریف پنل کاربری برای اعضای باشگاه و تخصیص نام کاربری و رمز عبور برای هر مشتری
  • امکان مشاهده امتیازات کسب شده برای هر مشتری و ثبت مشخصات خرید مشتری
  • امکان ارسال انتقادات و پیشنهادات از طریق نرم افزار باشگاه مشتریان
  • ارائه سیستم گزارش گیری جهت آنالیز و تحلیل رفتار خرید مشتریان توسط نرم افزار باشگاه مشتریان جهت بهره مندی در برنامه ریزی های فروش آتی.
  • ارائه کارت عضویت به مشتریان همانند سیستم کارت های بانکی با طرح و لوگوی سازمان

همانطور که مشاهده می کنید نرم افزار باشگاه مشتریان با ارائه انواع امکانات به سازمان و مشتری، امکان برقراری ارتباط دوسویه و نزدیک بین سازمان و مشتری را تضمین می نماید.

نصب نرم افزار باشگاه مشتریان

راه اندازی و نصب نرم افزار باشگاه مشتریان به سادگی امکان پذیر است. با توجه به مطالب فوق بطور حتم شما متوجه نیاز سازمان خود به راه اندازی و نصب نرم افزار باشگاه مشتریان شده اید. نصب نرم افزار به سادگی قابل اجراست. شما می توانید جهت نصب این برنامه با یکی از موسسات فعال در این زمینه ارتباط برقرار کرده و اقدامات لازم جهت سفارش خرید و نصب آنرا بعمل آورید. نرم افزار باشگاه مشتریان برای تمام کسب و کارها از جمله فروشگاهها، شرکتهای هواپیمائی، شرکتهای بیمه، هتل ها، بیمارستان ها و بطور کلی تمام کسب و کارهایی که دارای سیستم فروش و حسابداری می باشند قابل اجراست. شاید دانستن این نکته برای شما جالب باشد که کل فرآیند سفارش و نصب نرم افزار باشگاه مشتریان در کمتر از سه روزاتفاق می افتد.

همچنین نصب نرم افزار باشگاه مشتریان در عرض چند دقیقه انجام گرفته و محیط کار برای شما مهیا می شود. بطور معمول به همراه نرم افزار دستگاه پوز با قابلیت اتصال به سیستم فروش و صندوق، پنل های مختلف کاربری جهت مشتریان، سازمان، سیستم گزارش گیری و انتقادات و پیشنهادات، انواع کارت های عضویت مختص اعضای باشگاه که می تواند بر اساس درخواست سازمان بصورت کارت تماسی، کارت بدون تماس، کارت مغناطیسی و یا کارت تماسی-مغناطیسی باشد. کارشناسان شرکت طرف قرارداد پس از بررسی نسبت به نصب سخت افزار و نرم افزار و ایجاد پنل های کاربری نموده و محیط کار را برای شما آماده می کنند.

نرم افزار باشگاه مشتریان قابلیت نصب بر روی موبایل و یا کامپیوترهای شخصی را نیز داشته و مشتریان می توانند نسبت به نصب آن بر اساس انتخاب خود اقدام نمایند لذا اپلیکیشن موبایل و یا ویندوز جهت نصب در دسترس اعضا قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *