طراحی وب سایت

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت های تبلیغاتی با هدف انجام تبلیغات از سوی ارگان ها و موسسات انجام می شود. در فضای اینترنت که مخاطبان زیادی در آن واحد می توانند مشغول گشت و گذار باشند، طراحی سایت های تبلیغاتی یک انتخاب بسیار مناسب جهت اشتراک گذاری تبلیغات می باشد. در سایت های تبلیغاتی محصولات و خدمات یک موسسه و کسب و کار به اشتراک گذاشته می شود و افراد می توانند در زمان سر زدن به سایت های تبلیغاتی از ماهیت آن کسب و کار مطلع شوند. طراحی سایت های تبلیغاتی ممکن است بدون نیاز به ایجاد یک فضای مجزا از دیگر صفحات اینترنتی انجام شوند. به عنوان مثال در سایت های خبری می توان قسمتی را برای اشتراک گذاری تبلیغات در نظر گرفت. در این قسمت تبلیغات به صورت موردی به اشتراک گذاشته می شوند و سایتی که تبلیغات را به اشتراک می گذارد، هزینه ای را بابت اشتراک گذاری فضای تبلیغات دریافت می نماید.

سایت های تبلیغاتی

سایت های تبلیغاتی از گروه سایت هایی می باشند که از طرف مردم دارای محبوبیت ویژه ای می باشند و مردم را در پیدا کردن محصولات مورد نیاز یاری می رساند و از طرفی به صاحبان مشاغل نیز در تبلیغات اثر گذار کمک می کنند. در طراحی سایت های تبلیغاتی که اکثراً هزینه های نسبتاً کمی دارند، درآمد خیلی خوبی را می توان کسب نمود. اشتراک گذاری تبلیغات در سایت های پر بازدید بیشتر انجام می شود و این باعث ترافیک درج تبلیغات و بالا رفتن هزینه تبلیغات می شود. پس در راستای هدف صاحبان سایت تبلیغاتی، باید از مواردی استفاده نمود که این سایت بیشترین بازدید کننده را داشته باشد.

بهتر ساختن سایت های تبلیغاتی

برای اینکه دارای یک سایت تبلیغاتی پر بازدید باشید و مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کنید، باید مواردی را مد نظر قرار دهید تا در نهایت بازدید سایت خود را بیشتر کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید قسمت عمده افزایش بازدید سایت های اینترنتی از طریق فیزیکی انجام می شود. یعنی شما باید حضوراً یا به صورت تبلیغات از اطرافیان خود درخواست بازدید از سایتتان را داشته باشید. این افراد نیز از دوستان و نزدیکان خود این درخواست را دارند و این عملیات مانند برگ های یک درخت دائماً در حال گسترش می باشند. پس قدم اول پس از طراحی سایت های تبلیغاتی، افزایش بازدید این سایت ها می باشد.

سایت های تبلیغاتی

در مرحله بعد باید برای مخاطبان خود امکانات و سرگرمی هایی را در نظر بگیرید. مخاطبان بابت دیدن تبلیغات ماندگار نمی باشند و ممکن است که آنها را از دست بدهید. این مسئله را مد نظر قرار دهید که از دست دادن یک مخاطب ممکن است یک شاخه بزرگ از درخت تبلیغات شما را بشکند. امکاناتی مانند وضعیت آب و هوا، ساعت، ماشین حساب، بازی های کوچک و مفرح و غیره می تواند مخاطب را برای مدت زمان چند دقیقه در سایت شما نگه داری کند. این نکته نیز دارای اهمیت است که مخاطبان بازدید کننده از سایت شما، چه تعداد و چه میزان از سایت شما استفاده کرده اند.

روانشناسی سایت های تبلیغاتی

افراد بابت ترافیکی که برای بازدید از سایت شما مصرف نموده اند، انتظار دریافت موارد جالبی می باشند. این از نظر روانشناسان اثبات شده است و انسان ها همیشه در طلب برترین ها می کوشند. پس سعی کنید در روزهای ابتدایی تاسیس وب سایت تبلیغاتی خود و برای جذب مشتریان بیشتر از آنها درخواست عضویت کنید و بابت دعوت چند تن از دوستانشان به عضویت در سایت شما، هدایایی را به صورت رایگان اهدا کنید. با این کار افراد بیشتری را در بانک اطلاعاتی وب سایت خود عضو می کنید و در نتیجه بازدید کردن این افراد از سایت شما بیشتر می شود. همچنین شما می توانید از طریق ایمیل برای این افراد، اطلاعیه ها و اخباری را ارسال نمایید تا دوباره به سایت شما برگردند. همچنین در طراحی سایت های تبلیغاتی از رنگ ها و جلوه های بصری متفاوتی استفاده کنید تا مخاطب بیشتری را جذب نمایید.

سایت های تبلیغاتی

سعی کنید تمام تلاش خود را در خصوص طراحی سایت های تبلیغاتی از لحاظ ظاهری انجام دهید. هرگز از سایت های دیگر کپی برداری نکنید و همیشه ایده های خلاقانه ای از ذهن خودتان را برای طراحی سایت استفاده نمایید. شما باید یک بیلبورد بسیار بزرگ را در پر ترافیک ترین نقطه جهان تبلیغ کنید تا در آخر بتوانید آن بیلبورد را برای کسب و کارهای مختلف اجاره دهید و کسب درآمد کنید.

امکانات طراحی سایت های تبلیغاتی

در سایت های تبلیغاتی باید امکاناتی در نظر گرفته شود که منجر به افزایش تعداد بازدید این سایت ها شوند. مثلاً با قرار دادن بازه های زمانی برای نمایش تبلیغات از تکراری شدن سایتتان جلوگیری نمایید. یا برای قالب های مختلف سایت آپشن های مفرحی در نظر بگیرید که مخاطبان از بودن در سایت شما، احساس خستگی نکنند. همچنین می توانید برای مشتریان خود آهنگ یا موسیقی مرتبط با تبلیغات را پخش کنید و تبلیغات مرتبط با محصولات فعلی را به اشتراک بگذارید. ممکن است مخاطب پس از بازدید از یک کالا، بخواهد آن کالا را با سایر کالاها مقایسه کند. پس شما اولین نفری باشید که این عملیات را برای کاربر خود مهیا می کنید.

سایت های تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *