سئو و دیجیتال مارکتینگ

سئو سایت در سال ۹۹ برای یک بیزینس چقدر هزینه دارد؟

قیمت سئو

کسانی که به دنبال طراحی سایت و افزایش فروش آنلاین می گردند قاعدتا باید از هزینه ی احتمالی پس از آن آگاه باشند. به عبارت ساده تر طراحی سایت اتمام کار به منظور سود و بهره وری از وب سایت نیست بلکه باید پس از ساخت وب سایت به اندیشه هزینه ی تولید محتوا و همچنین هزینه سئو سایت باشید. بنابراین بهتر است قبل از اینکه کار خود را شروع کنید از قیمت سئو اطلاعات کسب کرده سپس با وب مسترها صحبت کنید.

چرا که هزینه خدمات سئو سایت و بالا آمدن سایت در گوگل برای بسیاری از مشاغل پر بازدید بالا بوده و باید از تعرفه سئو سایت اطلاع داشته باشند، چون پس از طراحی سایت و همچنین برآورد هزینه SEO و بستن قرارداد طرفین کار اصلی سایت شما شروع شده و وارد عرصه رقابت شده اید. به طور معمول قیمت خدمات سئو به کلماتی است که شما انتخاب کردید، بستگی داشته و باید این موضوع را لحاظ قرار دهید چون هر چقدر کلمات کلیدی انتخابی شما عمومی تر باشد، در تعرفه خدمات سئو تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه سئو سایت با ما همراه باشید.

هزینه سئو سایت چگونه محاسبه می گردد؟

قیمت بالا بردن سئو سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل برای افرادی که نسبت به تعرفه ها اطلاعی ندارند کار پسندیده ای نیست به همین منظور همیشه سعی داریم هزینه سئو سایت را با توجه به بودجه و تعداد کلمات به کاربر مشخص کنیم تا بسته به هزینه های انجام شده به همان اندازه خدمات دریافت نمایند. در ضمن باید این نکته را یادآور شد که هزینه سئو سایت در ابتدا نسبت به سایر روش های تبلیغاتی گران تر به نظر می رسد. اما آیا به تداوم موفقیت در فروش و ترافیک بالا فکر کرده اید؟ زمانی که به سئوی سایت می اندیشید در واقع با کم ترین هزینه ممکن به بازدید سایت خود ضمانت می بخشید. چرا که روش اصولی و پله پله را برای رسیدن به موفقیت انتخاب نمودید.

به طور کلی هر چقدر رقبای بیشتری در کلمه ی کلیدی مورد نظر داشته باشید، هزینه سئو سایت بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال ده میلیون جستجو برای عبارت شما وجود دارد، به مراتب هزینه سئو سایت برای این کلمه بیشتر از عبارت کلیدی است که ۱۰ هزار صفحه برای آن وجود دارد. یعنی هر چقدر کلمه کلیدی شما عمومی تر باشد، قیمت و هزینه سئو سایت بیشتر خواهد شد.

 

هزینه خدمات سئو

تعرفه سئو سایت به صورت پروژه ای

به طور کلی کسانی که علاقه مند به سئو داخلی سایت خود هستند در وهله ی اول باید از تعداد پست های سایت اطلاع داشته تا هزینه سئو سایت نیز محاسبه گردد. به همین دلیل قبل از اینکه در مورد قیمت اطلاعات کسب کنیم باید ببینیم سایت ما چقدر آمادگی سئوی خارجی را دارد، یعنی تا زمانی که تمام فاکتورهای سئوی داخلی انجام نشده باشد نمی توان سایت را بالا آورد. بنابراین باید تمامی فاکتورها از قبیل استفاده درست از کلمات کلیدی در متن، سرعت سایت، ریسپانسیو بودن، بهینه کردن حجم سایت، لینک دهی داخلی و سایر موارد سئویی را بررسی کرده سپس به سئو خارجی پرداخت.

البته بسته به میزان کار بر روی سئوی داخلی هزینه سئو سایت متفاوت خواهد بود. گرچه این موضوع به طور کلی بیان شده و مزیت بسیار عالی شامل حال شما خواهد شد. به طوری که انجام سئو به صورت پروژه ای به صرفه تر از سایر روش ها می باشد. به این دلیل که اگر با شرکت پرگاس انفورماتیک قرارداد پروژه ای سئو بسته شود این شرکت مدت زمان رسیدن به صفحه ی اول و همچنین هزینه ی آن را مشخص کرده و به شما تضمین رسیدن به هدف را خواهد داد.

تعرفه سئو سایت به صورت ماهیانه

کسانی که قصد دارند به صورت ماهیانه نسبت به هزینه سئو سایت اقدام کنند باید این موضوع را بدانند که حداقل قیمت سئو برای وب سایت، چهار میلیون تومان می باشد که پروژه هایی که علاقه مند به فعالیت طولانی مدت هستند از این روش سئو استفاده می نمایند.

تعرفه سئو سایت به صورت ساعتی

قبل از اینکه به دنبال انجام سئو به صورت ساعتی باشید پیشنهاد می گردد که بهتر است از این روش دست کشیده و توجه بیشتر خود را به سمت SEO پروژه ای و ماهیانه منعطف کنید، این روش بیشتر توسط افراد انجام می شود و برای سرانجام رسیدن باید صبر و شکیبایی بیشتری نسبت به روش های سئو ماهیانه و پروژه ای داشته باشید.

 

برآورد هزینه SEO

 

تضمین پرگاس انفورماتیک برای سئوی سایت در قبال مناسب ترین هزینه

شرکت پرگاس انفورماتیک به شما پیشنهاد می دهد که در صورت تمایل به همکاری با مشاورین مربوطه تماس حاصل نمایید تا مشاورین، شما را برای رسیدن به بهترین روش فروش و بازدید بیشتر راهنمایی کنند. در ضمن این شرکت یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به اهداف بزرگ می باشد و همچنین قیمت سئو را نسبت به سایر شرکت ها مقرون به صرفه تر دریافت خواهد کر.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برآورد هزینه SEO با شماره تماس های ذکر شده تماس حاصل نمایید تا متخصصین با مشاوره رایگان توضیحات تکمیلی را خدمت شما ارائه دهند. این شرکت به صورت تضمینی کلمه کلیدی درخواستی شما را در صفحه ی اول به نمایش در خواهد آورد. در ضمن هزینه ی معقول و به صرفه ای را از شما دریافت خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *