سئو و دیجیتال مارکتینگ

برای رسیدن به رتبه ۱ گوگل چقدر زمان لازم است؟

رسیدن به رتبه 1 گوگل

کسانی که طراحی سایت انجام می دهند مطمئنا به دنبال رسیدن به صفحه ی اول گوگل هستند تا پس از رسیدن به جایگاه اصلی خود در صفحه ی گوگل مشتریان خود را از سطح اینترنت دریافت نمایند. زمانی که وارد رقابت با سایت های هم صنف خود می شوید در واقع یک جنگ را شروع کرده اید. در این جنگ خبری از شمشیر یا اسلحه نیست بلکه مغزهایی است که باید به درستی کار کرده و تمام خواسته های ربات گوگل را انجام دهند تا در میان سایر رقیب های خود دیده شده و از تمام آن ها پیشی بگیرد.

مطمئنا کار بسیار سختی است و نباید در کار خود کوچک ترین خطایی داشته باشید که البته لازم به ذکر است که این موضوع به کارشناس سئو یا مجموعه ای که سئو و بهینه سازی سایت را به آن سپرده اید بستگی دارد که چه میزان برای سایت شما وقت گذاشته و چه استراتژی هایی برای بالا آمدن سایت در گوگل چیده است.برای رسیدن به رتبه ۱ گوگل باید علاوه بر صبر و شکیبایی کلمات شما مورد بررسی قرار گیرد تا مدت زمان برای رسیدن به هدف برای شما تعیین گردد. مطمئنا مجموعه ای که خدمات سئو برای رتبه ۱ گوگل را برای شما انجام می دهد از درصد پایین صفحه های تازه تاسیس شده در رتبه ی اول گوگل به شما خبر می دهد که تنها ۲۲ درصد از صد در صد را شامل می شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بالا آوردن سایت در گوگل با ما همراه باشید.

با پرگاس انفورماتیک سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورید

همانطور که در متون بالا خدمت شما عرض کردیم کسانی که به بالا آمدن سایت در گوگل و بالا بردن SEO سایت می اندیشند مطمئنا از سختی کار خود و هزینه سئو سایت مطلع هستند که قرار نیست با منتشر کردن مطلبی در سطح اینترنت ظرف مدت کوتاهی در لیست صفحه ی اول گوگل قرار بگیرید. در حال حاضر هزاران وب سایت با زبان های مختلف در دنیا وجود دارند که باید به وسیله خزنده های گوگل کراول شده و سپس توسط موتورهای جستجو index شوند. به دلیل اینکه تعداد وب سایت ها در کل دنیا بسیار زیاد است گوگل سایت هایی که به تازگی طراحی شده و مطلب منتشر می کنند را دیرتر از سایت های معروف و قدیمی بررسی می کند. همین موضوع باعث می شود که عملیات خودکار ایندکس کمی دیرتر انجام شود و اگر نسبت به تمام رقبا عملکرد فوق العاده ای در محتوا نویسی از خود به نمایش گذاشته باشید اما صفحه شما ایندکس نشود مانند این می ماند که مطلبی را منتشر نکرده باشید.

به همین دلیل گوگل وب مستر ابزاری در اختیار ما قرار می دهد که عملیات ایندکس را به صورت دستی به گوگل معرفی می کنیم که تحت عنوان URL inspection در سرچ کنسول شناخته می شود.

بالا بردن SEO سایت

سئو؛ بهترین روش برای کاهش زمان رسیدن به صفحه اول گوگل

برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید از تمام خواسته های گوگل اطلاع داشته باشید و از تمام رقبا با تولید بک لینک های مفید و همچنین تولید محتوا پیشی بگیرید. بسیاری از افراد بر این باورند که برای بالا آمدن سایت در گوگل تنها به شش ماه زمان نیاز دارند در صورتی که تنها ۵٫۷ درصد از سایت هایی که قدمت آن ها کمتر از یک سال بود در لیست ده سایت اول گوگل قرار گرفتند. لازم به ذکر است که انتخاب کلمه ی کلیدی یکی از مهم ترین پارامترها به منظور بالا آمدن سایت در گوگل است که هر چقدر تعداد سرچ کاربران در آن کلمه بیشتر باشد ارزش آن بیشتر خواهد شد.

برای بالا آمدن سایت در گوگل باید این نکته را مد نظر قرار دهید که اولا محتوای شما استاندارد بوده و قابل رقابت با رقبا باشد، دوما سئو سایت طبق استانداردهای تعریف شده ی بروز انجام شود. ممکن است شما بر طبق استاندارد سال ۲۰۱۷ محتوای خود را تولید کنید که خب این موضوع به هیچ عنوان با بیانیه های جدید گوگل سازگاری نداشته و محتوای شما ارزشی نخواهد داشت. بنابراین وب مسترها باید تمام نکات کلیدی برای بالا آمدن سایت در گوگل را جدی بگیرند.

بالا آوردن سایت در گوگل

بالا آمدن سایت در گوگل چگونه است؟

شاید از خود بپرسید که چگونه سئو سایت را بالا بیاوریم؟ همانطور که مستحضر هستید محتوا هنوز هم پادشاه به شمار می رود و باید محتوایی را تولید کنید که نسبت به سایرین بهتر و جذاب تر باشد. با استفاده از آن و همچنین انتخاب کلمه ی کلیدی مناسب و رعایت سایر اصول سئویی به بالا آمدن سایت در گوگل دست خواهید یافت. شایان ذکر است که برای رسیدن به ده سایت اول باید کلمه ی کلیدی مورد نظر را بررسی نمود که چه مقدار سختی کار دارند، به عبارت ساده تر هرچه قدر کلمه کلیدی انتخاب شده عمومی تر باشد بالا آمدن سایت در گوگل سخت تر می باشد.

فرض کنید قصد دارید افزایش فروش آنلاین در حوزه فروش آنلاین پوشاک داشته باشید. کلمه ی تیشرت را بالا بیاورید، مطمئنا رساندن این کلمه در صفحه اول کار مشکلی است اما اگر کلمه ی خرید تیشرت مردانه نایک در پانزده خرداد را سئو کنید کلمه تخصصی و اختصاصی تر می شود و برای بالا آمدن سایت در گوگل مدت زمان کمتری نسبت به کلمه ی عمومی صرف خواهد شد. علاوه بر انتخاب کلمه کلیدی مناسب باید سئو داخلی خود را بررسی نمایید تا بهترین نتیجه را به منظور بالا آمدن سایت در گوگل به دست بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *