تبلیغات در گوگل ادوردز

با تبلیغات کلیکی ۱۰,۰۰۰ مشتری جذب کنید!

آیا میدانستید در گوگل روزانه ۳٫۵ میلیارد جستجو انجام می‌شود. تعداد زیادی از این افراد در جستجوی محصولات و خدمات شما می‌گردند. با تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز، این افراد را جذب کسب و کارتان کنید. ولی!!! نداشتن تجربه و دانش کافی، میتواند هزینه انجام شده گوگل ادوردز را بی ثمر کند. چه کنیم؟ جای نگرانی نیست برای اینکه تبلیغ گوگل ادوردز شما موثر و هزینه آن معقول باشد، تیم حرفه ایی پرگاس انفورماتیک از صفر تا صد تبلیغ گوگل ادوردز و سئو را برای کسب و کار شما اجرا می کند.

گوگل ادوردز یا تبلیغات گوگل چگونه کار می کند؟

نحوه محاسبه هزینه هر کلیک در گوگل ادوردز!

این که گوگل ادوردز چگونه کار می کند و چه نکاتی در جایگاه تبلیغات کسب و کارتان در جستجو موثر است را از زبان یکی از کارمندان گوگل بشنوید.

با دیگران رقابت کنید تا جایگاه تان مشخص شود.

شما به اندازه نفر قبلی مزایده پول می‌پردازید!

مزایای خرید تبلیغات گوگل ادوردز از پرگاس انفورماتیک

افزایش بهره وری و بازدهی تبلیغات گوگل ادوردز و کاهش هزینه‌های شما برای ما اهمیت دارد.

ما در بهینه سازی متن تبلیغ و انتخاب بهترین کلمات کلیدی تجربه داریم و هدفمند این کلمات را انتخاب میکنیم. متن تبلیغی که ما می نویسیم با توجه به کسب و کارتان است که هم باعث افزایش فروش و هم کاهش هزینه تبلیغات می شود.

با تنظیم دستی قیمت ها می توانیم از هزینه اضافی جلوگیری کنیم، تمام قیمت‌ها تبلیغ گوگل را به صورت دستی تنظیم میکنیم. (حالت اتوماتیک هرگز)

ما با بررسی مداوم تبلیغ طور مرتب وضعیت تبلیغ گوگل شما را بررسی می کنیم تا از بهترین تنظیمات و بهترین کیفیت مطمئن شویم. با ارسال آمار به آنایتیکس تحلیل وب‌سایت تان دقیق مشاهده میکنیم، و از طریق آن به آمار دقیق ادوردز دسترسی خواهید داشت.

ما می‌توانیم یک اکانت ادوردز اختصاصی در اختیار شما قرار دهیم تا خودتان آن را مدیریت کنید. پشتیبانی قوی حتی در روزهای تعطیل را با پرگاس انفورماتیک تجربه کنید.

کدام بسته تبلیغ گوگل ادوردز مناسب شماست؟

همه پکیج های تبلیغ گوگل ادوردز دارای مدیریت کامل می‌ باشند و فقط در میزان شارژ تفاوت دارند. یعنی چی؟ یعنی با خرید هر پکیج، میزان معینی شارژ در گوگل ادوردز خواهید داشت و خیلی بستگی به رقبا و کلمات کلیدی انتخابی دارد.

در صورتی که کلمات کلیدی شما دارای رقابت بالایی باشد، بهتره بسته های بزرگتر را انتخاب کنید و اگر رقابت کلمات کلیدی انتخابی پایین است، بسته‌های کوچکتر مناسب تبلیغ گوگل ادوردز است.

با کارشناس سئو صحبت کنید ۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱)

قیمت بسته‌های گوگل ادوردز

اگر دامنه وب‌سایت شما ir. است، حتماً قبل از خرید با ما تماس بگیرید

راه‌اندازی و مدیریت تخصصی کمپین کلمات کلیدی نامحدود حداکثر ۱۰,۰۰۰ ورودیصفحه لندینگ پیج رایگان پشتیبانی تلفنی و تیکتراه‌اندازی و مدیریت تخصصی کمپین کلمات کلیدی نامحدود حداکثر ۱۵,۰۰۰ ورودیصفحه لندینگ پیج رایگان پشتیبانی تلفنی و تیکتراه‌اندازی و مدیریت تخصصی کمپین کلمات کلیدی نامحدود حداکثر ۲۰,۰۰۰ ورودیصفحه لندینگ پیج رایگان پشتیبانی تلفنی و تیکتراه‌اندازی و مدیریت تخصصی کمپین کلمات کلیدی نامحدود حداکثر ۲۵,۰۰۰ ورودیصفحه لندینگ پیج رایگان پشتیبانی تلفنی و تیکتراه‌اندازی و مدیریت تخصصی کمپین کلمات کلیدی نامحدود حداکثر ۵۰,۰۰۰ ورودیصفحه لندینگ پیج رایگان پشتیبانی تلفنی و تیکتراه‌اندازی و مدیریت تخصصی کمپین کلمات کلیدی نامحدود حداکثر ۱۰۰,۰۰۰ ورودیصفحه لندینگ پیج رایگان پشتیبانی تلفنی و تیکتسفارش دهید ۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱)

آشنایی با امکانات و افزونه های هر پکیج

با انتخاب درست و بهینه سازی تبلیغات، هزینه هر کلیک کاهش می یابد و تاثیر آن افزایش پیدا می‌کند

 • آنالیز کسب و کار و ویژگی‌ آن : برای بهتر نتیجه گرفتن از نتایج تبلیغات گوگل قبل از هرچیزی باید کسب و کار و بازار هدف تان را بخوبی بشناسید. تیم حرفه ایی و با تجربه پرگاس انفورماتیک در کنار شما بازار هدف و ویژگی‌های متمایز آنرا شناسایی میکند تا بخوبی در وب سایت و تبلیغات خود ار آنها استفاده کنید.
 • هنر انتخاب کلمات کلیدی مناسب : ما در تیم پرگاس انفورماتیک با جستجو درست، عباراتی که مشتریان احتمالی در زمینه کاری شما جستجو می‌کنند را پیدا و میزان جستجوی تقریبی هر کلمه را بدست می‌آوریم. با این روش موثرترین کلمات مرتبط با کسب و کار شما را شناسایی و فقط بر روی آنها هزینه کنید.
 • بهینه‌سازی کلمات کلیدی : پیدا کردن کلمات کلیدی بهینه تاثیر به سزایی در میزان سودآوری کمپین ادوردز تان دارد، اما ممکن است در کمپینی که راه‌اندازی کرده‌ایم، برخی از کلمات مناسب نباشند، ما کلمات مناسب تری پیدا و به کمپین اضافه می کنیم. بنابراین جای نگرانی برای انتخاب بهینه کلمات کلیدی کمپین تان نیست.
 • نوع درست کلمات کلیدی : در تبلیغات گوگل ادوردز سه نوع مختلف کلمه کلیدی (Broad، Exact و Phrase) وجود دارد. انتخاب نوع کلمه ساده و آسان می‌تواند صدها یا حتی میلیون‌ها تومان به شما ضرر بزند. تیم پرگاس انفورماتیک متناسب با هر انتظاری که شما از تبلیغات گوگل دارید، با دقت نوع کلمات کلیدی تان را انتخاب می‌کند تا بیشترین بازدهی و اثر را بدست آورید.
 • متن تبلیغ شما باید بهینه‌ شود : متن تبلیغ شما در گوگل دارای اهمیت زیادی است. متن جذاب‌ و مرتبط‌، تاثیر بهتری بر روی مخاطب می‌گذارد. در نتیجه تعداد کلیک های تبلیغ تان بیشتر میشود. و گوگل تبلیغ شما را به عنوان یک تبلیغ خوب می شناسد و در نهایت، هزینه کمتری بابت هر کلیک از شما دریافت میکند.
 • مزیت رقابتی شما در انتهای تبلیغ : گوگل به ما اجازه می‌دهد در انتهای تبلیغ، مزیت رقابتی کسب و کارتان را نیز معرفی کنیم. ما همواره بخش مزایا (Callouts) را نیز برای مشتریان خود اضافه می‌کنیم تا علاوه بر کاهش هزینه تاثیر تبلیغ افزایش پیدا کند.
 • افزودن لینک در تبلیغ : در گوگل ادوردز، شما می‌توانید لینک‌های مهم سایت خود را نیز در متن تبلیغ در قسمت لینک ها (Sitelinks) بیاورید تا مشتریان احتمالی مستقیماً به صفحه فرود هدایت شوند. ما حتما آنها را در قسمت لینک ها (Sitelinks) اضافه می‌کنیم.
 • افزودن دسته‌بندی‌ در تبلیغ : اگر شما خدمات متنوعی ارائه می دهید، با برندهای مختلفی دارید، دوره‌های آموزشی گوناگونی برگزار می کنید و … می‌توانید لیستی از آنها را در متن تبلیغ خود نمایش دهید. این امکان در گوگل ادوردز وجود دارد. تیم پرگاس انفورماتیک می‌تواند این اطلاعات را به تبلیغ شما اضافه کنید.
 • قرار دادن شماره تلفن در تبلیغ : این محدودیت وجود دارد که نمی‌توان شماره تماس ایران را به طور مستقیم در متن تبلیغ گوگل قرار داد، اما ما راهی برای این کار می‌شناسیم و می‌توانیم شماره تماس شما را هم در تبلیغ قرار دهیم! این قابلیت زمانی مناسب است که کاربر با گوشی جستجو کرده باشد، و بخواهد بلافاصله با این شماره تماس بگیرد.
 • مشاوره بهینه سازی وب سایت : وقتی سایت بهتری داشته باشید، شانس خرید کاربران از شما بیشتر خواهد بود و کیفیت بالای سایت باعث افزایش امتیاز کیفی تبلیغ شما می‌شود و در نتیجه هزینه هر کلیک شما کاهش پیدا می‌کند!

پرسش و پاسخ تبلیغات گوگل ادوردزپاسخ سوالات شما پیرامون خدمات تبلیغات گوگل ادوردز

4 thoughts on “تبلیغات کلیکی گوگل ادز

  • زهرا محمدی says:

   سلام
   برای فهمیدن کافی دز اینترنت سرچ کنید . هنوز هم ایمیل مارکتینگ در شرکت های بزرگ و برند نتیجه ی خوبی رو برای شرکت داره و مباحث دیجیتال مارکتینگ علم بروزی هست.برای مشاوره رایگان با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تمای بگیرید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *