با تبلیغات کلیکی گوگل هزاران مشتری را جذب کنید!

آیا میدانستید در گوگل روزانه ۳٫۵ میلیارد جستجو انجام می‌شود. تعداد زیادی از این افراد در جستجوی محصولات و خدمات شما می‌گردند. با تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز، این افراد را جذب کسب و کارتان کنید.

تبليغات كلیكی گوگل یا گوگل ادوردز چگونه کار می کند؟

وقتی شما در گوگل به دنبال کالا و خدمات خاصی کلمه مورد نظر خود را سرچ می‌کنید، ممکن است ۴ نتیجه اول و ۳ نتیجه آخر صفحه با علامت Ad سبز رنگ نمایش داده شود. درصورتی‌که مشتری روی هر یک از این نتایج کلیک کنید، تبلیغ دهنده باید هزینه‌ای برای هر کلیک به گوگل پرداخت شود. به این نوع از تبلیغات، تبليغات كلیكی گوگل گفته می‌شود.
گوگل ادوردز
تبلیغات کلیکی گوگل

مزایای خرید تبليغات كلیكی گوگل ادوردز از پرگاس انفورماتیک

ما در بهینه سازی متن تبلیغ و انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای تبلیغات کلیکی گوگل تجربه داریم و هدفمند این کلمات را انتخاب میکنیم. متن تبلیغی که ما می نویسیم با توجه به کسب و کارتان است که هم باعث افزایش فروش و هم کاهش هزینه تبلیغات می شود.

افزایش بهره وری و بازدهی تبلیغات !

افزایش بهره وری و بازدهی تبليغات كلیكی گوگل ادوردز و کاهش هزینه‌های شما برای ما اهمیت دارد.

دسترسی مستقیم به اکانت ادوردز

ما می‌توانیم یک اکانت ادوردز اختصاصی در اختیار شما قرار دهیم تا خودتان آن را مدیریت کنید. پشتیبانی قوی حتی در روزهای تعطیل را با پرگاس انفورماتیک تجربه کنید.

بهینه سازی تبلیغ

ما در بهینه سازی متن تبلیغ و انتخاب بهترین کلمات کلیدی تجربه داریم و هدفمند این کلمات را انتخاب میکنیم. متن تبلیغی که ما می نویسیم با توجه به کسب و کارتان است که هم باعث افزایش فروش و هم کاهش هزینه تبلیغات می شود.

بررسی مداوم تبلیغ

ما با بررسی مداوم تبلیغ طور مرتب وضعیت تبلیغ گوگل شما را بررسی می کنیم تا از بهترین تنظیمات و بهترین کیفیت برای تبلیغات کلیکی گوگل مطمئن شویم. با ارسال آمار به آنایتیکس تحلیل وب‌سایت تان دقیق مشاهده میکنیم، و از طریق آن به آمار دقیق ادوردز دسترسی خواهید داشت.

آنالیز کسب و کار و ویژگی‌ آن

برای بهتر نتیجه گرفتن از نتایج تبلیغات کلیکی گوگل قبل از هرچیزی باید کسب و کار و بازار هدف تان را بخوبی بشناسید. تیم حرفه ایی و با تجربه پرگاس انفورماتیک در کنار شما بازار هدف و ویژگی‌های متمایز آنرا شناسایی میکند تا بخوبی در وب سایت و تبلیغات خود ار آنها استفاده کنید.

هنر انتخاب کلمات کلیدی مناسب

ما در تیم پرگاس انفورماتیک با جستجو درست، عباراتی که مشتریان احتمالی در زمینه کاری شما جستجو می‌کنند را پیدا و میزان جستجوی تقریبی هر کلمه را بدست می‌آوریم. با این روش موثرترین کلمات مرتبط با کسب و کار شما برای تبلیغات کلیکی گوگل را شناسایی و فقط بر روی آنها هزینه کنید.

تبليغات كلیكی گوگل چیست و چگونه کار می‌کند؟

وقتی شما در گوگل به دنبال کالا و خدمات خاصی کلمه مورد نظر خود را سرچ می‌کنید، ممکن است ۴ نتیجه اول و ۳ نتیجه آخر صفحه با علامت Ad سبز رنگ نمایش داده شود. درصورتی‌که شما روی هریک از این نتایج کلیک کنید، تبلیغ دهنده باید هزینه‌ای برای هر کلیک به گوگل پرداخت شود. به این نوع از تبلیغات، تبلیغات کلیکی گوگل گفته می‌شود.

آیا تبلیغ در سایت‌های کلیکی ایرانی به‌ صرفه‌تر از تبليغات كلیكی گوگل نیست؟

ممکن است هزینه هر کلیک در گوگل بیشتر از هزینه هر کلیک در سایت‌های کلیکی ایرانی باشد؛ ولی نسبت تبدیل‌شدن هر کلیک به مشتری در تبليغات كلیكی گوگل به مراتب بیشتر است؛ چون این کلیک‌ها در گوگل هدفمند بوده و تنها کسانی که به دنبال شما هستند، برای اطلاعات بیشتر وارد سایت شما می‌شوند، ولی در تبلیغات کلیکی ایرانی ممکن است خیلی از کلیک‌ها از روی کنجکاوی باشد و بسیاری از کلیک‌ها هم توسط ربات صورت بگیرد.

هزینه‌های تبلیغات ادوردز چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه تبلیغات ادوردز براساس کلیک است که به‌طور واضح در پنل مدیریتی که برای تبلیغات کلیکی گوگل در اختیار شما قرار می‌گیرد مشاهده می‌شود. شما حساب گوگل ادورز خود را شارژ می‌کنید و پس از اتمام بودجه‌تان در پنل، در صورت تمایل می‌توانید دوباره آن را شارژ کنید.

چقدر طول می‌کشد تبلیغات در گوگل برای کسب‌وکارمان فعال شود؟

معمولاً اگر سایت شما مشکلی از جمله ویروسی‌بودن، ری دایرکت شدن و… نداشته باشد یا مربوط به کسب‌و‌کارهای خلاف قانون مانند شرط‌بندی و همسریابی نباشد و در متن شما شماره تلفن وجود نداشته باشد، طبق گفته گوگل اکانت گوگل ادوردز حداکثر یک روز برای تأیید طول می‌کشد. ولی معمولاً تبلیغ‌هایی که با اکانت پرگاس انفورماتیک ساخته می‌شود،در کمتر از یک ساعت تأیید شده و شما در کمتر از یک ساعت می‌توانید تبلیغ خود را در صفحه اول گوگل ببینید.

آیا امکان نمایش چند تبلیغ برای یک سفارش وجود دارد؟

بلی. شما می‌توانید تبلیغات چند محصول/خدمات خود را همزمان در گوگل نمایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آیا تبلیغات در گوگل بر سئوی سایت من تأثیر می‌گذارد؟

جواب «نه» است. استفاده از تبليغات كلیكی گوگل حتی اگر در هنگام کمپین ترافیک بسیار بالایی برای شما داشته باشد به هیچوجه در رنکینگ و سئو سایت شما به صورت مستقیم تاثیر نمی گذارد. چون سیاست گوگل در قبال رتبه بندی سایت ها این است که هر چه کیفیت وبسایت ها و محتوای یک سایت قدرتمندتر باشد نتایج بهتری کسب می کنند.

آیا می‌توان روی دامنه ir تبلیغ کرد؟

در واقع این امکان همراه با ایجاد تغییر و افزوده شدن امکانات جدید به رابط کاربری گوگل ادز ایجاد شده است. اکنون در رابط کاربری جدید تبلیغات کلیکی گوگل، امکان ایجاد آگهی با دامنه IR وجود دارد. البته هنوز محدودیت‌هایی برای نمایش تبلیغات دامنه‌های آی‌آر وجود دارد، که از آن جمله می‌توان به عدم نمایش تبلیغات IR در آمریکا و نمایش نسبتا کمتر تبلیغات نسبت به دامین‌های بین‌المللی اشاره کرد.

کلیک‌های تکراری از بودجه ما کم می‌کند؟

گوگل کلیک‌های تقلبی و پشت سر هم را تشحیص می‌دهد و هزینه آن‌ها را در انتهای روز به حساب گوگل ادوردز شما برمی‌گرداند؛ ولی اگر شخصی با فاصله یک روز روی تبلیغ شما کلیک کند از حساب شما کم می‌شود.

به طور متوسط چقدر باید ماهیانه برای تبلیغات ادوردز هزینه کنم؟

این بستگی به صنف کاری شما و همچنین سطح انتظار شما از گوگل ادوردز دارد. متاسفانه در شروع کار، هیچ راه عملی برای تعیین این هزینه وجود ندارد و تنها راه تخمین هزینه است. کارشناسان ما به رایگان شما را راهنمایی می‌کنند.
تبلیغات در گوگل ادوردز

مزایای تبلیغات در گوگل با پرگاس انفورماتیک چیست؟

روی ما حساب کنید، به شما کمک می کنیم که کالا و خدمات عالی خود را بیشتر و بهتر بفروشید. متخصصین پرگاس انفورماتیک آماده مدیریت کمپین‌های گوگل شما هستند.
در تبليغات كلیكی گوگل ادوردز سه نوع مختلف کلمه کلیدی (Broad، Exact و Phrase) وجود دارد. انتخاب نوع کلمه ساده و آسان می‌تواند صدها یا حتی میلیون‌ها تومان به شما ضرر بزند. تیم پرگاس انفورماتیک متناسب با هر انتظاری که شما از تبليغات كلیكی گوگل دارید، با دقت نوع کلمات کلیدی تان را انتخاب می‌کند تا بیشترین بازدهی و اثر را بدست آورید.
متن تبلیغ شما در گوگل دارای اهمیت زیادی است. متن جذاب‌ و مرتبط‌، تاثیر بهتری بر روی مخاطب می‌گذارد. در نتیجه تعداد کلیک های تبلیغ تان بیشتر میشود. و گوگل تبلیغ شما را به عنوان یک تبلیغ خوب می شناسد و در نهایت، هزینه کمتری بابت هر کلیک از شما دریافت میکند.
گوگل به ما اجازه می‌دهد در انتهای تبلیغ، مزیت رقابتی کسب و کارتان را نیز معرفی کنیم. ما همواره بخش مزایا (Callouts) را نیز برای مشتریان خود اضافه می‌کنیم تا علاوه بر کاهش هزینه تاثیر تبلیغ افزایش پیدا کند.
در گوگل ادوردز، شما می‌توانید لینک‌های مهم سایت خود را نیز در متن تبلیغ در قسمت لینک ها (Sitelinks) بیاورید تا مشتریان احتمالی مستقیماً به صفحه فرود هدایت شوند. ما حتما آنها را در قسمت لینک ها (Sitelinks) اضافه می‌کنیم.
اگر شما خدمات متنوعی ارائه می دهید، با برندهای مختلفی دارید، دوره‌های آموزشی گوناگونی برگزار می کنید و … می‌توانید لیستی از آنها را در متن تبلیغ خود نمایش دهید. این امکان در گوگل ادوردز وجود دارد. تیم پرگاس انفورماتیک می‌تواند این اطلاعات را به تبلیغ شما اضافه کنید.
این محدودیت وجود دارد که نمی‌توان شماره تماس ایران را به طور مستقیم در متن تبلیغ گوگل قرار داد، اما ما راهی برای این کار می‌شناسیم و می‌توانیم شماره تماس شما را هم در تبلیغ قرار دهیم! این قابلیت زمانی مناسب است که کاربر با گوشی جستجو کرده باشد، و بخواهد بلافاصله با این شماره تماس بگیرد.
وقتی سایت بهتری داشته باشید، شانس خرید کاربران از شما بیشتر خواهد بود و کیفیت بالای سایت باعث افزایش امتیاز کیفی تبلیغ شما می‌شود و در نتیجه هزینه هر کلیک شما کاهش پیدا می‌کند!
Filters Sort
عنوان
قیمت
شارژ
۲۰۰لیر با مدیریت
828,000 تومان
۵۰۰لیر با مدیریت
2,099,000 تومان
۱۰۰۰لیر با مدیریت
4,175,000 تومان
۲۰۰۰لیر با مدیریت
8,205,000 تومان
۵۰۰۰لیر با مدیریت
19,967,000 تومان

اکانت گوگل ادز با مدیریت

اکانت‌های همراه با مدیریت، یکی از خدمات پرگاس انفورماتیک به افراد و کسب‌وکارهایی است که می‌خواهند از موفقیت کمپین خود مطمئن باشند. در این اکانت‌ها کلیه کارهای طراحی استراتژی و راه‌اندازی کمپین برعهده‌ی تیم پرگاس است و شما با اعمال نظرات خود به ما در پیاده‌سازی کمپین کمک خواهید کرد.

اکانت گوگل ادز فقط شارژ

اکانت‌های اختصاصی به این معنی هستند که مدیریت و بهینه‌سازی کمپین تبلیغاتی کاملا به عهده شما است. همچنین در مسیر راه‌اندازی تبلیغات خود اگر سوالی داشته و به راهنمایی نیاز داشته باشید، تیم پرگاس آماده ارائه مشاوره به شما خواهد بود.

اما اگر مایل هستید که تبلیغات را پرگاس برای شما راه‌اندازی و مدیریت کند، به شما پیشنهاد می‌کنیم اکانت گوگل به همراه مدیریت تهیه کنید.

Filters Sort
نام بسته
فیمت
خرید
۲۰۰لیر فقط شارژ
833,000 تومان
۵۰۰لیر فقط شارژ
1,983,000 تومان
۱۰۰۰لیر فقط شارژ
3,894,000 تومان
۲۰۰۰لیر فقط شارژ
7,692,000 تومان
۵۰۰۰لیر فقط شارژ
19,108,000 تومان

4 دیدگاه در “تبلیغات کلیکی گوگل

 1. مریم توسلی گفت:

  سلام
  میخواستم خدمات سئو سایتم رو به شما بسپارم .هزینه ی سئو سایت چقدر هست و چقدر طول میکشه ؟

  1. سلام
   لطفا برای اطلاع بیشتر با مسئول دیجیتال مارکتینگ با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ داخلی ۱۰۰ تماس بگیرید
   ممنون

 2. نگار سلامی گفت:

  سلام
  آیا ایمیل مارکتینگ هنوز هم در ایران تاثیر گذار است؟چطور به شکل صحیح ایمیل مارکتینگ کنیم؟راهنمایی میفرمایید

  1. سلام
   برای فهمیدن کافی دز اینترنت سرچ کنید . هنوز هم ایمیل مارکتینگ در شرکت های بزرگ و برند نتیجه ی خوبی رو برای شرکت داره و مباحث دیجیتال مارکتینگ علم بروزی هست.برای مشاوره رایگان با شماره ۲۸۴۲۸۴۵۶ تمای بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *