پرگاس انفورماتیک PERGAS

مشاور و مجری پروژه های تجارت الکترونیک و باشگاه مشتریان

یک گروه معتبر و نوآور در زمینه طراحی پلتفرم باشگاه مشتریان و تدوین سناریو های وفادارسازی مشتریان است. تیم حرفه ایی پرگاس انفورماتیک به سرپرستی آقای مهندس امیر محمدی (جهانشاهی) برای تمامی کسب و کارها اعم از کوچک و متوسط، فروشگاهی، و سازمانی، یک تجربه و حس خوب از صفر تا صد تجارت الکترونیک و راه حل های متمرکز بر تکنولوژی را تداعی می کند که بهمراه پشتیبانی معتبر و بلند مدت است.

پلتفرم باشگاه مشتریان طراحی شده توسط تیم حرفه ای پرگاس انفورماتیک، یکی از کامل ترین و دقیق ترین پلتفرم های موجود در بازار کسب و کار است که می تواند تمام نیاز های کسب و کار شما برای اجرای سناریو های وفادار سازی مشتریان را بدون هیچگونه محدودیتی عملی سازد.

تیم پرگاس انفورماتیک با مطالعات دقیق تجربه های موفق و ناموفق سناریو های اجرا شده در کسب و کار های مختلف و شناخت ویژگی های کسب و کار ها، اقدام به فعالیت در حوزه تدوین سناریو های وفادار سازی مشتریان کرده است و جز اولین شرکت های قدم گذار در این مسیر است.

خلاقیت، تفاوت و جذابیت سازندگان چرخه موفقیت هستند به گونه ای که شما با خلاقیت، متفاوت خواهید بود و به واسطه این تفاوت و تمایز جذاب دیده می شوید پس جذابیت است که طراحی ‌وب سایت و طراحی ‌سایت فروشگاهی شما را موفق و در نتیجه ماندگار خواهد کرد.

با رعایت اصول سئو و استانداردهای موتورهای جستجو به شما کمک می کنیم تا شانس خود را برای دیده شدن افزایش دهید،‌ اگرچه اینکار زمانبر و خسته کننده به نظر می آید ولی جذب یک مشتری بیشتر از جانب شما برای ما و کسب و کار شما اهمیت ویژه ای دارد.

علاوه بر زیبایی و کارایی و خلاقیت در اجرا، مهم است که طراحی سایت یا طراحی سایت فروشگاهی شما طبق زمان بندی دقیق و در موعد مقرر انجام گیرد. با توجه به سرعت بالای رشد کسب و کارهای اینترنتی تاخیر در روند اجرا یا تحویل میتواند مانع مهمی در موفقیت شما باشد.

درباره پرگاس انفورماتیک PERGAS

گروه پرگاس انفورماتیک که در سال ۱۳۹۵ تاسیس شده، با بهرمندی از مهندسین با تجربه و بکارگیری متدولوژی‏ های روز ۲۰۱۸/۲۰۱۹، خدماتی منحصر بفرد را به مشتریان خود ارائه می‏ نماید که به لحاظ هزینه اثر بخش و از نظر تکنولوژی برتر می ‏باشد.

واحدهای مختلف گروه پرگاس انفورماتیک با تمرکز بر افزایش چند برابری فروش برای مشتریان خود در زمینه های سناریو وفادارسازی مشتریان، پیاده سازی باشگاه مشتریان، تبلیغات کلیکی گوگل (گوگل ادوردز) و طراحی وب سایت به ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می ‏پردازد.

پرگاس انفورماتیک هم اکنون نمایندگی نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار همکاران سیستم و نمایندگی شرکت نرم افزاری سپیدز می باشد.

ارزشی که گروه پرگاس انفورماتیک به مشتریان خود می‌دهد افزایش چند برابری فروش و کاهش هزینه‌ها است.

https://pergasco.com/wp-content/uploads/2017/11/blog-post-6.jpg