بهترین فونت آیکون ها برای طراحی سایت

فونت آیکون

۳۰ تا از بهترین فونت آیکون ها

ف

فونت آیکون ها یکی از مهمترین تصاویر قالب های وردپرسی هستند. فونت آیکون ها علاوه بر زیبا تر کردن و کاربرپسند کردن قالب نقش ویژه ای دیگری نیز دارند. این فونت آیکون ها به دلیل حجم بسیار کمک و وکتور بودن نقش مهمی در بالا بردن سرعت بارگذاری سایت دارند.

وکتور بودن فونت آیکون ها سبب می شود در حالی که حجم آن ها بسیار کم است اما در حالت زوم کیفیت خود را از دست ندهند. این ویژگی فونت آیکون ها مشابه تصاویر svg است با این تفاوت که تصاویر svg سرعت بارگذاری بالاتری دارند. البته این تفاوت سرعت چندان زیاد نیست.

شما می توانید فونت آیکون اختصاصی خود را طراحی کنید، اما معمولا کاربران وردپرسی از مجموعه های آماده فونت آیکون که معمولا به صورت رایگان منتشر شده اند استفاده می کنند. به همین دلیل ما در این مقاله سعی کرده ایم که ۳۰ عدد از بهترین مجموعه های فونت آیکون را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

مجموعه فونت آیکون Dashicons

فونت آیکون Daschicons، همانطور که می دانید فونت آیکون رسمی پیشخوان وردپرس است. در این مجموعه شما می توانید از ۱۹۷ آیکون به صورت رایگان استفاده کنید. شما می توانید این مجموعه را به راحتی از سایت github دانلود کنید.

بهترین فونت آیکون ها

مجموعه فونت آیکون : Linea

یکی از بزرگترین مجموعه ها که دارای ۷۳۰ آیکون مختلف است. با استفاده از این مجموعه تقریبا برای هر چیزی که فکرش را بکنید می توانید یک آیکون مناسب پیدا کنید.

Linea

مجموعه فون آیکون های : Themify

یک مجموعه ۳۲۰ آیکونی که تمام نیاز های شما را پوشش خواهد داد. علاوه بر این یکی از ویژگی های خوب این مجموعه این است که توضیحی در مورد هر آیکون ارائه کرده است و کار شما را برای یافتن آیکون مورد نظر راحت تر می کند.

برای دانلود این مجموعه کافی است که وارد لینک اینجا شوید

Themify

مجموعه فونت آیکون : GitHub’s Octicons

مجموعه فونت آیکون GitHub’s Octicons یکی از مجموعه های محبوب ارائه شده توسط GitHub است. این مجموعه کاربردی شامل ۱۷۸ آیکون است. برای دانلود این مجموعه می توانید وارد صفحه مربوط به آن شوید.

GitHub

مجموعه فونت آیکون : iOS7 Vector Icons

ios همواره محبوبیت زیادی در بین کاربران داشته است. به همین دلیل مجموعه ای از آیکون های ios7 به صورت وکتور عرضه شده است. برای دانلود و استفاده از این مجموعه می توانید از  اینجا وارد صفحه دانلود آن شوید.

iOS7 Vector Icons

مجموعه فونت آیکون : Genericons

مجموعه فونت آیکون Genericons یکی از مجموعه های نام آشنا برای طراحان وب است. این مجموعه دارای ۱۲۰ آیکون زیبا و کاربردی است که به صورت رایگان عرضه شده است. برای وارد شدن به صفحه دانلود این مجموعه کافی است از اینجا اقدام کنید.

Genericons

مجموعه فونت آیکون : Stroke 7 Icon Font

یکی دیگر از مجموعه ها کاربردی و کم حجم که به صورت رایگان ارادئه شده است. مجموعه فونت آیکون Stroke 7 Icon Font دارای ۱۷۰ آیکون کم حجم است و به صورت رایگان در اختیار طراحان وردپرس قرار گرفته است. برای ورود به صفحه دانلود کلیک کنید.

Stroke 7

مجموعه فونت آیکون : Stroke Icons

مجموعه فونت آیکون Stroke Icons درای ۸۰ فونت آیکون است. این مجموعه همانطور که از نام آن پیدا است در این مجموعه از طراحی stroke برای آیکون ها استفاده شده است. اگر به این نوع از طراحی علاقه مندید می توانید با کلیک بر روی ورود به صفحه دانلود به صورت رایگان از این مجموعه استفاده کنید.

Stroke Icons

مجموعه فونت : Icon-Works

مجموعه فونت آیکون Icon-Works دارای طراحی متفاوت و مخاطب پسندی است. در این مجموعه ۱۳۴ آیکون به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.برای  ورود به صفحه دانلود کافی است کلیک کنید.

Icon-Works

مجموعه فونت آیکون : Devicons

در مجموعه فونت آیکون Devicons تعداد  ۱۲۳ آیکون بسیار زیبا و متفاوت برای شما آماده شده است. شما می توانید با ورود به صفحه دانلود به راحتی از این آیکون ها استفاده کنید.

Devicons

مجموعه فونت آیکون : Solid Icons

مجموعه فونت آیکون Solid Icons از طراحی محبوب solid برای عرضه ۱۲۰ آیکون در یک مجموعه رایگان استفاده کرده است. شما می توانید از طریق این لینک برای ورود به صفحه دانلود و دانلود این مجموعه اقدام کنید.

Solid Icons

مجموعه فونت آیکون ۷۷ Essential Icons:

مجموعه فونت آیکون Essential Icons 77 دارای ۷۷ آیکون زیبا و چشم نواز است. این مجموعه نیز به صورت کاملا رایگان عرضه شده و شما می توانید با ورود به صفحه دانلود از آیکون های آن استفاده کنید.

77 Essential Icons

مجموعه فونت آیکون : Tonicons Outline Icons

این مجموعه دارای ۲۰۰ فونت آیکون با طراحی زیبا خطی است. از این فونت آیکون در بسیاری از برنامه ها و سایت های معروف استفاده شده است. شما نیز می توانید با ورود به صفحه دانلود به صورت کاملا رایگان از این مجموعه استفاده کنید.

Tonicons Outline Icons

مجموعه فونت آیکون : The Elegant Icon Font

۳۶۰ آیکون در مجموعه فونت آیکون The Elegant Icon Font وجود دارد و شما می توانید به راحتی با ورود به صفحه دانلود این مجموعه از آن ها استفاده کنید.

The Elegant Icon Font

مجموعه فونت آیکون : Dripicons

تعداد ۹۵ آیکون وکتور خطی در مجموعه فونت آیکون Dripicons به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. با ورود به صفحه دانلود می توانید آن را به راحتی دریافت کنید.
Dripicons

مجموعه فونت آیکون Metrize Icons

مجموعه فونت آیکون Metrize Icons دارای ۳۰۰ آیکون کم حجم و بسیار زیبا است. این مجموعه به صورت کاملا رایگان در اختیار توسعه دهندگان وردپرس قرار گرفته است.

Metrize Icons

 مجموعه فونت آیکون Icon Pack

در مجموعه فونت آیکون Icon Pack شما می توانید از ۴۰ آیکون زیبا و جذاب استفاده کنید. از طریق ورود به صفحه دانلود می توانید برای دانلود رایگان این مجموعه اقدام کنید.

Icon Pack

مجموعه فونت آیکون Ionicons

مجموعه فونت آیکون Ionicons یکی از بزرگترین مجموعه های رایگان فونت آیکون است. در این مجموعه ۵۲۸ آیکون رایگان قرار داده شده است. با ورود به صفحه دانلود کل این مجموعه را به صورت رایگان دریافت می کنید.Ionicons

مجموعه فونت آیکون Batch Icons

بیش از ۳۰۰ آیکون در مجموعه فونت آیکون Batch Icons در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است. از این مجموعه فونت در بسیاری از نرم افزار های موبایلی نیز استفاده می شود. برای دریافت این مجموعه کافی است از ورود به صفحه دانلود اقدام به دریافت آن کنید.

Batch Icons

مجموعه فونت آیکون IcoMoon Free Pack

مجموعه فونت آیکون IcoMoon Free Pack شامل ۴۵۰ فونت آیکون کم حجم و در عین حال بسیار کاربردی است. این مجموعه بزرگ به صورت رایگان از طریق ورود به صفحه دانلود قابل دریافت است.

IcoMoon Free Pack

مجموعه فونت آیکون MFG Labs Web Icon Set

مجموعه فونت آیکون MFG Labs Web Icon Set دارای ۱۲۰ آیکون به همراه توضیحات هر آیکون است. شما می توانید با ورود به صفحه دانلود به سادگی صاحب این مجموعه کاربردی شوید.

MFG Labs Web Icon Set

 مجموعه فونت آیکون Font Awesome

بیش از ۵۰۰ آیکون در مجموعه فونت آیکون Font Awesome برای کاربران آماده شده است. شما می توانید برای استفاده از این مجموعه بی نظیر از طریق ورود به صفحه دانلود آن را تهیه کنید. دقت کنید که این مجموعه عظیم به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

Font Awesome

مجموعه فونت آیکون Foundation Icons

۱۴۰ آیکون در مجموعه فونت آیکون Foundation Icons موجود است. این مجموعه شامل فونت آیکون های کاربردی و اساسی است. اگر قصد استفاده از این مجموعه را دارید می توانید از طریق ورود به صفحه دانلود برای دریافت آن اقدام کنید.

Foundation Icons

مجموعه فونت آیکون Ligature Symbols

مجموعه فونت آیکون Ligature Symbols دارای بیش از ۲۵۰ آیکون منحصر به فرد به همرا توضیحات آن ها است. شما می توانید با ورود به صفحه دانلود به صورت کاملا رایگان صاحب این مجموعه فوق العاده شوید.

Ligature Symbols

 مجموعه فونت آیکون OpenWeb Free Icon Font

مجموعه فونت آیکون OpenWeb Free Icon Font دارای ۵۴ فونت آیکون کم حجم است.با ورود به صفحه دانلود این مجموعه به صورت کاملا رایگان می توانید تمام فونت آیکون ها را دریافت کنید.

OpenWeb Free Icon Font

 مجموعه فونت آیکون  Sosa

مجموعه فونت آیکون  Sosa به صورت کاملا رایگان ارائه شده است و شامل ۱۲۰ آیکون کاربردی است. اگر قصد استفاده از این مجموعه فونت آیکون را دارید می توانید با ورود به صفحه دانلود به صورت کاملا رایگان مجموعه را دریافت کنید.

Sosa

مجموعه فونت آیکون One Div

مجموعه فونت آیکون One Div دارای ۹۱ آیکون زیبا و منحصر به فرد است. این مجموعه توانسته است با ارائه تعدادی آیکون کاربردی محبوبیت زیادی به دست آورد. شما نیز می توانید با ورود به صفحه دانلود این مجموعه و دریافت آن به صورت رایگان از فونت آیکون های آن استفاده کنید.

One Div

 مجموعه فونت آیکون PW Drawn

مجموعه فونت آیکون PW Drawn داری بیش از ۸۰ فونت آیکون کاملا متفاوت و منحصر به فرد است. اگر می خواهید به ظاهری جذاب به برنامه یا سایت خود بدهید  مجموعه فونت آیکون PW Drawn یکی از بهترین پیشنهاد های ما است.

شما می توانید با ورود به صفحه دانلود از این مجموعه ارزشمند به صورت رایگان استفاده کنید.

PW Drawn

 مجموعه فونت آیکون Premium Pixels Mini Icons

مجموعه فونت آیکون Premium Pixels Mini Icons دارای ۸۰ فونت آیکون کوچک و کاربردی است و می تواند در موارد بسیار کاربردی مورد استفاده قرار بگیرد. با ورود به صفحه دانلود می توانید کل مجموعه را به صورت یکجا تهیه کنید.

Premium Pixels Mini Icons

مجموعه فونت آیکون Fontelico Font

مجموعه فونت آیکون Fontelico Font دارای ۳۰ آیکون بسیار جذاب و مینیمال است. اگر طرفدار این گونه از طراحی ها هستید می توانید با ورود به صفحه دانلود به راحتی آن ها را دریافت کنید.

Fontelico Font

جمع بندی

در این مقاله به بررسی و معرفی ۳۰ تا از بهترین فونت آیکون ها پرداختیم. شما می توانید با استفاده از این فونت آیکون ها ظاهری جذاب برای وب سایت خود ایجاد کنید. همچنین شما می توانید نظرات خود در رابطه با استفاده از هریک از مجموعه های معرفی شده یا سایر مجموعه ها را با ما به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *