درباره ما - آژانس دیجیتال مارکتینگ پرگاس

پرگاس یک گروه معتبر و نوآور در زمینه طراحی سایت، سئو سایت، گوگل ادوردز و باشگاه مشتریان در تهران است.

تلاش ما اینست تا در موارد زیر رضایت و اعتماد شما را جلب کنیم:

  • قیمت مناسب
  • خدمات با کیفیت
  • خدمات پس ار فروش
ASP.NET یکی از منعطف‌ترین محیط‌های برنامه نویسی | پرگاس

تیم مجرب پرگاس انفورماتیک

تیم حرفه ایی پرگاس برای تمامی کسب و کارها اعم از کوچک و متوسط، فروشگاهی، و سازمانی، یک تجربه و حس خوب از صفر تا صد تجارت الکترونیک و راه حل های متمرکز بر تکنولوژی را تداعی میکند که بهمراه پشتیبانی معتبر و بلند مدت است.

پلتفرم باشگاه مشتریان طراحی شده توسط پرگاس انفورماتیک، یکی از کامل ترین و دقیق ترین پلتفرم های موجود در بازار کسب و کار است که میتواند تمام نیاز های کسب و کار شما برای اجرای سناریو های وفادار سازی مشتریان را بدون هیچگونه محدودیتی عملی سازد.

سوالات متداول حوزه سئو و ادوردز

شما برای شروع کسب‌وکارتان در فضای اینترنت نیاز به یک مشاور خوب دارید تا مشتریان خود را درست هدف قرار دهید، آژانس دیجیتال مارکتینگ پرگاس در این مسیر همراه شما هستیم.

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیرید | پرگاس

بزرگترین موتور جستجو در دنیا و پر ترافیک‌ترین وب‌سایت در ایران. وب‌سایت گوگل یکی از اصلی‌ترین کانال‌های تبلیغاتی برای کسب‌وکارها به شما می‌آید. تبلیغات گوگل به دلیل نمایش در زمان و مکان مناسب، این فرصت را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد تا مشتریان بالقوه را سریع‌تر به سمت وب‌سایت خود هدایت کنند.

سئو سایت یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام می‌گیرد. فاکتورهای زیادی در سئو از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر موثر است.

الگوریتم‌های جدید گوگل به ویژه Google RankBrain تلاش می‌کنند تا رفتار کاربران هنگام جستجو را آنالیز کرده و متناسب با همان رتبه بندی نتایج حاصل از سئو سایت را بهینه کنند. هر زمان کاربر عبارتی را در گوگل جستجو می‌کند و یک یا چند نتیجه موجود در پیشنهادات گوگل را انتخاب خواهد کرد. گوگل به انتخاب کاربران توجه زیادی خواهد کرد. بعنوان مثال اگر یک سایت در رتبه پایینی از نتایج گوگل باشد ولی کاربران زیادی بر روی آن کلیک کنند گوگل جایگاه این سایت را بهبود خواهد داد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی