به دنبال یک شرکت معتبر هستید؟

راهنمای کامل تبلیغات كلیكی گوگل با پرگاس

وقتی شما در گوگل به دنبال کالا و خدمات خاص، کلمه مورد نظر خود را سرچ می‌کنید، ممکن است ۴ نتیجه اول و ۳ نتیجه آخر صفحه با علامت Ad سبز رنگ نمایش داده شود.

درصورتی‌که مشتری روی هر یک از این نتایج کلیک کند، تبلیغ دهنده باید هزینه‌ای برای هر کلیک به گوگل پرداخت کند. به این نوع از تبلیغات، تبلیغات كلیكی گوگل ادوردز گفته می‌شود.

پخش ویدیو

مزایای خرید تبلیغات كلیكی گوگل ادوردز

آیا میدانستید در گوگل روزانه ۳٫۵ میلیارد جستجو انجام می‌شود. تعداد زیادی از این افراد در جستجوی محصولات و خدمات شما می‌گردند. با تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز، این افراد را جذب کسب و کارتان کنید.

افزایش بهره وری و بازدهی تبلیغات

ما در بهینه سازی متن تبلیغ و انتخاب بهترین کلمات کلیدی تجربه داریم و هدفمند این کلمات را انتخاب میکنیم. متن تبلیغی که ما مینویسیم با توجه به کسب و کارتان است که هم باعث افزایش فروش و هم کاهش هزینه تبلیغات میشود.

بررسی مداوم تبلیغ

ما با بررسی مداوم تبلیغ طور مرتب وضعیت تبلیغ گوگل شما را بررسی میکنیم تا از بهترین تنظیمات و بهترین کیفیت برای تبلیغ کلیکی گوگل مطمئن شویم. با ارسال آمار به آنایتیکس تحلیل وب‌سایت تان دقیق مشاهده میکنیم، و از طریق آن به آمار دقیق ادوردز دسترسی خواهید داشت.

آنالیز کسب و کار و ویژگی‌ آن

برای بهتر نتیجه گرفتن از نتایج تبلیغ کلیکی گوگل قبل از هرچیزی باید کسب و کار و بازار هدف تان را بخوبی بشناسید. تیم حرفه ایی و با تجربه پرگاس در کنار شما بازار هدف و ویژگی‌های متمایز آنرا شناسایی می‌کند تا بخوبی در وب سایت و تبلیغات خود ار آنها استفاده کنید.

هنر انتخاب کلمات کلیدی مناسب

ما در تیم پرگاس با جستجو درست، عباراتی که مشتریان احتمالی در زمینه کاری شما جستجو می‌کنند را پیدا و میزان جستجوی تقریبی هر کلمه را بدست می‌آوریم. با این روش موثرترین کلمات مرتبط با کسب و کار شما برای تبلیغات کلیکی را شناسایی و فقط بر روی آنها هزینه کنید.

سوالات متداول تبلیغات گوگل ادوردز

شما برای شروع کسب‌وکارتان در فضای اینترنت نیاز به یک مشاور خوب دارید تا مشتریان خود را درست هدف قرار دهید، آژانس طراحی سایت و سئو پرگاس در این مسیر همراه شما هستیم.

سوالات متداول تبلیغات كلیكی گوگل با پرگاس

ممکن است هزینه هر کلیک در گوگل بیشتر از هزینه هر کلیک در سایت‌های کلیکی ایرانی باشد؛

ولی نسبت تبدیل‌شدن هر کلیک به مشتری در تبلیغات كلیكی گوگل به مراتب بیشتر است؛

چون این کلیک‌ها در گوگل هدفمند بوده و تنها کسانی که به دنبال شما هستند، برای اطلاعات بیشتر وارد سایت شما می‌شوند، ولی در تبلیغات کلیکی ایرانی ممکن است خیلی از کلیک‌ها از روی کنجکاوی باشد و بسیاری از کلیک‌ها هم توسط ربات صورت بگیرد.

هزینه تبلیغات ادوردز براساس کلیک است که به طور واضح در پنل مدیریتی که برای تبلیغات کلیکی گوگل در اختیار شما قرار می‌گیرد مشاهده می‌شود.

شما حساب گوگل ادورز خود را شارژ می‌کنید و پس از اتمام بودجه‌تان در پنل، در صورت تمایل میتوانید دوباره آن را شارژ کنید.

معمولاً اگر سایت شما مشکلی از جمله ویروسی بودن، ری دایرکت شدن و… نداشته باشد یا مربوط به کسب و کارهای خلاف قانون مانند شرط‌بندی و همسریابی نباشد و در متن شما شماره تلفن وجود نداشته باشد، طبق گفته گوگل اکانت گوگل ادوردز حداکثر یک روز برای تأیید طول می‌کشد.
ولی معمولاً تبلیغهایی که با اکانت پرگاس ساخته می‌شود،در کمتر از یک ساعت تأیید شده و شما در کمتر از یک ساعت میتوانید تبلیغ خود را در صفحه اول گوگل ببینید.

بلی. شما میتوانید تبلیغات چند محصول/خدمات خود را همزمان در گوگل نمایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

جواب «نه» است. استفاده از تبلیغات كلیكی گوگل حتی اگر در هنگام کمپین ترافیک بسیار بالایی برای شما داشته باشد به هیچوجه در رنکینگ و سئو سایت شما به صورت مستقیم تاثیر نمیگذارد.

چون سیاست گوگل در قبال رتبه بندی سایتها این است که هر چه کیفیت وبسایتها و محتوای یک سایت قدرتمندتر باشد نتایج بهتری کسب میکنند.

در واقع این امکان همراه با ایجاد تغییر و افزوده شدن امکانات جدید به رابط کاربری گوگل ادز ایجاد شده است.

اکنون در رابط کاربری جدید تبلیغات کلیکی گوگل، امکان ایجاد آگهی با دامنه IR وجود دارد.

البته هنوز محدودیتهایی برای نمایش تبلیغات دامنه‌های آی‌آر وجود دارد، که از آن جمله میتوان به عدم نمایش تبلیغات IR در آمریکا و نمایش نسبتا کمتر تبلیغات نسبت به دامین‌های بین‌المللی اشاره کرد.

گوگل کلیکهای تقلبی و پشت سر هم را تشحیص می‌دهد و هزینه آنها را در انتهای روز به حساب گوگل ادوردز شما برمی‌گرداند؛

ولی اگر شخصی با فاصله یک روز روی تبلیغ شما کلیک کند از حساب شما کم می‌شود.

این بستگی به صنف کاری شما و همچنین سطح انتظار شما از گوگل ادوردز دارد.

متاسفانه در شروع کار، هیچ راه عملی برای تعیین این هزینه وجود ندارد و تنها راه تخمین هزینه است.

کارشناسان ما به رایگان شما را راهنمایی می‌کنند.

مزایای تبلیغات در گوگل با پرگاس انفورماتیک

روی ما حساب کنید، به شما کمک میکنیم که کالا و خدمات عالی خود را بیشتر و بهتر بفروشید. متخصصین پرگاس آماده مدیریت کمپینهای گوگل شما هستند.

قیمت تبلیغات گوگل ادوردز

آیا میدانستید در گوگل روزانه ۳٫۵ میلیارد جستجو انجام می‌شود. تعداد زیادی از این افراد در جستجوی محصولات و خدمات شما می‌گردند. با تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز، این افراد را جذب کسب و کارتان کنید.

مزایای تبلیغات در گوگل با پرگاس انفورماتیک

در تبلیغات كلیكی گوگل ادوردز سه نوع مختلف کلمه کلیدی (Broad، Exact و Phrase) وجود دارد.

انتخاب نوع کلمه ساده و آسان میتواند صدها یا حتی میلیونها تومان به شما ضرر بزند.

تیم پرگاس متناسب با هر انتظاری که شما از تبلیغات كلیكی گوگل دارید، با دقت نوع کلمات کلیدی تان را انتخاب می‌کند تا بیشترین بازدهی و اثر را بدست آورید.

متن تبلیغ شما در گوگل دارای اهمیت زیادی است.

متن جذاب‌ و مرتبط‌، تاثیر بهتری بر روی مخاطب می‌گذارد.

در نتیجه تعداد کلیکهای تبلیغ تان بیشتر میشود و گوگل تبلیغ شما را به عنوان یک تبلیغ خوب میشناسد و در نهایت، هزینه کمتری بابت هر کلیک از شما دریافت می‌کند.

گوگل به ما اجازه می‌دهد در انتهای تبلیغ، مزیت رقابتی کسب و کارتان را نیز معرفی کنیم.

ما همواره بخش مزایا (Callouts) را نیز برای مشتریان خود اضافه می‌کنیم تا علاوه بر کاهش هزینه تاثیر تبلیغ افزایش پیدا کند.

در گوگل ادوردز، شما میتوانید لینکهای مهم سایت خود را نیز در متن تبلیغ در قسمت لینکها (Sitelinks) بیاورید تا مشتریان احتمالی مستقیماً به صفحه فرود هدایت شوند.

ما حتما آنها را در قسمت لینک ها (Sitelinks) اضافه می‌کنیم.

اگر شما خدمات متنوعی ارائه میدهید، با برندهای مختلفی دارید، دوره‌های آموزشی گوناگونی برگزار میکنید و میتوانید لیستی از آنها را در متن تبلیغ خود نمایش دهید.

این امکان در گوگل ادوردز وجود دارد. تیم پرگاس میتواند این اطلاعات را به تبلیغ شما اضافه کنید.

این محدودیت وجود دارد که نمیتوان شماره تماس ایران را به طور مستقیم در متن تبلیغ گوگل قرار داد، اما ما راهی برای این کار می‌شناسیم و میتوانیم شماره تماس شما را هم در تبلیغ قرار دهیم!

این قابلیت زمانی مناسب است که کاربر با گوشی جستجو کرده باشد، و بخواهد بلافاصله با این شماره تماس بگیرد.

وقتی سایت بهتری داشته باشید، شانس خرید کاربران از شما بیشتر خواهد بود و کیفیت بالای سایت باعث افزایش امتیاز کیفی تبلیغ شما می‌شود و در نتیجه هزینه هر کلیک شما کاهش پیدا می‌کند!

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.