نمایش کامل نظرات در پیشخوان وردپرس با Full Comments On Dashboard

ه همانطور که می دانید مشاهده کامل نظرات در وردپرس در حالت پیشفرض امکان پذیر نیست. این موضوع زمانی که شما دارای یک سایت با مطالب پربازدید و پر نظر هستید بسیار آزار دهنده خواهد بود. در حالت پیش فرض وردپرس، نظرات کاربران به صورت خلاصه نمایش داده می شوند. این موضوع به این معناست که شما برای مشاهده کامل هر نظر باید وارد بخش ویرایش نظرات شوید تا به کل نظرات دسترسی داشته باشید.

اگر شما نمایش نظرات را به تایید مدیر سایت منوط کرده باشید این مشکل برای شما بسیار بزرگتر خواهد بود. اما این مشکل در وردپرس با استفاده از یک افزونه کاربردی قابل حل است. به همین دلیل ما در این مقاله نحوه نمایش کامل نظرات در وردپرس با full comments on dashboard را به شما آموزش خوایم داد. با ما همراه باشید.

نمایش کامل نظرات

استفاده  از افزونه Full Comments On Dashboard برای نمایش کامل نظرات در وردپرس

این افزونه کاربری بسیار ساده و روانی دارد. کافی است این افزونه را از یکی از سایت های پیشتیبان وردپرس یا از قسمت افزونه های وردپرس در پیشخوان دریافت و فعال کنید. بعد از این بدون هیچ تنظیمی افزونه Full Comments On Dashboard شروع به کار می کند.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه، می توانید مشاهده کنید که نظرات کاربران به صورت کامل در وردپرس به شما نمایش داده می شود.

جمع بندی

استفاده آسان و سریع از افزونه full Comments On Dashboard به شما کمک می کند تا یکی از مشکلات عدیده مدیران وردپرسی را حل کنید. شما می توانید سایر تجربیات خود در این زمینه را با ما به اشتراک بگذارید.

در ادامه بخوانید:
بهترین دکمه های شبکه های اجتماعی با CSS3

از کارشناسان پرگاس انفورماتیک مشاوره تخصصی بگیرید

نرم افزار باشگاه مشتریان, طراحی سایت اختصاصی، نرم افزار مالی سپیدار

۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱)