نمایش یک برگه در نوشته وردپرس

نمایش محتویات برگه در وردپرس

نمایش محتویات یک برگه در قالب یا مطلب در وردپرس

ا
افرادی که از وردپرس استفاده می کنند می دانند که گاهی نمایش محتویات یک برگه خاص در وردپرس لازم است. ممکن است که شما بخواهید محتویات یک برگه خاص را در صفحه اصلی سایت نمایش دهید. محتویات برگه های تبلیغاتی یا فرم های تماس معمولا در صفحات اول سایت قرار می گیرند. در این مقاله ما قصد داریم نحوه نمایش محتویات یک برگه دلخواه در صفحه اصلی یا هر جای دیگر از سایت را به شما آموزش دهیم.

برای این کار شما باید از یک افزونه وردپرسی استفاده کنید. این افزونه به شما برای نمایش محتویات یک برگه در هر قسمتی از سایت که بخواهید کمک خواهد کرد. برای آشنایی با این افزونه و نخوه نمایش محتویات یک برگه با ما همراه باشید.

نمایش محتویات یک برگه در قالب یا مطالب دیگر با استفاده از Improved Include Page

نمایش محتویات برگه در قالب یا مطلب

افزونه ای که امروز قصد معرفی آن را داریم improved include page  است. برای استفاده از این  افزونه ابتدا باید آن را دریافت و نصب کنید. شما می توانید این کار را از درون خود وردپرس یا از طریق سایت اصلی وردپرس انجام دهید.

از این افزونه می توانید برای نمایش محتویات برگه درون یک برگه یا مطلب دیگر استفاده کنید. این افزونه یک شرت کد برای این کار به شما خواهد داد که از آن می توانید در هر مطلب یا برگه دیگر استفاده کنید. همچنین برای نمایش مطالب خود در درون قالب وردپرس می توانید از کد php استفاده کنید.

نمایش محتویات یک برگه در قالب

ابتدا می خواهیم با نحوه نمایش محتویات یک برگه در قالب وردپرس آشنا شویم. برای انجام این کار شما می توانید از یک کد ساده استفاده کنید:

دقت کنید که این کد را در فایل قسمت مورد نظر از قالب خود قرار دهید. برای مثال زمانیکه قصد دارید مطالب یک برگه در صفحه اصلی نشان داده شود باید این کد را در فایل index.php وارد کنید.

برای این که از این کد برای صفحه مورد نظر خود استفاده کنید باید id post صفحه مورد نظر را بدانید. id در واقع همان عدد ۴ در این کد است که باید با عدد مربوط به صفحه مورد نظر شما جایگزین شود.

برای پیدا کردن id صفحه مورد نظر خود کافی است وارد قسمت ویرایش برگه مورد نظر شده  و در نوار آدرس مرورگر به دنبال عدد مربوط به پست خود بگردید. اگر به شکل زیر توجه کنید می توانید مشاهده کنید که id صفحه مشخص شده است.

نمایش محتویات برگه در قالب یا مطالب

نمایش محتویات برگه در قالب ورد پرس بدون استفاده از افزونه

با استفاده از کد قبلی فقط زمانی برگه مورد نظر در قالب نمایش داده می شد که افزونه شما فعال باشد. در صورت بروز مشکل برای افزونه شما با خطا از سوی php مواجه خواهید شد. برای رفع این مشکل بهترین کار استفاده از یک کد دیگر است که در ادامه آن را مشاهده می کنید:

همانطور که قبلا اشاره کردیم به جای عدد ۴ در این کد نیز باید از ID صفحه مورد نظر خود استفاده کنید..

علاوه بر این با استفاده از کد زیر شما می توانید محتویات عنوان صفحه مورد نظر را نیز در قالب وردپرس نمایش دهید.

حالا کافی است که ID صفحه مورد نظر خود را به جای عدد ۴ وارد کنید.

نمایش محتویات یک برگه در مطلب یا برگه ای دیگر

اصلی ترین کار این افزونه در واقع نمایش محتویات یک برگه یا مطلب در برگه های دیگر است. برای این کار باید از شرت کد زیر استفاده کنید:

[include-page id="4"]

به همین سادگی شما می توانید Improved Include Page برای نمایش محتویات برگه ها استفاده کنید. فراموش نکنید که ID مورد نظر خود را در این شرت کد وارد کنید.

جمع بندی

Improved Include Page یک افزونه کاربردی و در عین حال بسیار ساده است. همانطور که مشاهده کردید شما به سادگی می توانید از امکانات این نرم افزار برای نمایش محتویات یک برگه استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *