نمایش کاربران ثبت نام شده در وردپرس

نمایش تعداد کاربران ثبت نام شده

نحوه نمایش دادن تعداد کاربران ثبت نام شده در وردپرس

ن

نحوه نمایش دادن تعداد کاربران ثبت نام شده در سایت وردپرس شما ، می تواند اثرات بسیار خوبی برای کسانی که از سایت شما دیدن می کنند ، داشته باشد و اهمیت مطالب سایت شما را نشان میدهد. برای مثال زمانی که شما می خواهید یک بیننده سایت خودتون را تبدیل به کاربر سایت خود کنید و او هم در سایت شما ثبت نام کنند ، می توانید از این ویژگی استفاده کنید و برای مثال به بازدید کننده این را نشان دهید که شما می توانید ۳۷۵۱ کاربر سایت ما باشید. با این کار شما به صورت غیر مستقیم او را تشویق به ثبت نام در سایت و همچنین به او القا می کنید که تعداد قابل توجهی از افراد در سایت شما هستند و مطالب برای انها مفید بوده است. برای نمایش تعداد کاربران ثبت نام شده می توان از دو روش این عمل را انجام داد: ۱: نمایش با استفاده از افزونه ۲: نمایش با نوشتن کد

نمایش تعداد کاربران ثبت نام شده

روش اول: نمایش تعداد اعضای سایت با استفاده از افزونه

شما برای نمایش تعداد کاربران ثبت نام شده در سایت بر پایه وردپرس خود ، می توان از افزونه Simple Blog Stats  استفاده کنید. این افزونه یک شرت کد برای شما درست می کند که از ان می توانید در مطالب ، برگه ها و ابزارک های خود استفاده کنید.

در ابتدا این افزونه را نصب و فعال کنید. (راهنمای گام به گام نصب و فعالسازی افزونه های وردپرس)

برای تنظیمات این افزونه بعد از فعال کردن ان می بایست به تنظیمات Simple Blog Stats بروید.

با استفاده از این افزونه شما می توانید امارهای مختلفی از سایت خود را نمایش دهید. حالا وارد تب Shortcodes  شوید و به دنبال ردیف Number Of Users  باشید. در این ردیف شما با یک شرت کد [sbs_users] به همراه دو فیلد متنی در اطرافش رو به رو می شوید. این دو فیلد متنی ، از کد های HTML تشکیل شده اند که قبل و بعد تعداد کاربران را نشان می دهد. با این کار در درون کدهای سایت ، تعداد کاربران در داخل این متن HTML قرار می گیرند و باعث می شود که در اینده اگر قصد تغییر ویژگی را داشتید با استفاده از کد های CSS این کار را به راحتی انجام دهید

آموزش نشان دادن تعداد کاربران وردپرس

با استفاده از این افزونه ، یک خروجی HTML به صورتی که در زیر مشاهده می کنید ، به وجود خواهد امد:

اگر دچار سردرگمی شدید و اطلاعاتی در این باره ندارید ، بهتر است در کد HTML تغییری ایجاد نکنید. فقط شرت کده [sbs_users] را کپی کنید و کلید SAVE SETTING  را بزنید.

حالا در مطلب ها ، برگه ها و یا ابزارک های خود این کد را اضافه کنید. اگر این شرت کد در ابزارک ها کار نکرد ، پیشنهاد ما این است که مقاله  استفاده از شرت کد در ابزارک ها را مطالعه کنید.

روش ۲: نمایش دستی تعداد کاربران ثبت نام شده با استفاده از  کد

در این روش دیگر لازم نیست از هرگونه افزونه ای استفاده شود. بلکه ما برای نمایش تعداد کاربران ثبت نام شده در سایت یک کد می نویسیم و به فایل functions.php اضافه می کنیم. توجه داشته باشید که کد را می بایست در انتهای قالب functions.php اضافه کنید.

با نوشتن کد بالا یک شرت کد [user_count] به وجود می اید که می توان در مطالب ، برگه ها و ابزارک استفاده کنید.

این تابع هیچگونه کد HTML ی را در خروجی خود استفاده نمی کند و فقط یک عدد را نمایش می دهد. اما اگر شما بخواهید یک کد HTML هم در اطرافش استفاده کنید می توانید  ظاهر ان را نیز تغییر دهید. برای مثال به حالت زیر توجه کنید:

Join [user_count] other users who share your interest

در عکس زیر شما یک نمونه از نمایش تعداد کاربران ثبت نام شده در سایت را ملاحظه می فرمایید.

نمایش تعداد کاربران ثبت نام شده در سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *