مجموعه ۱۱ تا از بهترین دکمه های شبکه های اجتماعی ساخته شده با CSS3

س

سلام دوستان عزیز، می­خواهیم برای شما یک مطلب فوق العاده را ارائه دهیم. هدف از این محتوا معرفی ۱۱ مورد از بهترین و زیباترین دکمه ­های ( آیکون ­های ) شبکه ­های اجتماعی می­ باشد. این آیکن­ ها برای سایت ­هایی که با زبان  html و CSS3 ساخته شده ­اند مناسب می ­باشند. عملکرد این دکمه ­ها به صورت انیمیشنی است و زمانی که نشانگر موس را بر روی آنها قرار می­ دهید به صورت انیمیشنی تغییر حالت می­ دهند. اگر می ­خواهید برای وب سایت خود یکی از دکمه­ های شبکه­ های اجتماعی را قرار داده و به این شبکه­ ها ارجاع دهید پیشنهاد می­ کنیم حتما با ما در ادامه ­ی این مطلب همراه باشید.

زمانی که فایل مربوط به دکمه را دانلود می­کنید به همراه آن کدهای html و CSS3 آن نیز در اختیار شما قرار می ­گیرد، کافی است در پروژه­ ی خود این کدها را در جای مناسب وارد کنید.

آیکون­ های فرم دهی شده­ ی Font Awesome

این مجموعه شامل آیکون­ های Font Awesome می ­باشد. اگر می­ خواهید از این مجموعه استفاده کنید باید پس از دانلود حتما فونت Awesome را نیز نصب کنید. لینک دانلود و پیش نمایش در سطر بعدی قابل مشاهده است.

آیکون های استایل دهی شده Font Awesome

آیکون­ های شبکه­ های اجتماعی شیک

این مجموعه دارای دکمه­ های زیبا و شیکی برای شبکه­ های اجتماعی می­باشد. هنگامی که موس روی این آیکون­ ها قرار می­گیرد یک جلوه­ ی سه بعدی زیبا را مشاهده می­ کنید. برای دیدن یک پیش نمایش از این مجموعه می ­توانید روی دکمه ­ی پیش نمایش کلیک کنید. لینک دانلود نیز در اختیارشما قرار گرفته است.

بهترین دکمه های شبکه های اجتماعی

مجموعه­ ی چند حالتی از دکمه­ های شبکه ­های اجتماعی

در این مجموعه ­ی جذاب و متنوع می ­توانید برای هر شبکه­ ی اجتماعی  چند حالت و شکل متفاوت را مشاهده کنید. لینک دانلود و پیش نمایش این مجموعه جالب در ادامه گذاشته شده است.

بهترین دکمه های شبکه های اجتماعی

دکمه­ های شبکه ­های اجتماعی ساده و زیبا با ساختار CSS3

این آیکون­ ها طوری طراحی شده­ اند که زمانی که موس روی آنها قرار می­ گیرد یک افکت رولی دارند و آیکون یک چرخش زیبا دارد. این آیکن­ ها ساده اما زیبا طراحی شده­ اند. اگر طرفدار سادگی و زیبایی هستید به لینک دانلود زیر مراجعه کنید.

بهترین دکمه های شبکه های اجتماعی با CSS3

دکمه­ های رویایی و خیال انگیز

این دکمه­ ها خیلی شکیل و زیبا طراحی شده اند. هنگامی که موس را روی یکی از آیکون­ ها قرار می ­دهید شکل آیکن از مربع به دایره تبدیل می­شود.

دکمه های شبکه های اجتماعی

دکمه­ هایی با افکت فانتزی شناور

طراحی این دکمه ­ها حرفه ­ای و جذاب هستند و با قرار گرفتن هربار موس روی آنها تاثیر پذیرفته و شکل آیکن به نام شبکه ­ی اجتماعی تغییر می­ یابد. لینک دانلود فایل و پیش نمایش عبارتند از :

دکمه های فانتزی شبکه های اجتماعی با CSS3

 

دکمه­ های شیرین و خوشمزه !

به قول معروف شنیدن کی بود مانند دیدن! توصیه می­ کنم به پیش نمایش این دکمه ­های دوست داشتنی بروید و سادگی اما زیبایی آنها را مشاهده کنید. قطعا وسوسه خواهید شد آنها را دانلود کنید.

لینک ها:

دکمه های آماده با CSS3

دکمه­ های اسلایدی شبکه­ های اجتماعی  

عملکرد این دکمه ­ها به صورت اسلایدی است و هنگامی که موس روی آیکن مورد نظر قرار می­گیرد دکمه شبیه به یک اسلاید کار می­کند. لینک های مربوط به این آیکن را در سطرهای بعدی برای شما قرار داده ایم.

دکمه های شبکه اجتماعی اسلایدی

دکمه­ های شبکه­ های اجتماعی مخصوص فوتر

طراحی این آیکون­ ها به صورت سایه بلند یا long shadow است و برای استفاده در قسمت فوتر سایت مناسب هستند. ( فوتر قسمت پایین یک صفحه از وبسایت است که منابع ، نام نویسنده ، لینک صفحه و … در آن بیان می ­شود. )

لینک های دانلود در سطر بعدی در دسترس شما قرار گرفته ­اند.

دکمه های شبکه اجتماعی با CSS3

آیکون­ هایی دایره ­ای شکل برای شبکه­ های اجتماعی

طراحی این آیکون ­ها دایره ­ای شکل می ­باشد و هنگامی که نشانگر موس بر روی آنها قرار می­ گیرد بزرگ شده و تصویر وسط دایره یک چرخش دارد. لینک دانلود و پیش نمایش در سطر بعدی موجود است.

دکمه های دایره ای شبکه های اجتماعی با CSS

دکمه­ های شبکه­ های اجتماعی با افکت زوم

در این مجموعه دکمه­ های شبکه­ های اجتماعی با افکت زوم طراحی شده اند به این صورت که وقتی موس بر روی آنها قرار می گیرد سایز آنها به نرمی افزایش می ­یابد. لینک دانلود و پیش نمایش عبارت است از :

امیدوارم از مطلب فوق لذت برده و آیکن­ های معرفی شده را پسندیده باشید. اگر تمایل دارید از این بسته ­ها در سایت خود استفاده کنید باید فونت مربوط به آن را نیز در سیستم  نصب کنید.

از کارشناسان پرگاس انفورماتیک مشاوره تخصصی بگیرید

نرم افزار باشگاه مشتریان, طراحی سایت اختصاصی، نرم افزار مالی سپیدار

۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱)