مجموعه ۱۱ تا از بهترین دکمه های شبکه های اجتماعی ساخته شده با CSS3

س

سلام دوستان عزیز، می­خواهیم برای شما یک مطلب فوق العاده را ارائه دهیم. هدف از این محتوا معرفی ۱۱ مورد از بهترین و زیباترین دکمه ­های ( آیکون ­های ) شبکه ­های اجتماعی می­ باشد. این آیکن­ ها برای سایت ­هایی که با زبان  html و CSS3 ساخته شده ­اند مناسب می ­باشند. عملکرد این دکمه ­ها به صورت انیمیشنی است و زمانی که نشانگر موس را بر روی آنها قرار می­ دهید به صورت انیمیشنی تغییر حالت می­ دهند. اگر می ­خواهید برای وب سایت خود یکی از دکمه­ های شبکه­ های اجتماعی را قرار داده و به این شبکه­ ها ارجاع دهید پیشنهاد می­ کنیم حتما با ما در ادامه ­ی این مطلب همراه باشید.

زمانی که فایل مربوط به دکمه را دانلود می­کنید به همراه آن کدهای html و CSS3 آن نیز در اختیار شما قرار می ­گیرد، کافی است در پروژه­ ی خود این کدها را در جای مناسب وارد کنید.

آیکون­ های فرم دهی شده­ ی Font Awesome

این مجموعه شامل آیکون­ های Font Awesome می ­باشد. اگر می­ خواهید از این مجموعه استفاده کنید باید پس از دانلود حتما فونت Awesome را نیز نصب کنید. لینک دانلود و پیش نمایش در سطر بعدی قابل مشاهده است.

آیکون های استایل دهی شده Font Awesome

آیکون­ های شبکه­ های اجتماعی شیک

این مجموعه دارای دکمه­ های زیبا و شیکی برای شبکه­ های اجتماعی می­باشد. هنگامی که موس روی این آیکون­ ها قرار می­گیرد یک جلوه­ ی سه بعدی زیبا را مشاهده می­ کنید. برای دیدن یک پیش نمایش از این مجموعه می ­توانید روی دکمه ­ی پیش نمایش کلیک کنید. لینک دانلود نیز در اختیارشما قرار گرفته است.

بهترین دکمه های شبکه های اجتماعی

مجموعه­ ی چند حالتی از دکمه­ های شبکه ­های اجتماعی

در این مجموعه ­ی جذاب و متنوع می ­توانید برای هر شبکه­ ی اجتماعی  چند حالت و شکل متفاوت را مشاهده کنید. لینک دانلود و پیش نمایش این مجموعه جالب در ادامه گذاشته شده است.

بهترین دکمه های شبکه های اجتماعی

دکمه­ های شبکه ­های اجتماعی ساده و زیبا با ساختار CSS3

این آیکون­ ها طوری طراحی شده­ اند که زمانی که موس روی آنها قرار می­ گیرد یک افکت رولی دارند و آیکون یک چرخش زیبا دارد. این آیکن­ ها ساده اما زیبا طراحی شده­ اند. اگر طرفدار سادگی و زیبایی هستید به لینک دانلود زیر مراجعه کنید.

بهترین دکمه های شبکه های اجتماعی با CSS3

دکمه­ های رویایی و خیال انگیز

این دکمه­ ها خیلی شکیل و زیبا طراحی شده اند. هنگامی که موس را روی یکی از آیکون­ ها قرار می ­دهید شکل آیکن از مربع به دایره تبدیل می­شود.

دکمه های شبکه های اجتماعی

دکمه­ هایی با افکت فانتزی شناور

طراحی این دکمه ­ها حرفه ­ای و جذاب هستند و با قرار گرفتن هربار موس روی آنها تاثیر پذیرفته و شکل آیکن به نام شبکه ­ی اجتماعی تغییر می­ یابد. لینک دانلود فایل و پیش نمایش عبارتند از :

دکمه های فانتزی شبکه های اجتماعی با CSS3

 

در ادامه بخوانید:
افزایش سرعت وردپرس با WP Rocket

دکمه­ های شیرین و خوشمزه !

به قول معروف شنیدن کی بود مانند دیدن! توصیه می­ کنم به پیش نمایش این دکمه ­های دوست داشتنی بروید و سادگی اما زیبایی آنها را مشاهده کنید. قطعا وسوسه خواهید شد آنها را دانلود کنید.

لینک ها:

دکمه های آماده با CSS3

دکمه­ های اسلایدی شبکه­ های اجتماعی  

عملکرد این دکمه ­ها به صورت اسلایدی است و هنگامی که موس روی آیکن مورد نظر قرار می­گیرد دکمه شبیه به یک اسلاید کار می­کند. لینک های مربوط به این آیکن را در سطرهای بعدی برای شما قرار داده ایم.

دکمه های شبکه اجتماعی اسلایدی

دکمه­ های شبکه­ های اجتماعی مخصوص فوتر

طراحی این آیکون­ ها به صورت سایه بلند یا long shadow است و برای استفاده در قسمت فوتر سایت مناسب هستند. ( فوتر قسمت پایین یک صفحه از وبسایت است که منابع ، نام نویسنده ، لینک صفحه و … در آن بیان می ­شود. )

لینک های دانلود در سطر بعدی در دسترس شما قرار گرفته ­اند.

دکمه های شبکه اجتماعی با CSS3

آیکون­ هایی دایره ­ای شکل برای شبکه­ های اجتماعی

طراحی این آیکون ­ها دایره ­ای شکل می ­باشد و هنگامی که نشانگر موس بر روی آنها قرار می­ گیرد بزرگ شده و تصویر وسط دایره یک چرخش دارد. لینک دانلود و پیش نمایش در سطر بعدی موجود است.

دکمه های دایره ای شبکه های اجتماعی با CSS

دکمه­ های شبکه­ های اجتماعی با افکت زوم

در این مجموعه دکمه­ های شبکه­ های اجتماعی با افکت زوم طراحی شده اند به این صورت که وقتی موس بر روی آنها قرار می گیرد سایز آنها به نرمی افزایش می ­یابد. لینک دانلود و پیش نمایش عبارت است از :

امیدوارم از مطلب فوق لذت برده و آیکن­ های معرفی شده را پسندیده باشید. اگر تمایل دارید از این بسته ­ها در سایت خود استفاده کنید باید فونت مربوط به آن را نیز در سیستم  نصب کنید.

در ادامه بخوانید:
آموزش ساخت خبرنامه در وردپرس

از کارشناسان پرگاس انفورماتیک مشاوره تخصصی بگیرید

نرم افزار باشگاه مشتریان, طراحی سایت اختصاصی، نرم افزار مالی سپیدار

۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱)