بهترین آیکون های فلت طراحی سایت

آیکون های فلت برای طراحی وب

مجموعه ۱۰۰ تا از بهترین آیکون های فلت برای طراحی وب

ی

یکی از موضوعات پر اهمیت برای کاربران و طراحان یک سایت گرافیک و زیبایی فضای سایت می­باشد. برای طراحی یک سایت سبک­ ها و متدهای مختلفی وجود دارد.  دنیای طراحی سایت نیز از مد وترند(روند یک مد) در امان نمانده و هر سال اصول جدیدی در این طراحی ­ها باب می­شوند و بعد از مدتی یک مد دیگر جای آن را می­ گیرد. اما مدی که هرگز کهنه نخواهد شد سادگی است . این جمله ­ی پر معنا حتی در طراحی سایت نیز به اثبات رسیده است. مثال بارز آن سبک طراحی فلت است که در عین سادگی طرفداران زیادی دارد.

در گذشته طراحان و کاربران سایت به سبک طراحی واقع گرا علاقه داشتند و از این سبک برای طراحی سایت استفاده می­ شد. در این سبک از عناصر دنیای واقعی برای نمایش سایت­ها و فضای مجازی استفاده می ­شد. اما طی سال­ های اخیر سبک واقع گرایی یا IOS در طراحی سایت جای خود را به فلت دیزاین و متریال دیزاین داده است.

فلت دیزاین نخستین بار توسط شرکت مایکروسافت مورد استفاده قرار گرفت و اساس کار در این سبک برسادگی و کارآمدی است.

همچنین متریال دیزاین نیز یک نوع سبک طراحی سایت است که توسط شرکت گوگل معرفی شده است. در این سبک از طراحی از انیمیشن های زیبا و خلاقانه استفاده می­شود.

ویژگی اصلی طراحی فلت استفاده از آیکون های تخت ، تایپوگرافی و رنگ های مات می­باشد. اما در طراحی متریال از آیکون های سایه دار استفاده می شود. اگر می­خواهید سایت خود را به شیوه فلت یا متریال طراحی کنید به یک سری آیکون ساده و تخت (فلت ) نیاز دارید. در این قسمت از وب تستر ۱۰۰ مورد از بهترین و زیباترین آیکون­های فلت طراحی سایت را برای استفاده ی شما عزیزان قرار داده ایم. می توانید با دانلود این آیکون ها از آنها در طراحی سایت و یا پروژه ی خود بهره بگیرید. این آیکون ها به فرمت PVG و SVG می­باشند. ضمن اینکه آیکون های SVG به صورت وکتور هستند. یعنی اگر سایز آنها را افزایش دهید دچار افت کیفیت نمی شوند. زیرا این آیکون ها پیکسلی نیستند و فرمت آنها خطی است. همچنین نکته خوش آیند این است که آیکون ها رنگی می باشند.  آیکون های ذکر شده و پیش نمایش آنها را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

پیش نمایش:

آیکون های فلت برای طراحی وب

نکته ی مهم : اگر قصد دارید از فرمت SVG این آیکون ها برای طراحی استفاده کنید می­توانید مستقیما آنها را در صفحه ی وب جایگزین کنید.

ویژگی جالب دیگر برای آیکون ها آن است که می­توانید آن را به فونت آیکون اختصاصی تبدیل کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *