آموزش ساخت صفحه پذیرش قوانین در وردپرس

ا

اکثر کاربران اینترنت حداقل یک بار صفحه پذیرش قوانین را در حین ورود به سایت، عضویت و یا ارسال نظر دیده‌اند. وردپرس نیز امکان ساخت این فرم را برای کاربران فراهم کرده است تا مخاطبان قبل از عضویت در سایت این فرم را پر کنند و حتما تیک تأیید پذیرش قوانین را بزنند. به عبارت دیگر با استفاده از افزونه‌ی ساخت صفحه پذیرش قوانین در وردپرس می‌توان شرط تأیید قوانین را برای شروع فعالیت هر کاربر گذاشت و پس از مطالعه و پذیرش قوانین، کاربران می‌توانند اقدام به پر کردن فرم عضویت در وردپرس بکنند. این افزونه که به نام افزونه‌ی پذیرش قوانین شناخته می‌شود، امکان اضافه کردن فرم پذیرش قوانین را برای سایت‌ فراهم می‌کند. در ادامه آموزش ساخت صفحه پذیرش قوانین در وردپرس را توضیح می‌دهیم.

آموزش ساخت صفحه پذیرش قوانین در وردپرس

افزونه‌ی ساخت صفحه پذیرش قوانین در وردپرس (agreeable) بیش از دو هزار نصب فعال داشته است و امتیاز ۳.۸ را از کاربران کسب کرده است. با استفاده از این افزونه هیچ کاربری بدون پر کردن و تأیید قوانین سایت نمی‌تواند در سایت عضو شود و یا برای پست‌های سایت نظر ارسال کند. برای دانلود افزونه‌ی ساخت صفحه پذیرش قوانین از لینک زیر اقدام کنید و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس این افزونه را در سایت وردپرسی خودتان نصب و فعال سازی کنید.

دانلود افزونه agreeable

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر منویی با نام Agreeable در بخش تنظیمات وردپرس پیشخوان سایت شما اضافه می‌شود وکلیک کردن روی این منو می‌توانید به صفحه تنظیمات افزونه پذیرش قوانین در وردپرس مراجعه کرده و تنظیمات را به دلخواه خودتون سفارشی سازی کنید.

در ادامه بخوانید:
آموزش مدیریت فایل کانفیگ وردپرس

 صفحه پذیرش قوانین

 

پیغام خطا برای قبول نکردن شرایط: در این فیلد پیغام خطای مورد نظر خودتان را وارد کنید. این پیغام زمانی که کاربر قوانین و مقررات سایت را قبول نکرده باشد برای او نمایش داده خواهد شد.

صفحه قوانین خود را انتخاب کنید: با استفاده از این گزینه صفحه‌ای که در آن متن مقررات و قوانین سایت را درج کرده‌اید را انتخاب کنید.

پیغام: در این فیلد کلمه و یا عنوان مورد نظر برای دکمه‌ی پذیرش قوانین را تایپ کنید تا در فرم‌های مربوطه با این نام نمایش داده شود.

به خاطر داشتن قوانین و مقررات برای ۳۰ روز: در صورتی که این گزینه را فعال کنید، پذیرش قوانین توسط کاربر فقط تا ۳۰ روز اعتبار خواهد داشت و پس از ۳۰ روز مجدداً برای کاربر فرم پذیرش قوانین نمایش داده می‌شود و کاربر باید دوباره آن را تأیید کند.

LIGHTBOX تنظیمات: با فعال کردن این گزینه به جای اینکه کاربر را به صفحه‌ای که مربوط به قوانین سایت هست هدایت کنید قوانین در قالب یک پنجره‌ی لایت باکس برای او نمایش داده می‌شود. سپس می‌توانید تنظیمات گرافیکی این لایت باکس را مانند انتخاب رنگ نوشته و رنگ پس زمینه‌ی لایت باکس را انجام دهسد.

کجا نمایش داده شود: این گزینه برای تعیین محل نمایش فرم پذیرش قوانین است. با استفاده از این گزینه شما مشخص می‌کنید که در چه فرم‌هایی پذیرش قوانین سایت نمایش داده شود و کاربران تا فرم را پذیرش نکرده‌اند قادر به انجام چه کارهایی در سایت نباشند.. تیک گزینه پذیرش قوانین در وردپرس در حال حاضر در صفحات ورود به وردپرس، عضویت در وردپرس و صفحه ارسال نظرات در وردپرس نمایش داده خواهد شد.

در ادامه بخوانید:
آموزش رفع خطای forbidden 403

 صفحه پذیرش قوانین

صفحه پذیرش قوانین

 

در تصاویر بالا محل قرار گیری گزینه‌ی پذیرش قوانین در صفحات وردپرس نمایش داده شده است. این گزینه در صفحات عضویت، ورود به سایت و صفحه‌ی ارسال نظر نمایش داده شده است.

از کارشناسان پرگاس انفورماتیک مشاوره تخصصی بگیرید

نرم افزار باشگاه مشتریان, طراحی سایت اختصاصی، نرم افزار مالی سپیدار

۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱)