تغییر نام فرستنده در ایمیل های ارسالی وردپرس بدون نیاز به افزونه

ه همه ی شما با ساختار ایمیل های ارسالی از طرف وردپرس آشنا هستید. ایمیل هایی که معمولا هنگام ارسال نظرات برای شما فرستاده می شود یا هر ایمیلی که برای اطلاع رسانی به کاربران سایتتان فرستاده می شود. در قسمت نام فرستنده این ایمیل ها، همیشه عبارت WordPress نمایش داده می شود. اما برای تغییر نام فرستنده در ایمیل های ارسالی وردپرس چه باید کرد؟ ما در این مطلب میخواهیم روشی را به شما معرفی کنیم که بدون نیاز به افزونه بتوانید نام فرستنده و آدرس فرستنده ایمیل وردپرس را تغییر دهید.

ایمیل های ارسالی

چرا باید نام فرستنده ایمیل پیشفرض وردپرس را تغییر دهید؟

وردپرس به صورت پیشفرض از عبارت WordPress به عنوان نام فرستنده ایمیل و همچنین آدرس wordpress.yoursite.com به عنوان آدرس فرستنده استفاده می کند. در صورتی که این آدرس ایمیل به هیچ وجه وجود خارجی ندارد.

ایمیل های ارسالی

بسیاری از فیلتر های اسپم، اینگونه ایمیل ها را به عنوان پیام هرز شناسایی کرده و به پوشه اسپم می فرستند. در صورتی که معمولا این ایمیل ها، هرز نیستند و بسیار هم کاربردی اند.

ایمیل های ارسالی وردپرس بسیار مهم هستند و شما باید از نام و ایمیل اختصاصی سایت خودتان به عنوان فرستنده آنها استفاده کنید. این باعث افزایش اعتبار سایت و برند شما شده و باعث میشود کاربران، سایت شما را به رسمیت بشناسند.

پس از توضیحات بالا، بهتر است ببینیم نحوه تغییر نام فرستنده ایمیل های وردپرس به چه صورتی است. ما در این آموزش میخواهیم بدون استفاده از هیچ گونه افزونه ای، اینکار را انجام دهیم. چرا که استفاده زیاد از افزونه ها باعث افت شدید سرعت سایت می شود.

تغییر نام فرستنده ایمیل در وردپرس بدون نیاز به افزونه

کد زیر را به فایل functions.php قالب خود اضافه کنید.

در کد بالا به جای عبارت sitename@example.com کافیست ایمیلی که قرار است به عنوان فرستنده نمایش داده شود را وارد کنید و به جای عبارت Site Name کافیست نام فرستنده را جایگزین کنید. مثلا نام سایت خود را بنویسید.

در نهایت تغییرات را ذخیره کنید.

تمام شد! حالا هر ایمیلی که از طرف وردپرس برای کاربران یا شما فرستاده شود، با نام و آدرس ایمیل اختصاصی شما ارسال می شود.

از کارشناسان پرگاس انفورماتیک مشاوره تخصصی بگیرید

نرم افزار باشگاه مشتریان, طراحی سایت اختصاصی، نرم افزار مالی سپیدار

۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱)