افزودن کاربر در وردپرس بدون نیاز به رمز

آموزش افزودن کاربر در وردپرس

آموزش افزودن کاربر در وردپرس بدون نیاز به رمز و مدت محدود

ب  برای دست یافتن به اهداف مختلفی می توان افزودن کاربر در وردپرس را مورد استفاده قرار داد. یکی از مهمترین اهداف ما برای افزودن کاربر در وردپرس، کمک گرفتن از شخصی دیگر برای رفع مشکلات سایت و یا به روز رسانی و آپدیت نوشته ای منتشر شده در سایت مان می باشد. برای به روزرسانی و آپدیت مطلب منتشر شده در سایت مان می توانیم از فردی متخصص تقاضا کنیم تا آن مطلب را تکمیل کند و یا اینکه به طور تخصصی تر روی نوشته ها و مقالات ما کار کند از این طریق می توانیم ارزش مطلب خود را در موتورهای جستجو افزایش دهیم. در ادامه این مقاله قصد داریم مراحلی که برای انجام این کار باید طی کرد را مورد بررسی قرار دهیم.

پس از وارد شدن به پیشخوان وردپرس در حالت عادی باید به مسیر کاربران مراجعه کنید و پس از وارد کردن اطلاعات کاربر، برای آن فرد نام کاربری و رمز عبور ارسال می شود و می تواند فعالیت خود در سایت ما را آغاز کند. البته برای کاربرانی که برای چند ساعت و به صورت محدود می خواهید به سایت ما دسترسی داشته باشند راه ساده ای وجود دارد که در این روش می توانید بدون نیاز به رمز و اطلاعات اضافی دیگر برای آن ها اکانتی ایجاد کنید تا آن ها به راحتی قادر باشند در سایت ما فعالیت کنند و به پیشخوان وردپرس دسترسی داشته باشند.

در این مقاله سایت پرگاس انفورماتیک قصد دارد افزونه ای کاربردی را به شما معرفی کرده و آن را به شما آموزش دهیم. با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود برای مدت محدود و بدون نیاز به رمز کاربر را به وردپرس اضافه کنید. اگر شما نیز در جستجوی روشی ایمن برای افزودن کاربر در بخش وردپرس در سایت خود به صورت موقت هستید تا انتهای مقاله با آموزش این روش همراه ما باشید.

آموزش افزودن کاربر در وردپرس بدون نیاز به رمز و مدت محدود

نام افزونه کاربردی که در این مقاله قصد داریم آن را معرفی Temporary Login Without Password می باشد. این افزونه در مخزن وردپرس ثبت شده و تاکنون بیش از ۳۰۰۰ نصب فعال داشته است. همچنین این افزونه موفق شده امتیاز ۵ ستاره را کسب کند. با استفاده از آن می توانید بدون نیاز به رمز و برای مدت محدود کاربر را در وردپرس اضافه کنید، همچنین با استفاده از آن قادر خواهید بود فعالیت اینگونه کاربران را به دلخواه خود تعیین کنید، پس از گذشت مدت زمان معین فعالیت کاربر در بخش وردپرس در سایت شما منقضی خواهد شد. برای استفاده از این افزونه پس از وارد شدن به صفحه افزونه در مخزن وردپرس روی دکمه زیر کلیک کنید تا بتوانید با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس این افزونه را در سایت وردپرسی خود نصب کرده و آن را فعال کنید.

دانلود افزونه Temporary Login Without Password

پس از نصب و فعال کردن این افزونه کاربردی همانند تصویر زیر برای شما منویی با نام Temporary Logins به بخش کاربران پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده می شود، با کلیک روی این منو و پس از وارد شدن به صفحه افزونه روی تب Settings کلیک کنید در نهایت شما به صفحه تعیین نقش کاربری پیش فرض وردپرس هدایت خواهید شد.

 

آموزش افزودن کاربر در وردپرس

 

در مرحله بعدی با تعیین نقش کاربری پیشفرض خود برای کاربرانی که با استفاده از این روش در وردپرس اضافه کردید، برای ذخیره تنظیمات باید روی دکمه submit کلیک کنید.

سپس در مرحله بعد برای رفتن به صفحه اصلی این افزونه در پیشخوان وردپرس روی تب Temporary Logins کلیک کنید و سپس برای مشاهده باکس افزودن کاربر در وردپرس به صورت محدود باید روی دکمه Create New کلیک کنید.

 • Email: در این فیلد باید ایمیل کاربر مورد نظر خود را وارد کنید.
 • First Name: در این فیلد نام کاربر باید وارد شود.
 • Last Name: نام خانوادگی کاربر را در این فیلد تعیین کنید.
 • Role: در این بخش می توانید نقش کاربری، کاربر مورد نظر خود را تعیین کنید. در حالت پیش فرض نقش کاربری همان گزینه ای خواهد بود که در بخش تنظیمات افزونه تعیین کرده اید، اما در این مرحله می توانید به دلخواه خود و بر اساس دسترسی های لازم نقش کاربری را وارد کنید. برای اطلاع از میزان دسترسی هر نقش به سایت شما در وردپرس می توانید مقاله نقش های کاربری در وردپرس را مطالعه کنید.
 • Expiry: در این بخش می توانید مدت زمان مورد نظر خود را تعیین کنید، دسترسی کاربر به صورت خودکار منقضی خواهد شد. این مدت زمان می تواند در حالت های زیر نمایش داده شود که شامل:

 

 • یک ساعته
 • سه ساعته
 • یک روزه
 • سه روزه
 • یک هفته
 • یک ماه
 • تاریخ سفارشی

می باشد. با استفاده از تاریخ سفارشی قادر خواهید بود تاریخ دلخواه خود را برای انقضای کاربر تعیین کنید. پس از اینکه بر اساس تاریخ سایت به زمان مورد نظر رسیدید دسترسی کاربر به پیشخوان وردپرس به صورت خودکار غیر فعال خواهد شد.

 

آموزش افزودن کاربر در وردپرس

 

حال همانطور که مشاهده می کنید در بخش Actions به ترتیب با کلیک کردن روی آیکون ها می توانید قفل دسترسی کاربر را مسدود کنید. همچنین می توانید با کلیک کردن روی آیکون ضربدر کاربر را حذف کرده و با کلیک کردن روی آیکون پیوند، آدرس ورود برای کاربر مورد نظر را کپی کنید. برای ورود کاربر در فیلد Here’s a temporary login link لینکی در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید به طور مستقیم آن را در اختیار کاربر قرار دهید، همچنین امکان دارد لینک برای کاربر ارسال شده و کاربر مورد نظر به لینک دسترسی داشته باشد.

 

آموزش افزودن کاربر در وردپرس

 

امیدواریم آموزش ارائه شده در این مقاله مورد توجه شما واقع شده باشد و با استفاده از آن بتوانید بدون نیاز به رمز ورود و به صورت محدود کاربر را در وردپرس اضافه کنید. در صورت داشتن هر گونه مشکل و یا سؤالی در رابطه با این آموزش می توانید در بخش دیدگاه آن را اعلام کرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *