آموزش نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

ت

همانطور که میدانید ووکامرس یک زبان برنامه نویسی وردپرس برای فروشگاه های اینترنتی است . برای استفاده ی موثر تر و مفید تر از ووکامرس روش های مختلفی وجود دارد . یکی از این راه ها نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس و مرتبط کردن اینستاگرام و محصولات ووکامرس است . شما می توانید از تصاویر مربوط به محصول تان در اینستاگرام ، در ووکامرس نیز استفاده کنید .

با این کار شما علاوه بر تصاویر خود محصول از تصاویر اینستاگرام هم استفاده می کنید که خود این موضوع باعث جذب مشتری و بازاریابی برای محصولات ووکامرس می شود .همچنین از آپلود آنها در سایت و اشغال فضای اضافی در سایت ورد پرسی خود جلوگیری نمایید.

برای انجام این کار ، شما نیاز به یک افزونه دارید تا بتوانید از تصاویر مربوط به محصول تان که در اینستاگرام شما هستند در ووکامرس استفاده کنید . در واقع تصاویر دارای هشتگ در صفحه ی اینستاگرام به راحتی به سایت شما متصل می شوند در نتیجه می توانید به روز ترین و جدید ترین تصاویر از محصول تان را بدون نیاز به ویرایش در سایت نمایش دهید .

تصاویر هر سایت نشاندهنده ی محتوای آن میباشد که از اهمیت بسیاری برخوردار است. طبق آمار و ارقام موجود مطالبی که دارای تصاویر جذاب تری باشند نسبت به مطالبی که حاوی تصویر نباشند بیشتر مورد توجه کاربران قرار می گیرند و همینطور تصاویری که دارای تصاویر باشند بهتر می توانند نظرات کاربران را از مطالب بدون تصویر جلب کنند. دلیل استفاده از تصاویر در بخش محصولات سایت نیز جلب نظر کاربران و همچنین راهنمایی آنها در انتخاب گزینه بهتر می باشد که تا با رضایت کامل محصولات سایت شما را سفارش دهند.

در ادامه بخوانید:
آموزش ساخت خبرنامه در وردپرس

 

افزونه WooCommerce Instagram Product Photo

 افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم برای نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس است که با استفاده از این افزونه میتوانید صفحه اینستاگرام خودتان را به راحتی به ووکامرس متصل کنید و از تصاویری که با استفاده از هشتگ در پروفایل اینستاگرام خودتان  وارد میکنید در محصولات خودتون استفاده کرده و همینطور که روز به روز مدل‌  های مختلفی از محصول شما ارائه میشود را بدون نیاز به ویرایش محصول در سایت جدیدترین تصاویر ثبت شده از محصول خودتون را در اون نمایش دهید.

با عنوان WooCommerce Instagram Product Photos در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۴۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید. با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود اینستاگرام خود را به ووکامرس متصل کنید و از تصاویری که با استفاده از هشتگ در پروفایل اینستاگرام خودتون وارد می‌ کنید همچنین در محصولات خود تان نیز استفاده کنید.

نصب و فعال سازی

برای استفاده از افزونه ابتدا آن را دانلود کنید و اقدام به نصب افزونه کنید تا به صفحه پیشخوان وردپرس هدایت شوید. سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در سایت خودتون بکنید.

نحوه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

بعد از نصب و فعال سازی افزونه مورد نظر به صفحه وردپرس هدایت شدید و با منویی به نام Woo Instagram Settings مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد. همانطور که در تصویر زیرین میبینید، نیاز به کلید های API اینستاگرام برای استفاده از افزونه دارید تا بتوانید تصوییر مورد نظر خود را بر اساس هشتگ های ایجاد شده در محصولات ووکامرس فراهم گردد.

در ادامه بخوانید:
آموزش افکت گذاری تصاویر در وردپرس

 نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

Client ID: برای دریافت Client ID از اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/developer

مراجعه کرده و سپس بعد از اینکه وارد شدن در اکانت اینستاگرام خود مانند تصویر زیر روی دکمه Register Your Application کلیک نمایید.

 نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

سپس بعد از کلیک کردن وارد صفحه ای مشابه تصویر زیر می شوید که باید روی دکمه “Register a New Client” کلیک کنید تا به مرحله ساخت Client ID در اینستاگرام هدایت شوید.

اینستاگرام

بعد از کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه ای مشابه تصویر زیر می شوید که که باید در آن جزئیات مربوط به سایت خود را وارد نمایید.

  نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

Application Name:  در این فیلد میتوانید نام برنامه خودتان را وارد نمایید. این نام (که می تواند شامل هر نامی باشد) صرفا برای جدا سازی  برنامه‌هایی است که در اینستاگرام برای نمایش تصاویر در نرم افزارهای گوناگون ایجاد می کنید.

Description:  در این قسمت میتوانید توضیحات مربوط به برنامه خودتان را وارید کنید.

Company Name:  اگر با کمپانی یا شرکتی کار میکنید در این قسمت میتوانید نام آن شرکت را وارد کنید.

Website URL:  آدرس وب سایت خود را در این قسمت به درستی و کامل وارد نمایید.

Valid Redirect URLs:  آدرس برگشت به وب سایت را هم در این قسمت به درستی و کامل وارد کنید.

Privacy Policy URL:  اگر وب سایت خودتان دارای سرویس دهی میباشد، آدرس صفحه مورد نظر را در این قسمت وارد نمایید.

Contact Email:  در نهایت آدرس ایمیل خودتان را وارد کرده و بعد روی Recaptcha گوگل کلیک کنید. ( این گزینه به دلیل تایید میباشد) بعد از کلیک کردن یک گزینه سبز نشان داده میشود که نشان دهنده ی درست بودن و تایید شماست و در نهایت روی دکمه   Register کلیک نمایید و منتظر بمانید تا برنامه ساخته شده و Client ID برایتان تولید شود. نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

در ادامه بخوانید:
حذف border یا Outline از سایت در کروم

سپس در تصویر بالا CLIENT ID که در این صفحه برایتان به وجود می آید را کپی کرده در فیلد Client ID که در تنظیمات افزونه قرار داشت وارد کنید. سپس روی دکمه Generate Access Token کلیک کنید تا Access Token ساخته شده و در تنظیمات افزونه وارد شود.

 نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

با کلیک روی دکمه Access Token مشابه تصویر زیر ساخته شده و در تنظیمات افزونه وارد خواهد شد، حالا روی دکمه “save setting” کلیک نمایید.

  نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

سپس بعد از انجام این مراحل، وارد صفحه ویرایش محصول ووکامرس در سایت خود شده و به بخش جزییات محصول مراجعه کنید. گزینه‌ای با عنوان “Woo Instagram” اضافه شده که با استفاده از آن می توانید هشتگ دلخواه تان را وارد نمایید تا تصاویری که در این هشتگ قرار دارند در صفحه محصول نمایش داده شوند.

از کارشناسان پرگاس انفورماتیک مشاوره تخصصی بگیرید

نرم افزار باشگاه مشتریان, طراحی سایت اختصاصی، نرم افزار مالی سپیدار

۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱)