انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

انتشار خودکار در شبکه های اجتماعی

آموزش انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

ب

با استفاده از شبکه های اجتماعی میتوانید طیف وسیعی از کاربران را برای خود داشته باشید تا بازدید کننده زیادی را هم دریافت نمایید. امروزه انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی یکی از احتیاجات هر وب سایتی میباشد. علاوه بر مطالب ذکر شده از نظر سئو و بهینه سازی نیز کاربرد بسیاری دارد. به دلیل فیلتر شدن بعضی نرم افزار ها بر روی شبکه های اجتماعی اکثر مدیران وب سایت تمایلی به این کار انجام نمیدهند، اما ما راه حل بهتری داریم و آن استفاده از افزونه انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی است تا به صورت خودکار این روند را انجام دهد و شروع به ارسال مطالب در شبکه های اجتماعی کند.

امروز ما قصد داریم به مطلبی بپردازیم که با استفاده از آن بتوانید وب سایت خود را به شبکه های اجتماعی متصل کنید و از طریق آن نوشته ای را ارسال کنید.

 

آموزش انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی 

این افزونه با عنوان WordPress to Buffer در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته بیش از شش هزار نصب فعال و موفق داشته باشد و امتیاز ۳٫۹ را در کارنامه خود ثبت کند. برای استفاده از افزونه ابتدا باید برای نصب ان که در لینک زیر گذاشته شده است اقدام فرمایید. بر روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس با استفاده از آموزشی که در اختیار تان قرار میدهیم نسبت به نصب و فعال سازی افزونه اقدام نمایید.

دانلود افزونه WordPress to Buffer

بعد زا اینکه افزونه را نصب و فعال کنید با پیغامی مشابه تصویر زیر روبرو میشوید که لازم است بر روی گزینه Click here to Authorize کلیک نمایید.

شبکه های اجتماعی

اکنون به سایت بافر هدایت میشوید و صفحه ای مشابه تصویر زیر برای شما نشان داده میشود. اکنون وارد یکی از صفحه های اجتماعی داده شده وارد شوید.

شبکه های اجتماعی

در این قسمت من از سه صفحه اجتماعی فیسبوک، لیندکین و توییتر صفحه اجتماعی فیسبوک را انتخاب میکنم و اگر شما هم فیسبوک را انتخاب میکنید پس بر روی دکمه Sign in with facebook کلیک کنید تا پنجره ای مشابه تصویر زیر باز شود و در نهایت برای دسترسی روی دکمه Continue with کلیک نمایید.

  شبکه های اجتماعی

در این قسمت از شما میخواهد اتصال به اکانت را از گزینه های زیر انتخاب کنید و وارد شوید.شبکه های اجتماعی

اگر مانند من دسترسی را از گزینه پروفایل عمومی انتخاب کردید، مجددا به مرحله قبل هدایت میشوید و باید باز هم بر روی دکمه continue as کلیک کنید. در اینجا از شما میپرسند که آیا تمایل دارید یک پست بر روی پروفایل شما ارسال شود تا ببینید مطالبی که از طریق این افزونه ارسال میشه به چه شکلی خواهند بود؟شبکه های اجتماعی

در صورت تمایل بر روی دکمه OK کلیک کنید تا پستی برای شما منتشر شود و در غیر این صورت بر روی گزینه not now کلیک کنید. بعد از این مرحله باید رمزی برای اکانت خود انتخاب کنید.شبکه های اجتماعی

اکنون به پیشخوان وردپرس برگردید و مجددا بر روی گزینه  Click here to Authorize  کلیک کنید.

 شبکه های اجتماعی

مجددا وارد سایت بافر میشوید و برای اشتراک گذاری خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی از شما دسترسی برای بافر را میخواهد، بنابراین مشابه تصویر زیر بر روی دکمه Allow Access کلیک کنید.شبکه های اجتماعی

اکنون به پیشخوان وردپرس مراجعه کنید تا با تصویری مشابه زیر روبرو شوید و حتما دقت کنید که برای اتصال باید دقیقا مشابه تصویر زیر پیغام موفقیت آمیز را دریافت کنید.

شبکه های اجتماعی

اکنون وارد تب دوم یعنی نوشته ها شوید تا وضعیت و نحوه ارسال خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی را مشخص کنید.

شبکه های اجتماعی

همانطور که در تصویر میبینید در بالا اکانت فیسبوک و در پایین دو کادر برای انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی وجود دارد.

کادر اول با عنوان publish است که به هنگام انتشار نوشته جدید منتشر میشود و با فرمت مورد نظر نوشته ی شما را به شبکه های اجتماعی انتقال میدهد.

د رکادر دوم هنوان update را میبینید که با هر بار بروزرسانی، نوشته جدید را به صورت خودکار با عنوان بروز شده در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

اکنون برای نمایش و ارسال پست با استفاده از تگ هایی که در لیست میبینید، میتوانید اطلاعات بیشتری از نوشته را انتخاب کنید.

Site Name: عنوان سایت خود را در پستی که در شبکه های اجتماعی وارد میشود، ذکر کنید.

Post Title: عنوان نوشته ای که در پست منتشر میشود را نمایش دهید.

Post Excerpt: خلاصه نوشته ای که در پست منتشر شده را نمایش میدهد.

Post Content: محتوای کامل نوشته ای که در پست منتشر شده را نمایش دهید.

Post Date: تاریخ انتشار نوشته که در پست منتشر شده را نمایش دهید.

Post URL: آدرس نوشته ای که در پست منتشر شده را نمایش دهید.

در نهایت بر روی دکمه save کلیک کنید تا تنظیمات دخیره گردد و از این هر نوشته ای که منتشر کنید به به صورت خودکار در وردپرس به شبکه اجتماعی که انتخاب می‌کنید ارسال میشود.

شبکه های اجتماعی

حالا برای اینکه اتصال به سایر شبکه های اجتماعی را فعال کنید باید وارد سایت buffer.com شده و به همین ترتیبی که آموزش داده ایم را انجام دهید. بعد از کلیک بر روی دکمه Connect به صفحه دسترسی در شبکه اجتماعی مورد نظر وارد میشوید و باید فقط دسترسی را برای سایت بافر مانند فیسبوک تایید کنید و به تنظیمات برگردید و از بخش نوشته ها برای شبکه اجتماعی دیگه هم پستی که میخواهید به صورت خودکار منتشر شود را با استفاده از تگ ها تنظیم و شخصی سازی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *