آموزش افزودن برچسب انرژی به محصولات ووکامرس

گ

گاهی اوقات خریداران با توجه به مصرف انرژی، یک محصولی را خریداری میکنند. برچسب انرژی در محصولات ووکامرس یک روند کاربردی است تا بتوانید هر محصولی را بر اساس انرژی که بر روی آن درج شده ثبت نمایید. این روش درست مانند برچسب انرژی محصولات در محیط واقعی میباشد که با استفاده از ان بتوانید سطح کیفی محصول را از نظر مصرف انرژی نمایش دهید.

امروز ما قصد داریم به مطلبی بپردازیم که با استفاده از آن بتوانید محصولات خود را با برچسب انرژی در معرض دید قرار دهید تا مشتریانی که خواستار این قضیه هستند از سایت شما خریداری کنند.

 

آموزش افزودن برچسب انرژی به محصولات ووکامرس

 افزونه ای که امروز قصد معرفی آن را داریم با نام Favorite YITH WooCommerce EU Energy Label Download YITH WooCommerce EU Energy Label در وردپرس  به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته بیش از ۱۰۰ نصب فعال و موفق داشته باشد. برای استفاده از افزونه ابتدا باید برای نصب ان که در لینک زیر گذاشته شده است اقدام فرمایید. بر روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس با استفاده از آموزشی که در اختیار تان قرار میدهیم نسبت به نصب و فعال سازی افزونه اقدام نمایید.

دانلود افزونه YITH WooCommerce EU Energy Label

بعد از نصب ان با منویی مشابه تصویر زیر روبرو میشوید که به نام YITH Plugins در پشیخوان وردپرس اضافه شده است. سپس به منوی نوی EN Energy Lable مراجعه کنید.

افزودن برچسب انرژی به محصولات ووکامرس

در قسمت تنظیمات این تب ، بخشی به نام Position in single product page را میبینید که باید در این قسمت محل نمایش برچسب انرژی محصول را مشخص کنید. در مکان های زیر شما میتوانید برچسب انرژی محصولات در ووکامرس را نشان دهید که شامل :

  • روی تصویر محصول
  • بالای خلاصه توضیحات محصول
  • بالای توضیحات محصول
  • پایین توضیحات محصول
  • پایین دکمه افزودن به سبد خرید
  • پایین خلاصه محصول
در ادامه بخوانید:
رفع مشکل نفرستادن فایل در Contact Form 7

اگر قصد دارید برچسب انرژی محصول در ووکامرس بر روی تصویر محصول در صفحه فروشگاه نمایش داده شود، باید تیک گزینه Show on shop thumbnails را فعال نمایید و سپس آن را ذخیره کنید. اکنون به صفحه افزودن محصول در ووکامرس یا به صفحه ویرایش یکی از محصولات تان بروید و یک محصول جدید ایجاد کنید و میبینید که گزینه با عنوان EU Energy Label در بخش اطلاعات محصول وارد شده است بر روی آن کلیک کنید تا صفحه ی مربوط به انتخاب برچسب محصول نشان داده شود.

افزودن برچسب انرژی به محصولات ووکامرس

از همین بخش اکنون میتوانید از لیست گزینه انتخابی برچسب انرژی محصول را انتخاب نمایید و بعد از بروز رسانی آن به صفحه محصول مراجعه کنید تا به صورت زیر برچسب انرژی محصول در ووکامرس را ببینید.

افزودن برچسب انرژی به محصولات ووکامرس

اگر گزینه Show on shop thumbnails را همانطور که قبلا گفته ایم فعال کنید، با مراجعه به برگه اصلی فروشگاه، مشابه تصویر زیر برچسب انرژی کحصول روی تصویر محصول نمایش داده میشود.

افزودن برچسب انرژی به محصولات ووکامرس

امیدواریم این آموزش نیز مورد توجه و پسند شما واقع شده باشد و با استفاده از آن توانسته باشید اقدام به نمایش برچسب انرژی محصولات در ووکامرس بکنید.در صورت مواجهه با مشکل و سؤالی مربوط به این آموزش در بخش دیدگاه ها آن را اعلام کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

از کارشناسان پرگاس انفورماتیک مشاوره تخصصی بگیرید

نرم افزار باشگاه مشتریان, طراحی سایت اختصاصی، نرم افزار مالی سپیدار

۵۶ ۲۸۴ ۲۸۴ (۰۲۱)